PDA

View Full Version : Merde!



n0 CoNnEc7i0n =)
11-25-2006, 22:21
и пак пиша...защото иначе ще ми се пръсне главата, защото както обикновено съм се претоварила с мисли за него...
Няма ми нищо на психиката, просто така се чувствам...

Незнам, наистина незнам какво ми става. Имам странната способност да се карам с момчетата, които харесвам още преди да съм тръглана с тях...Ама как го правя?! Незнам...Май вчера прекалих...Сега дори не ми пише...Еби му майката...

И в момента ми е едно отпуснато, безразлично, заспало...и как по дяволите се очаква да ходя на дискотека в това шибано настроение?! Да...В момента единственото нещо което ме описва точно е глагола 'НЕ ЗНАМ'. Нищо, ама нищичко не знам...Амас на кой му пука? Дали някой изобщо го грее как се чувствам?? Нем...И по добре...Иначе до сега да съм в психиятрията...

Е...отдавам се на обзелата ме апатия и продължавам да имам нужда да заплача, но просто толкова сълзи му подарих, че сега очите ми изсъхнаха...А може би е по добре така? Кой знае. Не съм аз със сигурност...

Искам да избягам от затвора, в който съм сега. Не бе, не съм 30 годишна серийна убийца. Живота ми е затвор. И изхода от него седи във съседната стая...Наострен и студен, чакащ да докосне кожата ми и да стане едно с плътта ми; да раздере повърхността и да се спусне до същността...Да раздере месото ми и с жажда да се впие навътре...Да докосне пулсиращите ми вени и да плъзне острието си по тях...И така да ми дари миг щастие...А след това - вечна забрава..

martinka_91
11-25-2006, 22:39
Ам...просто не си го и помисляй повече тва за самоубийството...Не си заслужава, ЗАРАДИ НИКОЙ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.Всеки има такива периоди в живота си...Живот - затвор, както го наричаш...Даже аз самата в момента съм в един такъв ОТВРАТИТЕЛЕН период...Вече близо 3 месеца...Но все има няква надежда, че един ден всичко ще се оправи...
:arrow: Животът е хубав, стига да си достатъчно извратен, за да му се насладиш :!:

pa4o_89
11-25-2006, 23:26
Един съвет и от мен - забрави това, което ти се е случило и започни всичко от начало. И не гледай на всяко нещо от лошата страна а се радвай дори и на най-малките неща O:) Айде успех :)

niGGa
11-26-2006, 06:47
ма ти верно си за психиятрия

Boot
11-26-2006, 10:05
Ако си направиш един блог и си изхвърляш там душевната помия, ще ти се отрази адски добре ;)

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 15:15
ами всъщност вече си направих блог иии...помага малко:)
а за психиятрията няма пъъъъъъъъъъъъъъъъък

martinka_91
11-26-2006, 16:39
ами всъщност вече си направих блог иии...помага малко:)
а за психиятрията няма пъъъъъъъъъъъъъъъъък
Ем...дай да го видим ;)
А за психиятрията...Ако всеки, който мисли за самоубийство в даден период от живота си влизаше в психиятрия...нямаше да се разминаваме с хора по улицата... :-)

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 16:58
http://ps1h0pa7.blogspot.com/, на който му е инт нека гледа...това е нещо като лошата страна на живота ми изложена на карта...
Благодаря, че ме разбираш!