PDA

View Full Version : КОЛКО Е ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН



11-25-2006, 13:31
ХОРА ПРОСТО Е МНОГО ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН В МОМИ4Е КОЕТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ПРОСТО ВЕ4Е НЕ ЗНАМ КФО ДА ПРАА НЕ МОГА ДА СИ Я ИЗБИЯ ОТ ГЛАВАТА ТОЛКОВА МНОГО Я ХАРЕСВАМ .. ПРОСТО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ .. КАЗАЛ СМ И 4Е Я ХАРЕСФАМ И ТАКА .. ПОМОЛИХ Я ДА ИЗЛЕЗМ НА КАФЕ .. НЕ ИСКА КАЗА В ДИСКОТЕКАТА 6ТЕ СЕ ВИДИМ .. ДА НО КАК СМ ЗЛЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ДАЛИ 66ТЕ МЕ ПУСНАТ .. ТОЗИ ПЕТЪК 6ТЯХМЕ ДА ХОДИМ АЗ ОТИДОХ.. НЕЯ Я НЯМА6Е. . ПРОСТО ЖИВОТА Е МНОГО ТЪП .. НАПРАВО ВЕ4Е НЕ ЗНМА КФО ДА ПРАА .. 6ТЕ КАЖЕТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА МОМ4ИЕТА И СЕКВИ ТАКИВА .. НО НЗ4 ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ .. И ДА КАЖА КОЛКО Е ГАДНО ДА ОБИ4А6 НЯКОГО КОГОТО НЕ ТЕ ОБИ4А .. ](*,)

za3k^dFsG
11-25-2006, 13:40
Аз остановявам че сте на 13 години.Ами когато стонеш на 20 и се влюбиш но от среща не отваря никой тога тва ще ти си струва смешно

ПСИХОЗА
11-25-2006, 15:03
ХОРА ПРОСТО Е МНОГО ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН В МОМИ4Е КОЕТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ПРОСТО ВЕ4Е НЕ ЗНАМ КФО ДА ПРАА НЕ МОГА ДА СИ Я ИЗБИЯ ОТ ГЛАВАТА ТОЛКОВА МНОГО Я ХАРЕСВАМ .. ПРОСТО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ .. КАЗАЛ СМ И 4Е Я ХАРЕСФАМ И ТАКА .. ПОМОЛИХ Я ДА ИЗЛЕЗМ НА КАФЕ .. НЕ ИСКА КАЗА В ДИСКОТЕКАТА 6ТЕ СЕ ВИДИМ .. ДА НО КАК СМ ЗЛЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ДАЛИ 66ТЕ МЕ ПУСНАТ .. ТОЗИ ПЕТЪК 6ТЯХМЕ ДА ХОДИМ АЗ ОТИДОХ.. НЕЯ Я НЯМА6Е. . ПРОСТО ЖИВОТА Е МНОГО ТЪП .. НАПРАВО ВЕ4Е НЕ ЗНМА КФО ДА ПРАА .. 6ТЕ КАЖЕТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА МОМ4ИЕТА И СЕКВИ ТАКИВА .. НО НЗ4 ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ .. И ДА КАЖА КОЛКО Е ГАДНО ДА ОБИ4А6 НЯКОГО КОГОТО НЕ ТЕ ОБИ4А .. Brick wall

Как ще те хареса, пише се ВЛЮБЕН а не влиубен, не се пише КФО а КАКВО не се пише СМ а СЪМ, не се пише 66ТЕ а ЩЕ, не се пише ПРАА а ПРАВЯ, не се пише ЗНМА а ЗНАМ, не се пише H34 а НЕ ЧЕ!!! [-X [-X [-X

Относно самата тема:

Аз съм влюбен в момиче, което си има приятел от две години.
Аз не я харесвам, аз я обичам, но въпросът е, че дори и да има някакви симпатии към мен няма да ги покаже, защото иска да съхрани щастието си и аз го оценявам.
Просто трябва да изчакаш, любовта сама ще дойде.

