PDA

View Full Version : Проблем със Skype Cam



PiLeto~UbieC
11-26-2006, 09:53
Здравейте ! Преди няколко седмици си инсталирах Skype Beta 3.0 и се радвах на новите неща , но един ден исках да проведа видео разговор и момичето с което говорих каза да си пусна камерата и тя щяла да си пусне нейната . И аз си пуснах моята и тя нейната , но аз и казах че не виждам нито нея , нито мен а тя ме виждаше .... Та искам да попитам трябва ли да си истегля някаква програма и ако да ще ми дадете ли линк ? [-o< [-o< [-o<

MauMyHkaTa
11-26-2006, 14:41
Някъде бях писала за този проблем, но така и не получих отговор. Дано сега го получим с теб ;) И при мен беше така. Когато провеждам видео разговор, човекът осреща вижда мен и себе си в по-малкото прозорче, а аз не виждам нито него, нито себе си. Надявам се ако има някой, с подобен проблем, да сподели как го е разрешил! Благодаря ви!

Just_One_Girl
11-26-2006, 16:55
Спомням си тази тема, Маймунке, и мисля, че там ти беше отговорено. Това е БЕТА - версия, тоест все още Skype 3.0 не е официално пуснат и тази пробна версия може да дава грешки, както и става. Имайте търпение, скоро трябва да излезе Skype 3.0, но дотогава по-добре карайте с 2.5.

PiLeto~UbieC
11-26-2006, 18:02
Мерси все пак :wink: