PDA

View Full Version : spored vas tova normalno li e?



11-25-2006, 11:15
Nornalno li e spored vas da hodi6 s edno mom4e(koeto e na 20 god)godina i polovina i toi o6te da ne si e poiskal,daje da ne ti e pravil nameci na tazi tema?!Otna4alo misleh,4e poneje e po-pritesnitelen,za tova o6te ne se e slu4ilo.no ne e taka.Posle misleh,e ima nqkakvi zdravoslovni problemi,no i tova se okaza 4e ne e taka!prosto ve4e ne znam kakvo da si mislq.Vseki pat kogato se opitam da pogovorim za tova toi ili smenq temata ili obra6ta vsi4ko na bazik i ne moga da razbera istinskata pri4ina za tova!Ina4e vav vsqko drugo otno6enie se darji perfektno s men i mi pokazva po hilqdi na4ini,4e naistina me obi4a,no stigne li se do momenta,v koito trqbva da deistva-ne6to mu stava i se optdrapva!
Kajete kakvo mislite i me posavetvaite kakvo moga da napravq!pls

ПСИХОЗА
11-25-2006, 11:19
Nornalno li e spored vas da hodi6 s edno mom4e(koeto e na 20 god)godina i polovina i toi o6te da ne si e poiskal,daje da ne ti e pravil nameci na tazi tema?!Otna4alo misleh,4e poneje e po-pritesnitelen,za tova o6te ne se e slu4ilo.no ne e taka.Posle misleh,e ima nqkakvi zdravoslovni problemi,no i tova se okaza 4e ne e taka!prosto ve4e ne znam kakvo da si mislq.Vseki pat kogato se opitam da pogovorim za tova toi ili smenq temata ili obra6ta vsi4ko na bazik i ne moga da razbera istinskata pri4ina za tova!Ina4e vav vsqko drugo otno6enie se darji perfektno s men i mi pokazva po hilqdi na4ini,4e naistina me obi4a,no stigne li se do momenta,v koito trqbva da deistva-ne6to mu stava i se optdrapva!
Kajete kakvo mislite i me posavetvaite kakvo moga da napravq!pls

Ами явно иска да те опознае и не иска секса, който на теб ти е нужен в момента заради хормоните,според мен е съвсем нормално и аз страшно се радвам, че въобще има момчета, които поставят любовта пред секса!!! :D
Ами просто изчакай, когато той е убеден, че наистина ти си най-важното нещо за него ще си поиска.
Пък и защо не пробваш с романтична вечер на свещи, френска любов и ....все пак е на 20 трябва да има опит :roll:

ObI4Am_Te
11-25-2006, 11:21
Nornalno li e spored vas da hodi6 s edno mom4e(koeto e na 20 god)godina i polovina i toi o6te da ne si e poiskal,daje da ne ti e pravil nameci na tazi tema?!Otna4alo misleh,4e poneje e po-pritesnitelen,za tova o6te ne se e slu4ilo.no ne e taka.Posle misleh,e ima nqkakvi zdravoslovni problemi,no i tova se okaza 4e ne e taka!prosto ve4e ne znam kakvo da si mislq.Vseki pat kogato se opitam da pogovorim za tova toi ili smenq temata ili obra6ta vsi4ko na bazik i ne moga da razbera istinskata pri4ina za tova!Ina4e vav vsqko drugo otno6enie se darji perfektno s men i mi pokazva po hilqdi na4ini,4e naistina me obi4a,no stigne li se do momenta,v koito trqbva da deistva-ne6to mu stava i se optdrapva!
Kajete kakvo mislite i me posavetvaite kakvo moga da napravq!pls

Ами явно иска да те опознае и не иска секса, който на теб ти е нужен в момента заради хормоните,според мен е съвсем нормално и аз страшно се радвам, че въобще има момчета, които поставят любовта пред секса!!! :D


moje moje vsi4ko moje :) :lol: :lol: :lol: :lol:

DevilWish
11-25-2006, 11:25
Оххх ами попаднала си на яко момче :-k Ти се радвай ,че ти го искаш ,а не е така ,че той да те насилва.
Трябва му време според мен!

Atika
11-25-2006, 11:25
То толкова много на добре .. въобще не е надобре обаче .. той явно си има някакав проблем или травма относно секса .. но не разбирам как така при наличието че сте толкова време заедно ти не си разбрала за това и не си го предразположила да ти го сподели ..

