PDA

View Full Version : Объркана, разстроена и влюбена



Tedi_sheep
11-25-2006, 07:29
Здравейте!Ето и поредната ми история!Но тя е по-различна от останалите!Мисля, че съм влюбена, защото не спирам да мисля за момчето, което харесвам, за мен той е най-красивия, най-добрия, най-подходящия, макар и да има недостатъци, аз не ги забелязвам!За мен той сега е всичко и нищо!Всичко, защото ме накра отново да обичам, защото виждам, че само да направя крачка, само един жест и ще е мой!Нищо, защотото мисля, че нищо няма д се получи!И знаете ли защо, заради родителите ми!Баща ми е строг, със строги принципи, прекрасен баща, но явно по-консервативен!Момчето е на 20- години, а аз на 16!Той има свобода,в смисъл ходи по дискотеки, насам-натам...А аз с моите ненавършени 16 и баща-орел трябва да се прибирам по-светло едва ли не!Вчера това момче ме покани да излезем и аз му казах, че няма да стане точно днес,но след няколко дена ще мога!И двамата знаем за чувствата и симпатийте по-между ни!А аз му отказах вчера просто,за да имам време да помисля, какво да правя!И накрая реших да говоря с баща си!Той не е много съгласен, защото съм наивна и съм била наранявана от момче!Притеснява се и ми каза"да не задълбочавам, отношението си с това момче, за да не ми разбият отново сърцето"!И като го знам, може би няма да ме пуска с въпросното момче на диксотеки и т.н., то ще се отчая от мен и ще ме остави, заради това че съм малка и най-вече заради това , че няма да успея да посветя повече време на него!А и училището ми не е нормално, буквало по цял ден от 7 сутринта до 7 ве4ерта съм на училище!И незнам какво да правя...как да си извоювам поне една-две вечери с това момче, а отаналото време през деня, в седмицата, какво да му кажа на момчето, да му обясня ли предварително ситуацията?Дайте съвет, само искам да просъществува тази връзка и то пълноценно, защото знам, че може да бъде прекрасна!Благодаря

IKisseDAGirL
11-25-2006, 07:54
най-добре обясни ситуацията на момчето и то ако наистина държи на теб, ще приеме да е с теб въпреки пречките - апък и така ще разбереш до колко наистина е сериозен относно отношенията ви за напред..:) лека полека ще можеш да го запознаеш с баща си, да прекарат известно време заедно и баща ти като разбере, че е свестен, постепенно ще намали ограниченията :wink: успех

koalka
11-25-2006, 17:27
Естествено,че ако се обичате ще се виждате и ще намирате време,та дори и да не се виждате много често.Виж..баща ти се притеснява за теб,защото както каза вече си била наранявана и се бои за теб,но ти му обясни,че това е твоето решение и все пак той трябва да те остави все пак малко да бъдеш самостоятелна.Кажи на това момче как седят нещата и според мен,ако те обича и държи на теб той ще се съгласи.А и имай в предвид,че ако баща ти види,че той е добро момче,познава го и т.н. ще почне може би да те пуска до по-късно,защото ще знае,че си в сигурни ръце.Трябва да се справите със ситуацията.А и къде забравяш уикенда?Тогава също може да се виждате.

11-25-2006, 18:02
Баща ти трябва да разбере,че ти вече не си неговото малко момиценце,а че си пораснала и имаш нови потребности.Иначе мисла,че момчето ще те разбере ако му обясниш нещата както трябва,но поговори с баща ти на сериозно относно неговото отношение.