PDA

View Full Version : Как да й предложа!?



11-25-2006, 17:10
ами,съжалявам,за глупавия въпрос,но как дапредложа на едно момиче да тръгне с мен?Звучи глупаво,нов се пак.....

koalka
11-25-2006, 17:15
Ами просто отиваш при нея и й казваш, че я харесваш и й предлагаш.

SickBoy
11-25-2006, 17:17
нее,по0скоро пич,трябва да го направиш някак си по-така,не върви да отидеш и просто да й кажеш "абе падам си по теб,а ти?".нещо по-романтично като фраза као се сетиш,добре ще е,аз сега цикля и затва мога само тоз съвет да ти дам!

perky_girl
11-25-2006, 17:23
Да и предложиш!?Абе пич ти кой клас си уе?! :smt017 Брадчет ми,който е 1 клас знае много добре,че фразата "искаш ли да станем гаджета" е за малките :smt013 К'ви са тия глупости немога да разбера ](*,)
Отивай при нея и я покани да излезнаете,ако ти се съгласи значи може би не и е толкова лошо мнението за теб и не мисли за някой боклук :smt019 И така като излезнете няколко пъти на срещи и се гушката,цункате или там к'фото си искате правете то т'ва си означава,че си ходите-т.е. сте си гаджета :smt013 Немога да разбера тука хора от детската градина ли молят за съвет или аз нещо... :smt017

11-25-2006, 18:50
абе отиваш и й казваш : "Извенете млада госпожице, Бихте ли желали да станете моя изгора?" :twisted:

абе излизате и това ако стане стане без такива истории "ша ми станеш ли гадже?"