PDA

View Full Version : Защо се чувствам така?



confused girl
11-25-2006, 15:27
Ситуацията в която съм много ме обърква. Значи, срещнала съм момчето, което е идеално за мен. Просто толкова много си пасваме и си приличаме, сякаш сме създадени един за друг. Усещам го страшно близък и не мога да си представя живота без него. Обаче не знам дали го заслужавам. Той е прекалено добър и все едно е принца от приказките за мене. Само че аз не знам дали съм достатъчно добра за него... Страх ме е ,че може да не оправдая очакванията му или пък да не съм себе си в опит да му се харесам. А той е всичко за мен и нз как да постъпя. Искам да се отпусна и да съм естествена, но нз дали ще мога... Страхувам се ,че за него съм просто много добра приятелка и сега съм част от живота му като такава.

ABSOLUTme
11-25-2006, 15:32
ima nqkolko varianta za razvruzka v tvoq slu4ai:
:arrow: ostava6 si negova priqtelka i pak si 6tastliva,no ne napulno
:arrow: priznava6 mu za 4uvstvata si,no toi ne otvru6ta na tqh
:arrow: priznava6 mu za 4uvstvata si i toi ti otvru6ta sus su6toto
spored men e po-dobre da riskuva6 da mu kaje6 vs,a ne da tai6 nadejda,4e nqkoi den ne6tata 6te se naredqt ot samosebe si.takuv den nqma da doide,a daje moje da se okaje,4e 6te sujalqva6 za propusnatata vuzmojnost!
vuv vseki slu4ai e po-dobre da napravi6 ne6to,otkolkoto da sedi6 i da se moli6 ne6tata sami da se polu4at :roll:
'ima sudba,no tq ni napravlqva dotogava,dokato vsi4ko se okaje v na6ite ruce' :!: 8-[ uspeh!

ПСИХОЗА
11-25-2006, 15:32
Щом стигаш до мисълта дали си достатъчно добра за него, значи си достатъчно добра!!!
А щом и си му най-добрата приятелка просто бъди абсолютно себе си такава каквато си била и преди, намекни му че имаш чувства към него и той ще те разбере все пак сте приятели и то както чувам много добри! :D

koalka
11-25-2006, 15:44
Боже момиче,радвай се,че сте заедно.Толкова хора има с несподелена любов,че трябва само да се радваш.Знаеш ли..съгласна съм с ПСИХОЗА.И аз съм имала такива съмнения.Просто за мен приятеля ми е толкова прекрасен човек и си мисля,че аз съм далеч от прекрасното,но той пък казва обратното.Така че щом сте заедно,значи си досатъчно добра за него.

teardrop
11-25-2006, 15:56
Недей да се чудиш дали да му признаеш за чувствата си, съмнявам се той да не е забелязал, че си свястно момиче. А и фактът, че сте близки още повече улеснява положението. Просто действай, според мен имаш огромен шанс :wink:

sunny_girl16
11-27-2006, 14:31
Нормално е да си мислиш така. Просто се отпусни и всичко само ще си дойде на мястото.