PDA

View Full Version : Къде течно се намира моста на влюбените



Gangsta_zone
11-26-2006, 06:16
Къде точно се намира моста на влюбените знам че е някъде около НДК ама къде по-точно.

koalka
11-26-2006, 06:44
Ами моста на НДК преди Макдоналдс,ако се сещаш.То има само един мост и е той :wink: .

Gangsta_zone
11-26-2006, 06:55
http://img166.imageshack.us/img166/9104/screenshot24xr2.jpg
кажи името на улицата щот не го знам

dream_dragon
11-26-2006, 07:59
Това не е улица. Заради БГ радио този мост вече е известен като "мостта на любовта" или нещо такова. Това е посока към музея земята и хората, хотел "Хемус" като тръгнеш от НДК.

priti_kiti
11-26-2006, 09:10
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...

BornFromPain
11-26-2006, 10:32
Абе пич напиши в google images мостове, виждаш какво е това мост, демек добиваш визуална представа и се оглеждаш около НДК.. Е няма как да го пропуснеш. Като се има в предвид че там само 1 мост има..

bulgarche
11-26-2006, 18:42
онова бяло нещо, което тръгва от НДК на юг и пресича двете жълти линии, които са двете платна на бул. България... това е моста на влюбените :)
Бах маа му...тоя кат мен ги мисли изруда

Булевард България и Евлоги Георгиев които са в жълто...това е зад НДК (отпред е туй с фонтаните, дето на картата са сини)...в дясно от входа и отзад има бели линийки..това са алеите...виж къде минават нат булевардите..е те това е моста

Momchence
11-26-2006, 22:49
http://img212.imageshack.us/img212/7170/screenshot24xr2zy0.jpg
Ма сички сте едни гениални :lol:

Axxxel
11-26-2006, 23:04
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...
Е кво лошо пък...аз не можех да се сетя къде е билетния център..буахахах ще си остана прост до край :smt005

DetE-Idi0t
11-27-2006, 07:27
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...

Аз го знам, аз го знам, аз го знааааам. Нищо, че сега малко се затруднявам да хвана 1-цата и да цъфна на НДК :lol: .

priti_kiti
11-27-2006, 11:41
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...

Аз го знам, аз го знам, аз го знааааам. Нищо, че сега малко се затруднявам да хвана 1-цата и да цъфна на НДК :lol: . тролей 1ца? :) тфа минава през нас :mrgreen:
Аксел, за тебе знам мяу мяу, но поне вече със сигурност знаеш къде са 'пилоните' :lol:

DetE-Idi0t
11-27-2006, 17:07
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...

Аз го знам, аз го знам, аз го знааааам. Нищо, че сега малко се затруднявам да хвана 1-цата и да цъфна на НДК :lol: . тролей 1ца? :) тфа минава през нас :mrgreen:
Аксел, за тебе знам мяу мяу, но поне вече със сигурност знаеш къде са 'пилоните' :lol:

...Трамвай

priti_kiti
11-27-2006, 17:38
.. хуу де и трамвай 1 минава през нас :mrgreen: :lol:

meri88
11-28-2006, 07:40
ебаси.. за първи път чувам някой да не знае за моста на влюбените о.0
както и да е...
моста не е улица :lol: , как да го обясня.. знаеш къде е билетния център нали? е малко се огледай и ще видиш хотел "Хилтън",няма начин. моста води до там...
Е кво лошо пък...аз не можех да се сетя къде е билетния център..буахахах ще си остана прост до край :smt005

:smt005 :smt006 :smt006

machoka
11-28-2006, 11:02
Темата се изчерпа.