PDA

View Full Version : Как да кажа че я обичам ?



gost1
11-26-2006, 04:00
Здравейте! Проблема който имам е че съм много срамежлив да и кажа че я обичам.
С момичето се познаваме от няколко месеца и сме като най-добри приятели, но не мога да се наканя да и кажа че я обичам.
Тя много харесва да говори с мене - смее се и се усмихва като говоря.
Според мене ме харесва. :)
Можете ли да ми помогнете ?
Благодаря предварително.

teenkopele
11-26-2006, 04:18
Според мен , да й кажеш, че я обичаш, ей така директно, е глупаво, защото в последно време супер много хора го казват и значението на тези думи е отишло на кино.
Покажи й го. :wink: Подари и букет рози, прегърни я. :)
Едва ли е глупава и тези неща ще й покажат, че тя е нещо повече, от приятелка, за теб. Ако и тя изпитва нещо към теб, бъди сигурен, че ще ти го покаже. :)

Има и друг начин...лафите си нещо, избираш подходящ момент (Гледай да сте сами.) и я целуваш (Не по бузата. :wink: ). От реакцията й ще разбереш много. :)
Успех. :wink:

gost1
11-26-2006, 04:46
Да аз и подарих един подарък който според мене и е харесъл. :)
Но аз планирах да и кажа тогава че я обичам ама не и казах ... :?
Сигорно е разбрала че е повече от приятелка :D
За целувка... :roll: еми много съм срамежлив. :(
Иначе мерси за отговора :)

BrokenInnocence
11-26-2006, 05:10
Ако се държи само приятелски, мисля че е маааалко раничко да почваш с любовните обяснения.

teenkopele
11-26-2006, 05:16
Да аз и подарих един подарък който според мене и е харесъл. :)
Но аз планирах да и кажа тогава че я обичам ама не и казах ... :?
Сигорно е разбрала че е повече от приятелка :D
За целувка... :roll: еми много съм срамежлив. :(
Иначе мерси за отговора :)

Да, приятелите си подаряват подаръци, от време на време.
Говоря ти за подарък, който тя няма да приеме, като приятелски. Букет червени рози, например. :wink:
За целуването...да винаги има притеснение, но от опит ще ти кажа едно...видиш ли, че подходящият момент е настъпил си казваш: "Или сега ще я целуна или никога няма да го направя!" и просто я целуваш. (Ще видиш, че ще го направиш.) :)
Успех. :wink:

koalka
11-26-2006, 06:39
Ами нормално е да те е срам,но просто няма друг начин да знае,освен да й кажеш.Трябва да събереш смелост и да направиш тази крачка.Иначе тя просто няма как да разбере,че я обичаш.

Krem4eto
11-26-2006, 08:50
Здравейте! Проблема който имам е че съм много срамежлив да и кажа че я обичам.
С момичето се познаваме от няколко месеца и сме като най-добри приятели, но не мога да се наканя да и кажа че я обичам.
Тя много харесва да говори с мене - смее се и се усмихва като говоря.
Според мене ме харесва. :)
Можете ли да ми помогнете ?
Благодаря предварително.

Ако го чувстваш наистина,просто го кажи,щом си говорите добре и се разбирате значи те харесва!!!УСПЕХ!!!

teenkopele
11-27-2006, 00:04
Здравейте! Проблема който имам е че съм много срамежлив да и кажа че я обичам.
С момичето се познаваме от няколко месеца и сме като най-добри приятели, но не мога да се наканя да и кажа че я обичам.
Тя много харесва да говори с мене - смее се и се усмихва като говоря.
Според мене ме харесва. :)
Можете ли да ми помогнете ?
Благодаря предварително.

...щом си говорите добре и се разбирате значи те харесва!!!УСПЕХ!!!

Не е задължително. :wink:

Nadelina
11-27-2006, 05:20
Da kazvash che q obichash ... mmm.. ne mislish li che e malko rano? V toq forum 90% ot horata ne znaqt kakvo e da obichash a izpolzvat tia dumi postoqnno... No kakto i da e.. Znaesh li.. tova s rozite ne sym sigurna dali e dobra ideq.. shtoto ne vsqko momiche bi go trognalo.. osobeno ako e po malka.. shtoto az gledam sestra mi i vrysnichkite i kak reagirat na takia romantichni izqvi.. Spored men e nujno da sednesh i da govorish s neq... A shtom vednyj syberesh smelost da zapochnesh razgovora.. neshtata shte si doidat po mestata.. ta i do celuvka moje da se stigne.. Ako i tq te haresva :)

TreeHill
11-27-2006, 09:11
Според мен , да й кажеш, че я обичаш, ей така директно, е глупаво, защото в последно време супер много хора го казват и значението на тези думи е отишло на кино.
Покажи й го. :wink: Подари и букет рози, прегърни я. :)
Едва ли е глупава и тези неща ще й покажат, че тя е нещо повече, от приятелка, за теб. Ако и тя изпитва нещо към теб, бъди сигурен, че ще ти го покаже. :)

Има и друг начин...лафите си нещо, избираш подходящ момент (Гледай да сте сами.) и я целуваш (Не по бузата. :wink: ). От реакцията й ще разбереш много. :)
Успех. :wink: