PDA

View Full Version : превод от арабски на българси



panterata
11-25-2006, 23:04
от много време се опитвам да намеря някой речник или още по добре преводачка в нета от арабски на български. ако някой знае нека ми каже моля ви :) и междудругото искам да попитам защо като се опитам да добавя арабски на компютъра ми ми пише че трябва да поставя професионалния си XP диск??

kati_0513
11-26-2006, 10:15
от много време се опитвам да намеря някой речник или още по добре преводачка в нета от арабски на български. ако някой знае нека ми каже моля ви :) и междудругото искам да попитам защо като се опитам да добавя арабски на компютъра ми ми пише че трябва да поставя професионалния си XP диск??

Това с речника е малко сложно, до сега не съм срещала такъв речник. А за компютъра- защото на професионалния ти диск има файлова, които не се качват на компютъра при инсталирането на системата.
Успех!

panterata
11-26-2006, 21:58
от много време се опитвам да намеря някой речник или още по добре преводачка в нета от арабски на български. ако някой знае нека ми каже моля ви :) и междудругото искам да попитам защо като се опитам да добавя арабски на компютъра ми ми пише че трябва да поставя професионалния си XP диск??

Това с речника е малко сложно, до сега не съм срещала такъв речник. А за компютъра- защото на професионалния ти диск има файлова, които не се качват на компютъра при инсталирането на системата.
Успех! мерси мила :) хора помагайте моляя!! че тфа с речника е трудно дам..

princess
11-27-2006, 13:54
аз мога да ти помогна ,кажи какво да ти преведа :wink: !

panterata
11-27-2006, 21:11
много е дълго... и просто няма смисъл да занимавам някой друг.. искаше ми се речник или нещо такова..

12-03-2006, 20:13
Искам да се възползвам от едно предложение по-горе да ми бъде преведен текста от арабски на български...ето го и него( забележка: освен арабски има и др текст, който не можах да премахна без да разваля текста на арабски, него не го гледайте ا :lol: ) :
<- ne sme li adskite s brad4etkata a!? :D //شعب اراد الحياة لابد ان يستجبب القدر ولابد لليل ان ينجلي ويظهر ضوء القمر اهلابك مين معي لابد مدينه البوؤسا, بغداد, لابد ان تستمر الحياة

el.cleo
12-15-2006, 11:39
za da instalira6 kakyvto i da e 6rift s pisane ot dqsno na lqvo ima opciika v Control panel-language options-advanced, XP ne gi instalira po default.Ako windowsa ne e XP,trqbva celiq softuer da si go instalira6 nanovo na arabski.
Za re4nik ot arabski ili prevod contact me