PDA

View Full Version : Положението е КрИтИчНо



ПСИХОЗА
11-25-2006, 12:29
Училище ала,бала.

Здравейте на всички пиша тази тема защото съм в положение без изход или с изход до който за да стигнеш трябва да минеш през ада.
На 16 години и половина съм.

Миналата година бях 9 клас по Физика Химия История География и Биология учих с учебниците за 8 ми защото бях в подготвителна паралелка в 8 клас със 20 часа седмично алгийски.
Та в 9 клас бях болен около 2 месеца + че почти всеки ден ходих на тренировки по колоездене и времето ми за учене не стигаше + това учителите ме намразиха, защото си помислиха че съм посредствен ученк а аз просто наистина много боледувах.На края на годината в 9 клас останах за пръв път на поправителни по физика и химия взех си ги с 3 и двата но
сега се преместих в друго училище.

Тук обаче учим по учебниците за 10 клас и се оказа, че по Физика Химия История География и Биология
пропускам 9 клас, който разбира се ми е основата +че имах 3ки в миналото даскало, а сега тези глупаци са ми сложили приравнителни изпити по руски език Информационни Технологии и Английски език и ако 1 не взема се връщам в 9 клас. :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt013 :smt013 :smt013 :smt010 :smt010 :smt010 :smt011
Това е най-малкия ми проблем поне да знаете защо пускам в СЕКС и ЛЮБОВ такива мнения. ] (*,) ](*,) ](*,)

KpuCuTo0o
11-25-2006, 14:01
Ami.. polojenieto ti e naistina zle... postarai se da uchish poveche i zareji za malko teq kursove ili trenirovki po koloezdene i zalqgai nad uchebnicite zdravo... Sorry i derzai...

crazy_mouse
11-25-2006, 14:32
Е добре де,ама как така си се преместил в друго училище без да си разбрал каква е системата им и че си учат с учебниците за съответна година.Все пак е трябвало да имаш малко информация за училището.А и не е ли късно чак сега да ти слагат приравнителните?

ПСИХОЗА
11-25-2006, 14:43
Е добре де,ама как така си се преместил в друго училище без да си разбрал каква е системата им и че си учат с учебниците за съответна година.Все пак е трябвало да имаш малко информация за училището.А и не е ли късно чак сега да ти слагат приравнителните?

Аз знаех за системата но очаквах приравнителни по Физика Химия История География и Биология не по Руски Информационни Технологии и Английски.Приравнителните на всички са края на ноември иначе.

Fencer
11-25-2006, 17:42
Учи здраво!!! Друг изход от положението няма...

crazy_mouse
11-25-2006, 19:11
Е добре де,ама как така си се преместил в друго училище без да си разбрал каква е системата им и че си учат с учебниците за съответна година.Все пак е трябвало да имаш малко информация за училището.А и не е ли късно чак сега да ти слагат приравнителните?

Аз знаех за системата но очаквах приравнителни по Физика Химия История География и Биология не по Руски Информационни Технологии и Английски.Приравнителните на всички са края на ноември иначе.


Аха разбирам.Еми няма друг начин освен да учиш. :-k

PR0
11-25-2006, 20:37
az az si misleh 4e sam na zle kato ne si zemah izpita po C++, u4i zdravo nqma6 izbor

Amayo
11-25-2006, 20:43
С достатъчно пищови професор се става!

Alira
11-25-2006, 22:01
Щибано положение и без да ти казвам.Освен уроци аз не виждам какво друго можеш да направиш :smt009 :smt009 :smt009

tequila
11-26-2006, 10:55
охххх съчувствам ти сладур ... айде ако ти трябва помощ пиши ми на ЛС... може и да ти помогна някак... :wink: и не се безпокой всичко идва и си отива ... като завършиш 10 кл ще си спомняш за този тежък момент и ще се смееш... :wink: