PDA

View Full Version : ponqkoga e mil,ponqkoga ujasen...



...{P}...
11-25-2006, 17:09
zdraveite xora izvinqvaite 4e pi6a na latinitza,no v momenta sym v internet klub i nqma kirilitza...ta taka da zapo4vam s problema si...Zna4i ujasno mnogo xaresvam edno mom4e,samo4e toi vseki pyt se dyrji razli4no...kogato e sam se dyrji super razbrano i dobre,samo4e kogato e s priqtelite si i prosto e kato draka...nqma sekunda v koqto da ne me zaka4a...vseki edin moment ili se borim ili vodim slovesna voina .... prosto ve4e ne izdurjam da se razpravqme dvamata... vyrvim tzqlata kompaniq i nie dvamata vyrvim i si sporim vinagi za ne6to i e super gadno 6tot az ne iskam da se razpravqm s nego smisyl ne iskam da se karame .... ta molbata mi e da mi kajete nqkakyv na4in po koito da go nakaram da se durji po-milo smisyl da ne se karame non stop i to za nqma ni6to prosto ei taka za sporta 6tot mi e mn bolno taka ,za6toto super mnogo go obi4am...

koalka
11-25-2006, 17:12
А той знае,ли че го харесваш?Ами единствената причина,поради която се карате е,че се прави на важен и на голямата работа пред приятелите си,но това за някои момчета е нормално.Ами ако знае,че го харесваш просто му кажи,че няма смисъл от това му държание и нищо не постига така,освен че на теби ти става супер неприятно.