PDA

View Full Version : ЛЮБОВ В У-ЩЕ



11-25-2006, 18:06
Здрасти на всички искам да ви помоля за нещо!Имам един проблем :roll: значи проблема е че мноо съм хлътнала по едно момче от даскало обаче незнам какво да правя защото като сам около него и забравям даже името си :( а и незнам той какво изпитва към мен макрче постоянно се зяпаме във всеки удобен момент а и ми е направило впечатление 4е все се върти около мен!Само че има още един проблем той май си има приятелка а не искам тогава да се намесвам незнам и в какви отношения са!Само знам че не мога вече така все повече хлътвам ](*,) ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ!!!

v1k1t0
11-25-2006, 18:17
emi idi i go pitai...tfa e edinstveniq variant

11-25-2006, 18:51
знам 4е това е решението но просто както казах вече като сам около него и се чуствам като на 10 и се паникьосвам а не съм такава попринцип винаги съм много общителна но намирам ли се близо до него и забравям всичко ](*,)

koalka
11-25-2006, 19:08
Еми гадно е,че има приятелка,но нищо няма да стане,ако просто говориш с него и му признаеш чувствата си.Нека той реши с коя иска да бъде.

ABSOLUTme
11-25-2006, 19:31
ami kato tolkova se pritesnqva6 ot direktniq kontakt,nameri alternativen variant..skype,icq..ne6to takova.. :-D

11-25-2006, 19:42
да и аз си мислих точно за това като за начало да пробвам чрез чата но незнам още :roll: Благодаря ви че се опитвате да ми помогнете и ще съм ви благодарна ако продължавате да ми давате съвети :)

tedinkata_
11-26-2006, 07:59
zashto ne se zapoznaete li4no kato za na4alo .. vse pak ste v edno daskalo-nqma da e trydno :P ako toi ne pravi purvata kra4ka opitai ti :)

Krem4eto
11-26-2006, 09:09
emi idi i go pitai...tfa e edinstveniq variant

gabi_gabi
11-26-2006, 09:13
не мислите ли, че ако и той я харесва ще направи първвата крачка... :roll:

ateto
11-26-2006, 09:23
ami moje da po sramejliv ot neq \:D/

11-26-2006, 14:23
има нещо което не споменах има едно момче от неговия клас с който се движе а по едно време той ме занимаваше и отначало си мислих той да ни запознае самоче ми е гадно да карам него!А и има и друго ами ако въпросното момче е казал на моя сладур нещо за мен и затова не предприема нищо?Затова се чудя какжо да правя всичко е много объркано ](*,) :roll:

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-26-2006, 16:32
emi idi i go pitai...tfa e edinstveniq variant

и кво неква дет я е засичак неколко пъти ще дойде при него и ще му каже че е влюбена в нео лии :-k според мен доста грешен подход..
най-добре отиди при него запознайте се излизайте няколко дена заедно и след време му намекни за чувствата си и ако и той изпитва нещо към теб
той ще продължи започнатото ;)

ghosta
11-26-2006, 17:22
До авторката на темата:
кажи на колко години сте двамата-тои по-голям ли е?

11-26-2006, 18:06
та значи аз съм авторката аз съм на 17 а той на 19 всичко тва изглежда много лапешко за възраста ни но наистина тои ме кара да се чуствам като лапе и затова немога да реагирам нормално :roll:

IzGuBeNo^AnGeL4E
11-26-2006, 18:12
та да не забравяме все пак че може да си има приятелка аз и зарди тва не искам да се намесвам защото знаете как е дори и само на кафе да съм с него види ли ни някой който не трябва и стигне ли до приятелката му.....!Но засега най-добре ще е може би 1во да разбера дали наистина си има пр. после да действам!Вие как мислите?

panterata
11-26-2006, 22:54
амии запознайте се , говорете си.. излезте на кафе.. то ще се разбере ако не ти обърне внимание значи държи на приятелката си нищо че го кефиш ( щом те зяпа ) а ако ти обърне внимание намекни му нещо за приятелката и то ще се разбере :)

IzGuBeNo^AnGeL4E
11-27-2006, 14:56
Да наясно съм че така стават нещата въпроса е само в заговарянето!Все пак немоа да му се изтърся и да му кажа хайде да се запознаем или айде на кафе трябжа някак си по тънкото да стане.В смисъл да направя аз 1та крачка но да не изглежда така мисля че ме разбирате :lol: Все на някой му се случвало дайте съвет какво да направя за да не излезе така че аз му се свалям :D