PDA

View Full Version : какво да направя за да си личи че съм там!?



no_fun_at_all
11-26-2006, 10:55
Здравейте всички!значи аз съм момиче и си имам приятел ,с който си се разбираме мн добре.До тук добре,но проблема идва от приятелите му...понякога като се съберем и аз направо се чудя какво става да не сам обидила някой или нз какво.Все едно ме няма.Ако кажа нещо сякаш не съмказала нищо.Имало е някои случаи ,когато са ме слушали и е било весело на всички,но за жалост пвечето пъти не мога да се намеся в разговора..Та някои има ли идея как се справя с този проблем?Вие какво бихте направили?

maldini
11-26-2006, 11:00
Приятелят ти може би търси начин да се забавлява с неговите приятелите и просто забравя за теб.Нормално е на такива купони особено ,ако се правят доста често малко да изоставаш в компанията.Не се притеснявай просто си пийвай и ги наблюдавай.Ако искаш някакви по-сериозни промени се опитвай да бъдеш по-мила и нежна с приятеля ти и да му обръщаш и ти повече внимание. Или пък се дръж по-вандалски на такива купони,за да ти обърнат внимание и с времето ще те приемат по по-различен начин.Така нахвърлях мисли ,ти си пробвай от всичко,пък каквото стане.

miloto_girl_4e
11-26-2006, 11:28
Явно не те харесват и понеже все пак си гадже на техен приятел и не искат да му правят гадно като се карат с теб, просто те игнорират.. :?
Поне аз така си обяснявам нещата..
Иначе не е казано, че трябва ти да си виновен, просто понякога хората си създават грешна представа за някого и после тя много трудно може да бъде променена..

Myrcheto
11-26-2006, 11:49
Те приятелите понякога мн глупаво ревнуват ... може би им трябва малко време,за да те опознаят.Но дотогава твоят човек трябва да се намеси ти да не се чувстваш игнорирана,защото ако държи на теб,а ти се чувстваш зле в тази ситуация,той би следвало да се я разреши в твоя полза.

iiirish
11-26-2006, 11:54
може би не винаги успяваш да кажеш точните думи на точното място ;) за да предизвикаш внимание. аз донякъде имах подобен пробелем с разликата, че се намесвах в разговора твърде рядко от притеснение да не кажа някоя глупост. това също може да е причина!

za3k^dFsG
11-26-2006, 11:55
Ако си говорят тяхни мъшки работи ще е така.Те те възприемат само за гадже на приятеля им явно нищо повече.Трябва да се докажеш но това не става днес за утре

11-26-2006, 14:00
Ако си тъпа и можеш да плямпаш само за новия каталог на Avon, клюки, момчета и свирки е нормално....

aP0kAlIpSiS
11-26-2006, 14:10
ами моят съвет е отначало само да наблюдаваш..да видиш реакциите на всеки един от приятелите му. след това полека-полека да започнеш да мислиш като тях(когато си с тях).почни да пускаш майтапи подобни на техните.ако връзката ви е по-продължителна в бъдеще(пожелавам ти го горещо) с този подход мойе дори да влезеш в тяхната компания.
НО никога не забравяй,че трябва да си и естествена,да бъдеш себе си във всичко което вършиш. пробвай, може и да ги спечелиш :twisted:

Mike-Jones
11-27-2006, 10:03
;)

Mauc7opa
11-27-2006, 11:06
ako sam az si kupa bira si porkam dokat ne mi obarnat vnimanie mada fakar