PDA

View Full Version : Объркано положение



объркания
11-25-2006, 13:30
:( Значи едно момиче е мн влюбено в един мой приятел(преди бяха гаджета ама скъсаха и тя иска пак да са заедно и той май), ама тва момиче толкова много го харесвам и обичам,че нямам думи по цяла нощ не спя само за нея мисля .... знаете как е .... и преди един месец се запознахме и аз нормално съм в еуфория :D ама тя ми говори само за него и аз й се явявам като кореспондент между нея и приятеля ми , и ми е някво супер гадно щото ги събирам (пак да станат гаджета) а аз съм влюбен до уши и простооо нз какво да направя ? помогнете кажете какво да направя кажете как да я приближа към мен ...(не искам да правя мръсотии на приятеля щото се познаваме от детската градина и ми е супер приятел).... :oops: :( :(

za3k^dFsG
11-25-2006, 13:51
След като си говорите направи й впечатление няколко седмице после знаеш кво да правиш и ако всичко ставе дано приятела ти те разбере

I_ve7o
11-25-2006, 13:51
emi as ako bqh na teb...estestveno 4e 6tqh da predpo4eta da si ostana fr s mom4eto..i da gi sdobrq..za6toto kakto se kazva ni6to 4e sam momi4e momi4e pod pyt i nad pyt no ne sa mnogo priqtelite...no kakto si preceni6

BunnYY_f
11-25-2006, 14:49
emi as ako bqh na teb...estestveno 4e 6tqh da predpo4eta da si ostana fr s mom4eto..i da gi sdobrq..za6toto kakto se kazva ni6to 4e sam momi4e momi4e pod pyt i nad pyt no ne sa mnogo priqtelite...no kakto si preceni6
И аз това мислех да напиша! В крайна сметка избора е твой!

11-25-2006, 14:54
Много се лъжете за приятелите, само това искам да ви кажа. Това че ти не би постъпил зле, не означава че той не би постъпил така. Тоя живот и без това е скапан, живей го заради себе си. Приятели, братя, сестри, гаджета- няма такива филми. Важен си само ТИ и това е. Фащай мацката и си гледай живота. И съм МОМИЧЕ да, преди другите женки да ме нападнат че съм простак :-D

koalka
11-25-2006, 17:20
Ами какво да ти кажа...според мен трябва да избираш между приятелството и любовта,обаче тук пречката е,че мацката не те харесва,а и иска да е с приятеля й.Много лесно ти е казала нази над мен да хващаш мацката,ама въпроса е дали тя иска да бъде хваната.Просто най-добре е да не мислиш за нея и да я забравиш.Да положиш усилие поне.

za3k^dFsG
11-25-2006, 17:57
Много се лъжете за приятелите, само това искам да ви кажа. Това че ти не би постъпил зле, не означава че той не би постъпил така. Тоя живот и без това е скапан, живей го заради себе си. Приятели, братя, сестри, гаджета- няма такива филми. Важен си само ТИ и това е. Фащай мацката и си гледай живота. И съм МОМИЧЕ да, преди другите женки да ме нападнат че съм простак :-D Знаех че си момиче преди до го прочета.Само курвенца кат теб могат да го мислат тва