PDA

View Full Version : Първа среща!



Blago_Vest
11-25-2006, 21:36
Здравейте! :)
Бих искал да ви помоля за съвет...
Запознах се с едно момиче в интернет и разбрах ,че то много ме харесва (е само по снимките) и 1-2 пъти си поговорихме по телефона...
Та след 2-3 дни ще дойде в моето училище да се видиме вече на живо.
Моля да ми дадете съвет как да подходя,как да се държа и ...незнам ,всякакви съвети ще са ми от полза!
А всъщност дали е много голяма разликата в годините ,тя е на 14 ,а аз на 17!

Мерси предварително приятели! 8) :wink:

``!v@n4o_K@lp@z@n4oO``
11-25-2006, 21:41
brat dryj se normalno i si4ko 6a e OK !!! vervai mi !!!

Blago_Vest
11-25-2006, 21:47
brat dryj se normalno i si4ko 6a e OK !!! vervai mi !!!
Мерси! :roll:

teenkopele
11-26-2006, 04:11
Виж сега, каквито и съвети да ти дадем, притеснение винаги ще има.
От личен опит ще ти кажа, че най-лесният начин да го преодолееш е да се изправиш срещу него- отиваш, виждаш се с момичето и майната му. (На притеснението.)
Виждате се, запознавате се, (Тука може да я прегърнеш. :) ) и я питаш, примерно: "Искаш ли да отидем някъде?". (Кафе, разходка и т.н.- места много.)
Докато се усетиш ще си лафиш с нея спокойно, ще си се отпуснал, а притеснението отдавна ще е изчезнало.
Разликата не е голяма. :)
Не се прави на такъв, какъвто не си. :wink:
Успех. :wink:

koalka
11-26-2006, 06:41
3 години не е чак толкова голяма разлика.Ами като дойде просто се запозаваш с нея и накрая на срещата я каниш да отидете в някое кафе следващият път и така..

Blago_Vest
11-26-2006, 08:28
Мерси на всички.
Дано успея,стискайте палци... :)

teenkopele
11-27-2006, 00:07
Пиши какво е станало. :wink:

exelero
11-27-2006, 00:55
Ае приятел на 17 си и незнаеш как да се държиш със момиче на 1-ва среща бива ли такова нещо ? не си ли поне малко женкар нямаш ли достатъчно приятелки на повечето от вътре ни идва и без да търсим съвети :) правиш се там на дон жуан и на много доволен от живота и любовта :)

просто се дръж нормално колтурно ииииииии я уважавай покажи и че ти харесва :wink:

Blago_Vest
11-27-2006, 06:22
ок мерси!
Ще разкажа после как е минало... :wink:

Blago_Vest
11-29-2006, 22:07
Ами стана срещата...
Видяхме се,аз нещо я прегръщах и така...
След това си писахме в Skype и каза,че много ме е харесала...
Обаче характера й е на дете... :?
Незнам уж станахме двойка ама нещо й е много детски характера... 8)

ATAKABG
11-30-2006, 06:03
И кво ти пука,че и е детски характера? :roll:

krem4et0
11-30-2006, 10:25
Ами просто се дръж нормално. Приятелят ми е споделял,че когато си уговихме среща не е правил нищо специално. Едно на ръка,че не е искал връзкано просто си е казал-ако ме хареса такъв,какъвто съм-ОК,ако ли не-аз не мга да се преструвам непрекъснато. За това и не мен ми хареса-беше абсолютно естествен и непринуден. това си личи,повярвай ми.Фалшът се забелязва от километри. Не прави нещо по-специално този ден-нито прическа,нито дрехи или нещо от сорта. Бъди себе си и ще видиш,че така е по-добре,защото ако имаш връзка с това момиче да не си мислиш,че винаги ще си перфектноо изглеждащ или невероятно мил и любезен.

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:04
Бади себе си и си4ко ще е О.К.

priti_kiti
11-30-2006, 12:08
Ами стана срещата...
Видяхме се,аз нещо я прегръщах и така...
След това си писахме в Skype и каза,че много ме е харесала...
Обаче характера й е на дете... :?
Незнам уж станахме двойка ама нещо й е много детски характера... 8) станахте двойка? мноол бързо бе :lol:
еми.. верно,че възрастовата разлика си е големичка,но пък не е чак толкова неприемливо.. но ако смяташ,че характера й ще бъде пречка за връзката ви / тъй като няма начин,поведението и държанието й е най-важното все пак / по-добре направи нещо навреме,за да не съжаляваш по-нататък.. айде успех :)

TikiraYang
11-30-2006, 12:13
Ами стана срещата...
Видяхме се,аз нещо я прегръщах и така...
След това си писахме в Skype и каза,че много ме е харесала...
Обаче характера й е на дете... :?
Незнам уж станахме двойка ама нещо й е много детски характера... 8)



hmmm...horata sa kazali:"Hwasi si kaka za da te otraka" ;>

Tender Poison
11-30-2006, 13:20
Бъди такъв какъвто си,какъвто те познава от чата и от телефонните разговори :)

Dr. Kazimbutt
11-30-2006, 14:49
Ами стана срещата...
Видяхме се,аз нещо я прегръщах и така...
След това си писахме в Skype и каза,че много ме е харесала...
Обаче характера й е на дете... :?
Незнам уж станахме двойка ама нещо й е много детски характера... 8)
На 14 е. Ти какво очакваш? Да мисли като зряла жена ли?

AngelOfMercy
11-30-2006, 14:54
Само не се спичай и сичко ще е ок...говори си нормално не се притеснявай и най-важното е..спокойствие и мир на духа 8-[

{Sweety_f}
11-30-2006, 15:12
spored men trqbva da se dyrjish kakto obiknovenno bez teatri i takvi raoti i taka ne se pritesnqvai izobshto bydi spokoen i taka natatyk..:)

Blago_Vest
11-30-2006, 15:45
Благодаря искрено на всички!!! :roll: :)
Страхотни сте...
Гадното е ,че няма време да се виждаме...
Тя пък ходи на танци и там някакви други курсове.
Малко е гадно,ама...ще видя какво да правя... :? 8)

11-30-2006, 16:34
Ами стана срещата...
Видяхме се,аз нещо я прегръщах и така...
След това си писахме в Skype и каза,че много ме е харесала...
Обаче характера й е на дете... :?
Незнам уж станахме двойка ама нещо й е много детски характера... 8)
verno li be? drugiq pyt se zapoznai s 10 godi6na !

perky_girl
11-30-2006, 16:43
Eми другият път мисли преди да действаш,защото щом още от сега намираш в нея неща,които не харесваш,кой знае след няколко седмици к'во ще си мислиш за нея?!И защо съзнанието и да е като на дете,ти все едно не си!!!Не си мисли,че като си на 17 си много голям! :twisted: сестра ми е на 14 и мога да ти кажа,че се държи вече доста зряло,а не като някакво лапе!А и щом ходи на танци и на уроци-това е хубаво,значи има разнообразни интереси.
Хората са си го казали "мисли преди да си пожелаеш нещо,защото то може да се сбъдне"

gerinceto
12-03-2006, 16:59
razlikata v godinite ne e 4ak tolkova golqma.prosto se draj estestveno i vsi4ko 6te e normalno