PDA

View Full Version : kak da se darja?



pomagaite
11-25-2006, 12:40
ei hora pomagaite.utre imam sre6ta s edno mom4e s koeto se zapoznah v4era v diskoto i mn go haresah.lo6oto e 4e toi se zapozna s men i iz4ezna ,togava az pomislih 4e ne me e haresalk i za tva.i ve4erta v 4ata me popita dali iskam da izlezeme i 4e sam mn sladka i takiva:)est ne e 1 voto mom4e s koeto izlizam no e 1 voto s koeto ne se poznavam,kajete kvo da go zagovorq,ili pitam?molq vi

Inn0c3nCe
11-25-2006, 12:48
Mожеш да го попиташ дали не е някой откачен психопат който иска да те изнасили, убие и захвърли в някоя дупка. Ако каже, че е му кажи да ползва презерватив. :twisted:

pomagaite
11-25-2006, 12:56
e are molq vi bez takiva mneniq!!!!!!!!znam 4e ne e psihopat:)

11-25-2006, 13:28
Ами ако имате общи познати с това момче, изтегли някаква повърхностна информация за него, колкото да имаш представа с какъв човек се срещаш и да започнеш нормален разговор!Ако не, като се срещнете поне ще имате обща тема-опознаване!Разпитвай го за самия него-колкото и да е неловко, върши работа повярвай ми!Аз самата като отида на такава среща разпитвам и дори понякога се улавям, че от 10 кладенеца вода нося и разправям всякакви случки!Но ако момчето не е много контактно по-добре не бъди много открита и директна, че да не те помисли за малко :smt013 лудичка!Аре чао и успех

BunnYY_f
11-25-2006, 14:47
Що трябва да си си намислила теми за разговор? Остави се на случайността и импровизирай, аз поне така правя и има успех :)