PDA

View Full Version : Обичам го наистина много



Dead inside
11-25-2006, 19:29
Бля бля

Dead inside
11-25-2006, 19:29
:smt087 Нещата стават...трагични...Ам непрекъснато се утешавам с " Часът преди изгрева е най-тъмен".....но като че ли моят изгрев е доооооста далеч...

bibonka
11-25-2006, 19:53
kaji my chyvstvata si ,ne trqbva da ima nedoizkazani neshta mejdy vas....veche si go zagybil,kakvo poveche mojesh da gybish ako kajesh kakvo izpitvash ? NISHTO! mojesh samo da spechelish...pone shte znaesh che si my kazala vsichko,che si otvorila syrceto si i veche nqma vryshtane nazad...ne ostavqi nedoizqsneni i nedoizkazani neshta da ima...taka samo shte se tormozish s vyprosi ot sorta na "kakvo shteshe da stane ako my bqh kazala..." zatova my gi kaji...no ne v skype,icq ili irc...najivo..hvani go nqkyde i my kaji vsichko..ochi v ochi...zashtoto v chata moje da te izlyje...a taka shte my vidish istinskata reakciq.Predyprejdavam te moje da te otblysne,da si trygne,no moje i da te haresva ili obicha...no syshto kato teb i to ida ne iska da si priznae...zatova..otivai i govori s nego...USPEH !!!

Dead inside
11-26-2006, 09:16
Не съм добре.....в крайна сметка звуча наистина отчаяна...ама пък съм на 14 до 30 все ще се появи някой..надявам се де.. :smt059 :smt005

gabi_gabi
11-26-2006, 09:28
като начало ако искаш да се оправиш с него не го режи а се дръж по мило и му покажи че все пак ти имаш чувства, защото е много тъжно двама души да се обичат но заради ината си да не се съберат... звучиш отчаяна, защото го обичаш все още и даже когато сте се разделили още повече си го заобичала... поне така мисля аз защото и при мен се случинещо подобно... и вече той ако е прекалено горделив и не може да си признае че е сгрешил и че те обича да ти кажа няма смисал да се занимаваш с него... и така всичко ще мине с времето ще страдаш може би но ще се влюбиш отново... :smt006

za3k^dFsG
11-26-2006, 09:33
Не съм добре.....в крайна сметка звуча наистина отчаяна...ама пък съм на 14 до 30 все ще се появи някой..надявам се де.. :smt059 :smt005 XAaxxaaxaxXAxaxaxaXAXaxax :smt005