HopeLesss
11-25-2006, 11:30
Според мен изобщо не е нормално :roll: Може би има някакви проблеми и ти трябва да му помогнеш. Предразположи го и го накрай да ти сподели. Все пак той е голямо момче вече пък и сте заедно от толкова време... Не е нормално да не 'консумирате' връзката си... :-k

IlLuSi0nS`
11-25-2006, 11:33
и според мен не е нормално.. добре ще е да поговорите открито за проблема му

Nadelina
11-25-2006, 11:42
Da iska da opoznae? Da iska da izchaka? Da iska da ne q nasilva? Da iska da e siguren v chuvstvata mu kym neq? A i v neinite? No izvinqvaite.. godina i polovina... E ima nqkakaf problem.. Govori s nego.. Dori da zapochne da smenq temata mu kaji che trqbva da provedete toq razgovor!!

I^LoVe^My^BaByBoY
11-25-2006, 12:09
moje bi se pritesnqva za teb ako si malka o6te.. kaji mu 4e iska6 da si pogovorite seriozno i go "porazpitai " :)

muni4kata
11-25-2006, 12:15
moje prosto da ne mu e do tova ...smi tova da ne enai-vajnoto za nego ...no sadeiki po tvoeto ogromno jelanie da go napravite si vadq izvodi,4e ako ne z anego,to za teb e super vajno ... za6to mislite samo za tova,prosto si jiveit 6talivo zaedno,a puk nqkoi den te ne6tata sami 6te si doidat ....

panterata
11-25-2006, 12:29
може и да е девствен и да се притеснява :) предразположи го

maldini
11-25-2006, 12:34
Явно още не иска да има полови контакти с теб.

miloto_girl_4e
11-25-2006, 12:51
Аз пък си мисля, че е девствен и го е срам/страх да не разбереш..
Което разбира се е тъпо, но .. той явно приема нещата друго яче..

za3k^dFsG
11-25-2006, 13:29
То толкова много на добре .. въобще не е надобре обаче .. той явно си има някакав проблем или травма относно секса .. но не разбирам как така при наличието че сте толкова време заедно ти не си разбрала за това и не си го предразположила да ти го сподели ..Съгласен

BunnYY_f
11-25-2006, 15:01
То толкова много на добре .. въобще не е надобре обаче .. той явно си има някакав проблем или травма относно секса .. но не разбирам как така при наличието че сте толкова време заедно ти не си разбрала за това и не си го предразположила да ти го сподели ..Съгласен
И аз!

leko_otkachena
11-25-2006, 15:19
Оххх ами попаднала си на яко момче :-k Ти се радвай ,че ти го искаш ,а не е така ,че той да те насилва.
Трябва му време според мен!dam podkrepqm

koalka
11-25-2006, 15:50
Ами всичко е нормално.Не го познавам,но може да е притеснителен,да си мисли,че е рано,да се притеснява ти какво ще си помислиш.Може много причини да са.Най-добре следващият път го прелъсти,възбуди го,кажи му,че го искаш и виж каква ще му е реакцията.Ако стане нещо между вас(тоест интимни) според мен няма повод за притеснение,но ако те отблъсне го питай директно какъв е проблема.

Krem4eto
11-26-2006, 08:31
Nornalno li e spored vas da hodi6 s edno mom4e(koeto e na 20 god)godina i polovina i toi o6te da ne si e poiskal,daje da ne ti e pravil nameci na tazi tema?!Otna4alo misleh,4e poneje e po-pritesnitelen,za tova o6te ne se e slu4ilo.no ne e taka.Posle misleh,e ima nqkakvi zdravoslovni problemi,no i tova se okaza 4e ne e taka!prosto ve4e ne znam kakvo da si mislq.Vseki pat kogato se opitam da pogovorim za tova toi ili smenq temata ili obra6ta vsi4ko na bazik i ne moga da razbera istinskata pri4ina za tova!Ina4e vav vsqko drugo otno6enie se darji perfektno s men i mi pokazva po hilqdi na4ini,4e naistina me obi4a,no stigne li se do momenta,v koito trqbva da deistva-ne6to mu stava i se optdrapva!
Kajete kakvo mislite i me posavetvaite kakvo moga da napravq!pls

Може да го е страх да прави секс и иска да мине време!!!Гледай да не отлагате много,защото може накрая да не го направите,стига това да искаш разбира се!!!

iiirish
11-26-2006, 08:51
казваш, че когато повдигнеш тази тема той веднага я сменя или я изкарва на бъзик. но замисли се, че ти му позволяваш да го прави! веднъж хванеш ли го на тясно мърдане няма. ако трябва вдигни скандал за това - викай, крещи, но нека той разбере, че държиш да разбереш истината и причината за неговото бездействие!

sunny_girl16
11-26-2006, 10:47
А ти защо толкода държиш но това? Според мен той може още да не се чувства готов или пък просто де не е намерил подходящия момент. Все пак е нормално да се притесняваш, но поговорете открито.

11-26-2006, 14:04
Значи ако искат секс от вас се оплаквате. Като не искат секс от вас също се оплаквате. Въобще знаете ли кво искате, всъщност?