leko_otkachena
11-25-2006, 15:16
ХОРА ПРОСТО Е МНОГО ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН В МОМИ4Е КОЕТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ПРОСТО ВЕ4Е НЕ ЗНАМ КФО ДА ПРАА НЕ МОГА ДА СИ Я ИЗБИЯ ОТ ГЛАВАТА ТОЛКОВА МНОГО Я ХАРЕСВАМ .. ПРОСТО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ .. КАЗАЛ СМ И 4Е Я ХАРЕСФАМ И ТАКА .. ПОМОЛИХ Я ДА ИЗЛЕЗМ НА КАФЕ .. НЕ ИСКА КАЗА В ДИСКОТЕКАТА 6ТЕ СЕ ВИДИМ .. ДА НО КАК СМ ЗЛЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ДАЛИ 66ТЕ МЕ ПУСНАТ .. ТОЗИ ПЕТЪК 6ТЯХМЕ ДА ХОДИМ АЗ ОТИДОХ.. НЕЯ Я НЯМА6Е. . ПРОСТО ЖИВОТА Е МНОГО ТЪП .. НАПРАВО ВЕ4Е НЕ ЗНМА КФО ДА ПРАА .. 6ТЕ КАЖЕТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА МОМ4ИЕТА И СЕКВИ ТАКИВА .. НО НЗ4 ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ .. И ДА КАЖА КОЛКО Е ГАДНО ДА ОБИ4А6 НЯКОГО КОГОТО НЕ ТЕ ОБИ4А .. Brick wall

Как ще те хареса, пише се ВЛЮБЕН а не влиубен, не се пише КФО а КАКВО не се пише СМ а СЪМ, не се пише 66ТЕ а ЩЕ, не се пише ПРАА а ПРАВЯ, не се пише ЗНМА а ЗНАМ, не се пише H34 а НЕ ЧЕ!!! [-X [-X [-X

Относно самата тема:

Аз влюбен в момиче, което си има приятел от две години аз не я харесвам аз я обичам, но въпросът е че дори и да има някакви симпатии към мен няма да ги покаже, защото иска да съхрани щастието си и аз го уценявам.
Просто трябва да изчакаш, любовта сама ще дойде.takam dam prav si trqbva da se nauchi da pishe pravilno,no tova nqma znachenie spoko az sushto sum metnala oko na momche koite si ima priqtelka :smt011

koalka
11-25-2006, 16:02
Еми опитай се да я забравиш.Просто не виждам друг начин.Не може цял живот да си нещастен,нали?

Reich_06
11-25-2006, 16:25
еми научи се да пишеш правилно и ще вземе да ти обърне внимание!

meri88
11-25-2006, 16:36
ХОРА ПРОСТО Е МНОГО ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН В МОМИ4Е КОЕТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ПРОСТО ВЕ4Е НЕ ЗНАМ КФО ДА ПРАА НЕ МОГА ДА СИ Я ИЗБИЯ ОТ ГЛАВАТА ТОЛКОВА МНОГО Я ХАРЕСВАМ .. ПРОСТО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ .. КАЗАЛ СМ И 4Е Я ХАРЕСФАМ И ТАКА .. ПОМОЛИХ Я ДА ИЗЛЕЗМ НА КАФЕ .. НЕ ИСКА КАЗА В ДИСКОТЕКАТА 6ТЕ СЕ ВИДИМ .. ДА НО КАК СМ ЗЛЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ДАЛИ 66ТЕ МЕ ПУСНАТ .. ТОЗИ ПЕТЪК 6ТЯХМЕ ДА ХОДИМ АЗ ОТИДОХ.. НЕЯ Я НЯМА6Е. . ПРОСТО ЖИВОТА Е МНОГО ТЪП .. НАПРАВО ВЕ4Е НЕ ЗНМА КФО ДА ПРАА .. 6ТЕ КАЖЕТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА МОМ4ИЕТА И СЕКВИ ТАКИВА .. НО НЗ4 ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ .. И ДА КАЖА КОЛКО Е ГАДНО ДА ОБИ4А6 НЯКОГО КОГОТО НЕ ТЕ ОБИ4А .. Brick wall

Как ще те хареса, пише се ВЛЮБЕН а не влиубен, не се пише КФО а КАКВО не се пише СМ а СЪМ, не се пише 66ТЕ а ЩЕ, не се пише ПРАА а ПРАВЯ, не се пише ЗНМА а ЗНАМ, не се пише H34 а НЕ ЧЕ!!! [-X [-X [-X

Относно самата тема:

Аз влюбен в момиче, което си има приятел от две години аз не я харесвам аз я обичам, но въпросът е че дори и да има някакви симпатии към мен няма да ги покаже, защото иска да съхрани щастието си и аз го уценявам.
Просто трябва да изчакаш, любовта сама ще дойде.takam dam prav si trqbva da se nauchi da pishe pravilno,no tova nqma znachenie spoko az sushto sum metnala oko na momche koite si ima priqtelka :smt011

saglasna za pravopisa \:D/

ABSOLUTme
11-25-2006, 16:39
ПСИХОЗА,kat si trugnal da dava6 uroci po bg grammar i pravopis..ne se pi6e 'уценявам' ,a 'Ocenqvam' :lol:
a kum avtora na temata,mislq 4e koalka otgovori nai-to4no,kratko i qsno :!:

