PDA

View Full Version : дайте ми съвет...



11-25-2006, 11:39
та така...Имах връзка с едно момче в продължение на 10-11 месеца1той ме обичаше адски много,аз не го също!Освен това бях първото момичев което той се влюби!обаче..винаго има едно НО...Карахме се доста често за кви ли не глупости,но аз си мислех че те в никакъв случай не са могли да бъдатр в състояние да ни разрушат връзката!само че от около един месец насам той с епромени адски много!стана студен,не ме търсеше..личеше си че има промяна.ПОпитах го и той каза че е охладял,че вече не иска и не може да с мен,че не ме обича и че тръпката я няма и кво ли още не!След всичко това се разделихме!СМоа че сме в една компания,бяхме на дискотека всички заедно,аз се опитах да го накарам да ревнува,но той се правеше че сякаш не му пука!СЕга аз излзиам с друго момче,и бившия ми разбра за това,пожелами успех,щастие и незнам си още кво но усетих в думите му известна доза ревност..Все а ме разпитва дали ходя с него,дали го обичам,как се казва,как вървят нещата с него...И после взе да ми разправя за една мадама която му се натискаше,колко го харесвала и т.н.Ма тя забога е на 23 ,а той на 16!И на всичкото отгоре ми каза че тя имала шанс и че мн момичета го харесвали..бла бла..И сега аз се чудя какво да правя и възможно ли е след време той да осъзнае какво изпитва към мен и да се върне отново?И при вас случвало ли ви се е да се разделите с някой,да ходите с друг/друга и след известно време пак да се съберете..
Благодаря на всичи които са си направили труда да прочетат всичко това!ще се радвам да чуя мненията ви

ObI4Am_Te
11-25-2006, 11:54
tova koeto ti e kazal pozdravleniq bla bla bla.. e za znak 4e te revnuva :) a posle za onaq 23 godi6nata malko me samnqva .. se pak toi e na 16 zaboga !!! Napravi taka toi da te revnyva !!! :) izlizai s priqtelq si (sega6niq si ) ako ima takuv :) celuvaite se pred nego :smt008 !!!!!!! napravo taka go nakarai da revnuva 4e posle moje da iska da se saberete a ako ne iska6 napravo nakarai edna tvoq fr da go pita iska li da se saberete

I^LoVe^My^BaByBoY
11-25-2006, 12:03
samo edno 6te ti kaja parvata liubov rajda ne hva6ta... vinagi moje6 da go nakara6 da te pojelae pak 6tom ste bili blizo godina zaedno... nakarai go da te iska podgotvi mu apetitna iznenada i otnovo 6te e tvoi... idete da igraete biliar (na masata stavat mn ne6ta :P ) ili go zavedi u vas... da prodaljavam li baby \:D/

sherry
11-25-2006, 12:23
Ами след като е охладнял към теб, няма какво да му се натискаш. Разбирам, че го обичаш, но явно той все още не е готов за сериозна връзка, както теб. Нека да бъде свободен и да излиза с други, щом това е което иска. По - добре е ,че ти го е казал, а не го е правел зад гърба ти. Гледай си живота, можеш да пробваш с друг. Питаш дали завбъдеще може да имаш пак нещо с него. Кой знае...Може би след време ще имате втори шанс, според мен просто сега трябва да го оставиш, след като не иска да е с теб... Продължавай напред...

panterata
11-25-2006, 12:28
щом още го обичаш поговори с него. ходели сте толкова време че няма какво да се притесняваш. наистина те ревнува и харесва според мен. говори с него и ще разбереш. какъвто ще да е отговора поне ще отговори на въпроса ти и ще можеш да продължиш напред :) било то с новия пр било то със стария :)

11-25-2006, 14:10
Мацка според мен той е объркан и има нужда от малко свобода!дай му я !Нека пробва с други,нека се увери че с тях няма да е толкова щастлив както с теб!защото след като си била първото момче което е обичал не може да те забрави току-така!Нали знаеш-обичаш ли някой пусни го на свобода,ако се върне ще е твой завинаги,ако ли не..значи никога не е бил!

teardrop
11-25-2006, 14:29
Мацка според мен той е объркан и има нужда от малко свобода!дай му я !Нека пробва с други,нека се увери че с тях няма да е толкова щастлив както с теб!защото след като си била първото момче което е обичал не може да те забрави току-така!Нали знаеш-обичаш ли някой пусни го на свобода,ако се върне ще е твой завинаги,ако ли не..значи никога не е бил!

Бих написала същото, но няма смисъл. ^Абсолютно съгласна съм!

BunnYY_f
11-25-2006, 14:35
Мацка според мен той е объркан и има нужда от малко свобода!дай му я !Нека пробва с други,нека се увери че с тях няма да е толкова щастлив както с теб!защото след като си била първото момче което е обичал не може да те забрави току-така!Нали знаеш-обичаш ли някой пусни го на свобода,ако се върне ще е твой завинаги,ако ли не..значи никога не е бил!

Бих написала същото, но няма смисъл. ^Абсолютно съгласна съм!
И аз така смятам! Успех!