PDA

View Full Version : problem



11-25-2006, 15:38
Imam 1 problem. Ne moga da namerq tema za razgovor, koqto da ne e svurzana s u4ili6te s po4ti nikoi.
V smisul ob6tuvam po4ti samo sus suu4enicite si i to obiknoveno na temi: kak re6i edikoq si zada4a, 6toto na men ne mi se polu4ava otgovora ili napisa li doma6noto i podobni.Mnogo e tupo 6toto ne bqh taka v minaloto mi u4ili6te.
Su6to taka predi da kaja ne6to se zamislqm kakvo 6te si pomislqt drugite
za men i v pove4eto slu4ai ne go kazvam.Nqmam po4ti nikakvi priqteli v novoto mi u4ili6te, ujasno e.
Ako nqkoi znae kak moga da promenq ne6tata, da kazva.

BunnYY_f
11-25-2006, 16:23
Отпусни се и съучениците ти са хора, няма да ти направят нищо :) Опитай се да се приобщиш към някоя група от класа ти или към хората от него и след време ще започнете да се виждата извън училище, а от там ще се запозанеш и с нови хора :-) Това е което мога да те посъветвам! Успех!

KpuCuTo0o
11-25-2006, 16:30
Отпусни се и съучениците ти са хора, няма да ти направят нищо :) Опитай се да се приобщиш към някоя група от класа ти или към хората от него и след време ще започнете да се виждата извън училище, а от там ще се запозанеш и с нови хора :-) Това е което мога да те посъветвам! Успех! =D>

Qnchety
11-25-2006, 19:28
Ами освен това което те посъветваха в по горния пост аз искам и да добавя:
-Научи на каква тема обичат да говорят те и по този начин, когато те видят че споделяш интересните им ще ти обръщат много внимание.
-Покажи им коя си. Отпусни се и говори това за което ти се говори, кажи това за което мислиш - нека разберат че ти си откровен човек.
-Пускай какви ли не майтапи и ги размивай. Смеха е хубаво нещо!!!