11-25-2006, 16:56
ами за правописа кво да кажа .. хх. .просто не ми се менкат тва и да броя буквите по клавиатурата .. аз не мисля че този форум е за правопис а за проблеми на хората и т.н. така че не ми давай уроци .. по добре ти взимай уроци ! .. коалка еми опитах да я забравя но не мога .. вече има няма 4 месеца .. от както и казах .. опитвах какво ли не да я забравя .. компания .. т.н но не мога просто .. [-(

za3k^dFsG
11-25-2006, 18:07
Глейте къде обърнахте темата за правописа.Може да е бил развалнуван,да не е спал много и така нататък

11-25-2006, 18:17
Не знам какво е.Аз винаги се влюбвам в момчета които отвръщат на чувствата ми

eleto_ludo_dete
11-25-2006, 22:45
Ne mu se karaite na mom4eto za pravopisa:)Ne e tova problema ,ne vijdate li 4e e ot4aqn???
Oba4e kato go pro4etoh tova mi stana mnogo milo ,za6toto li4i 4e si iskren.:):):) Nqma da se pla6i6 we ei!!!Na kolko godini si?Gledai sega taq neseriozna macka 6te q privika6 nqkade i 6te q popita6 direktno dali bi iskala da izleze s teb.No ,tozi pat nqma da priema6 takiva otgovori kato predi6niq. [-X
Trqbva da 4ue6 DA ili Ne!!!
Ako ne iska -zdrave de e!Takmo 6te ima6 vreme da si opravi6 ocenkite(joke)!!!:)
Po princip kogato si vluben ne trqbvada se 4uvstva6 gadno i kato bolen:)Trqbva da ti e qko taka 4e ogledai se dobre i vij dali ne propuska6 nqkoe momi4e ,koeto 6te izleze s teb na kafe vednaga :):):)USPEH!

teenkopele
11-25-2006, 23:52
...Не може цял живот да си нещастен,нали?

Именно.
Да, сега ти е кофти и мислиш само за нея...имал съм подобен случай, и от опит ще ти кажа, че с времето минава. :wink:

tedinkata_
11-26-2006, 07:56
po4ti vseki tuk e imal takava [nespodelena] lubov-naistina e mn tejko no s vremeto vsi4ko shte mine.. lubovta ne e samo stradanie i ne e tolkova gadna kakto si mislish sega...za vsi4ko ima vreme -imai tarpenie!!! a za vaprosnoto momi4e moje da ti e trydno no se opitai da q izbqgvash qvno ne te zaslujava

Krem4eto
11-26-2006, 09:01
ХОРА ПРОСТО Е МНОГО ГАДНО ДА СИ ВЛИУБЕН В МОМИ4Е КОЕТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ПРОСТО ВЕ4Е НЕ ЗНАМ КФО ДА ПРАА НЕ МОГА ДА СИ Я ИЗБИЯ ОТ ГЛАВАТА ТОЛКОВА МНОГО Я ХАРЕСВАМ .. ПРОСТО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ .. КАЗАЛ СМ И 4Е Я ХАРЕСФАМ И ТАКА .. ПОМОЛИХ Я ДА ИЗЛЕЗМ НА КАФЕ .. НЕ ИСКА КАЗА В ДИСКОТЕКАТА 6ТЕ СЕ ВИДИМ .. ДА НО КАК СМ ЗЛЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ДАЛИ 66ТЕ МЕ ПУСНАТ .. ТОЗИ ПЕТЪК 6ТЯХМЕ ДА ХОДИМ АЗ ОТИДОХ.. НЕЯ Я НЯМА6Е. . ПРОСТО ЖИВОТА Е МНОГО ТЪП .. НАПРАВО ВЕ4Е НЕ ЗНМА КФО ДА ПРАА .. 6ТЕ КАЖЕТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА МОМ4ИЕТА И СЕКВИ ТАКИВА .. НО НЗ4 ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ .. И ДА КАЖА КОЛКО Е ГАДНО ДА ОБИ4А6 НЯКОГО КОГОТО НЕ ТЕ ОБИ4А .. ](*,)

Ами лошо е наистина,но ти лично ли си и го казал или някой друг?Ако не си и го казал лично,значи трябва да го направиш!!!УСПЕХ!

iiirish
11-26-2006, 09:06
несподелената любов винаги ни предразполага към депресия, това е нормално. но за разлика от теб повечето хора щом разберат, че каузата им е загубена, просто се оттеглят и решават да потърсят другаде щастието си. последвай примера им ;)