PDA

View Full Version : Един въпрос..



SellDreams{}
11-25-2006, 16:11
Здравейте!
Значи въпроса ми е дали вие знаете паролите и т.н. неща на гаджето си, свъразни с пощата му, nick-а му.. и т.н. :) Това ми е въпроса: знаете ли с кого си пише той.. пароли и лични неща. Надявам се ме разбрахте :) :) :)

ПСИХОЗА
11-25-2006, 16:17
Аз нямам гадже но ако имах, определено не бих искал да ги зная, защото всеки си има тайни, които дори и мен в случая (ако съм и гадже) не трябва да ме засягат!!!

HopeLesss
11-25-2006, 16:23
Не и не ме интересува :D Не се ровя в чужди "вещи", било то дори и на гаджето ми

teardrop
11-25-2006, 16:36
Той ми е дал всичките си пароли, знам ги, но не се ровя в нещата му, защото с пароли или без, аз му имам доверие.

ABSOLUTme
11-25-2006, 16:43
nqmam navika da tur6yvam :shock:
dori i kogato iskam himikalka da kajem i nqkoi mi kaje 'zemi si v leviq djob na 4antata' nikoga nqma da trugna da burkam,a 6te zanesa na vuprosniq murzel samata 4anta,4e toi da rovi :lol:
nz,imam si principi,ne obi4am da (se) burkat v moite ne6ta,zatova i az ne go pravq sprqmo drugite,puk bilo to i na gadjeto :!: :roll:

tequila
11-25-2006, 17:02
аааааааНЕ!!! понякога истината е по-лоша и от лъжата :wink:

11-25-2006, 17:11
Аз имам всички "пароли" и глупости на мъжа ми, но не се възползвам от тях, той щом ми ги е дал, значи няма какво да крие. Е не че е дошъл с някакво листче и "Ето на, тва са ми паролите" :lol: Обаче той не знае моите :twisted: Може би не му е приятно,но все пак, аз в тия майли него обсъждам, няма да му дам да ги чете я! В смисъл, не казвам нищо,което той да не знае, просто предпочитам да не ги чете в този им вид. Иначе аз знам с кого си пише, той знае с кого аз си пиша, знаеше даже за мойте "чат-увлечения", ама това е друга тема...Чакай че много лично го раздавам вече :wink:

za3k^dFsG
11-25-2006, 18:03
Ами не биха ме интересували не ако почна да се съмнявам защо да не й ги поискам

Lost_Kiss
11-25-2006, 18:06
Sq si nqmam gaje,no minaloto mi gaje ne mi dava6e nito paroli nito ni6to(toi ima edna parola za vsi4ki ne6ta)pak i da mi gi be6e dal nqma6e da tar6yvam v li4noto my prostranstvo,za6toto az ne obi4am da mi rovqt iz moite li4ni ve6ta !!

malkata_
11-25-2006, 18:22
Emi kakto toi ima moite taka i as negovite...no ne sam go proverqvala...6tom mi q e dal smqtam 4e nqma kakvo da krie...imam my doverie i ne mi trqbva da go proverqvam
:mrgreen:

11-25-2006, 18:28
Това е толкова задушаващо бе.Човек има право и на лично пространство

iiirish
11-25-2006, 18:41
знам абсолютно всичко, което прави пилето ми. знам с кого говори, с кого не, с кого си пише и т.н. между нас няма скрити неща. градим връзката си на взаимно доверие, защото в противен случей то тя ще бъде безмисленна като обвързване

cS_LaMeRkA
11-26-2006, 08:02
Да знам ги! Е не всички, но няма нужда! :roll:

He3HauKa
11-26-2006, 09:08
Znam parolatite mu ,kakto i toi moite.Znam che toi nqma kakvo da krie,kakto i az taka che mi e vse edno dali shte mi tyrshuva iz neshtata ili ne :mrgreen:

Krem4eto
11-26-2006, 09:10
Здравейте!
Значи въпроса ми е дали вие знаете паролите и т.н. неща на гаджето си, свъразни с пощата му, nick-а му.. и т.н. :) Това ми е въпроса: знаете ли с кого си пише той.. пароли и лични неща. Надявам се ме разбрахте :) :) :)

НЕ!

RoSsY88
11-26-2006, 09:35
Не ми ги знае...нито аз неговите...не че ако го помоля няма да ми ги даде...веднаж ме беше помолил за паролата на ника ми преди да замина за чужбина за около месец и нещо и аз му отказах....разсарди се е малко и каза "нямаш ми довеие"...приятелки меи знаят пароли всичко за мен...но предпочитам гаджето ми да не знае :P

miloto_girl_4e
11-26-2006, 11:44
Имах си едно гадже, на което знаех паролата за сладур-а и от време на време влизах да видя дали има нещо интересно :wink: Паролата за пощата не ми е интересна, а тази за чатовете(skype&ICQ)дори не съм ги и искала..
Сега ходя с едно момче, с което си влизаме от време на време в компютрите и .. малко е кофти, щото когато си чатя с някого и си го зарибявам ей така .. дори за спорта и ако гаджето види.. ще има семейни скандали, но за сега да чукна на дърво не ме е засичал :wink:

leko_otkachena
11-26-2006, 11:47
Здравейте!
Значи въпроса ми е дали вие знаете паролите и т.н. неща на гаджето си, свъразни с пощата му, nick-а му.. и т.н. :) Това ми е въпроса: знаете ли с кого си пише той.. пароли и лични неща. Надявам се ме разбрахте :) :) :)Da znam mu gi,zashtoto toi ne krie nishto ot men!

KiLLeR_InSTiNkT
11-26-2006, 12:00
Не, не му ги знам. А и не искам, защото не би било коректно от моя страна да навлизам в личното му пространство. Както и аз не бих искала той да навлиза в моето.

dEnIsTy
11-26-2006, 14:07
Той ми е дал всичките си пароли, знам ги, но не се ровя в нещата му, защото с пароли или без, аз му имам доверие.
и той има моите:)

Myrcheto
11-26-2006, 14:52
Аз съм ЗА Личното пространство !!! [-X

malone
11-26-2006, 16:10
Аз нямам гадже но ако имах, определено не бих искал да ги зная, защото всеки си има тайни, които дори и мен в случая (ако съм и гадже) не трябва да ме засягат!!!Подкрепям.

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-26-2006, 16:19
аха каза ми ги...ама не съм му влизала нито в пощата нито в skype мисля че няма смисъл...щот ми е казал паролата значи няма какво да крие=]