PDA

View Full Version : На Нова Година с него или не?



Малката_лигла
11-26-2006, 11:21
Да ви кажа много ми е трудно и тъпо и немога да измисля нищо.С приятеля ми сме заедно от близо 20 дни и всичко си върви супер,готино ни е заедно,май сме захапали здравата =P~ Обаче идва Нова Година и аз му казах че ще съм на вила с компанията ми и на него му стана гадно,защото искал да сме си заедно.и аз много го искам това но ако съм с него тогава ще сме само 4 човека и ще ми е супер тъпо, а ако искам да го взема с мен мойте приятели няма да се съгласят в никакъв случаи!ако бяхте вие как щяхте да постъпите?аз се двуомя,ако съм с него ще е само за да не ми се сърди макарче много го обичам но както и да е ](*,) :-# :-k

miloto_girl_4e
11-26-2006, 11:23
И защо твоите хора да не са съгласни!? Да ти имам и приятелите просто ..
Значи неговите могат да те приемат, а твоите се правят?!
Аз лично бих си останала при гаджето, щом тея ми се правят на хитри...

leko_otkachena
11-26-2006, 11:25
q si sedi s nego!

Myrcheto
11-26-2006, 11:37
Само не разбирам защо твоите приятели няма да се съгласят да го вземеш с вас...А иначе не виждам проблем да сте си заедно,да се обичате(харесвате),но въпреки това всеки да си празнува със своите приятели.Обясни му,че НГ е няколко часа,а с него може да сте на 1ви :) Не си губи личното пространство ако наистина искаш да си с приятелите си

Myrcheto
11-26-2006, 11:41
miloto_girl-4e,leko_otkachena ... гадже от 20 дни - приятели ...някак си везната нз защо ми клони към второто.До още 20 дни може да не е с него,докато приятелите са малко по-трайна величина(ако са истински разбира се)
И все пак няма причина да се драматизира изборът - НГ е за да се забавляваш,не да се косиш с кой,къде ...Каквото и да избере,не е чак толкова важно според мен

leko_otkachena
11-26-2006, 11:43
miloto_girl-4e,leko_otkachena ... гадже от 20 дни - приятели ...някак си везната нз защо ми клони към второто.До още 20 дни може да не е с него,докато приятелите са малко по-трайна величина(ако са истински разбира се)
И все пак няма причина да се драматизира изборът - НГ е за да се забавляваш,не да се косиш с кой,къде ...Каквото и да избере,не е чак толкова важно според менDobre de ama ako sa i istinski priqteli bi trqbvalo da go priemat nali?

Myrcheto
11-26-2006, 11:46
Така е,но ние не знаем причината по която не го искат ... Бе не знам.За мен наистина не е толкова жизнено важен тоя избор ... ;-)

iiirish
11-26-2006, 11:46
след като са ти приятели те трябва да уважат решението ти кой искаш да вземеш и кой не. в крайна сметка ти не си безгласна буква в компанията ви и имаш правото да налагаш мнението си.
ако бях аз на твое място бих го взела независимо какво ще каже трети или пети :-s щом го обичам и искам да споделя празника с него никой не може да ми попречи да го направя

Малката_Лигла
11-26-2006, 12:01
Не го искат защото ние сме по на 17 а той е на 22 и някакси ще им е неудобно с него но тва не е най важния проблем,работата е че той е турчин а те не понасят такива.и затова по добре е да не го взимам.Незнам страх ме е 1е много много ще ми се разсърди защото от скоро е в нашия град и си има едва ли не само няколко приятеля и мен. ](*,)

RoSsY88
11-26-2006, 12:07
Най-вероятно на нова година ще съм сама у нас...приятелките ми се още не мога да се организират и май ниакде няма да се ходи...А за гаджето ми едва ли ще ме потърси или викне някаде...най вероятно даже тея дни ще късаме :smt010

iiirish
11-26-2006, 12:10
Най-вероятно на нова година ще съм сама у нас...приятелките ми се още не мога да се организират и май ниакде няма да се ходи...А за гаджето ми едва ли ще ме потърси или викне някаде...най вероятно даже тея дни ще късаме :smt010

мила, не си прочела съществото на темата ;)

IlLuSi0nS`
11-26-2006, 12:47
Не го искат защото ние сме по на 17 а той е на 22 и някакси ще им е неудобно с него но тва не е най важния проблем,работата е че той е турчин а те не понасят такива.и затова по добре е да не го взимам.Незнам страх ме е 1е много много ще ми се разсърди защото от скоро е в нашия град и си има едва ли не само няколко приятеля и мен. ](*,)
да не се изказвам мн расистки ама и аз не бих го искала щом е турчин.. по добре бъди с твойте си приятели защото за 20 дена няма как да го познаваш.. кой го знай къф е.. и имай едно наум запонататък ..пак подчертавам че не съм расист..

kobrichka
11-26-2006, 13:12
Лично аз мисля че най-добре е да си с приятелите си,защото все пак познаваш гаджето си от 20 дни,а тях от повече(предполагам)след като ги наричаш приятели.а и както каза IlLuSi0nS` не да сме расисти,но аз имам мн лошо мнение за турците,а и не знаеш що за човек е.Но ти сама трябва да решиш,къде искаш да си на Нова година.Представи си как ще си с едните и как с другите и кадето мислиш че ще ти е по-добре там отиди.

leko_otkachena
11-26-2006, 13:14
Лично аз мисля че най-добре е да си с приятелите си,защото все пак познаваш гаджето си от 20 дни,а тях от повече(предполагам)след като ги наричаш приятели.а и както каза IlLuSi0nS` не да сме расисти,но аз имам мн лошо мнение за турците,а и не знаеш що за човек е.Но ти сама трябва да решиш,къде искаш да си на Нова година.Представи си как ще си с едните и как с другите и кадето мислиш че ще ти е по-добре там отиди.Oooo tuka veche opredeleno te podkrepqm!

dEnIsTy
11-26-2006, 14:04
щях да избера да бъда с гаджето ми..както и правя де:)

gery_to
11-26-2006, 17:03
Ако бях на твое място щях да отида с приятелите си и да направя всичко възможно да го взема с мене!

koalka
11-26-2006, 17:31
Ами аз какво бих направила...хиляда пъти бих предпочела приятеля си пред приятелите ми.Просто него повече обичам и искам да съм с него повече.Реши сама,но не мога да разбера приятелите ти защо няма да се навият да го вземеш?Помоли ги,а и той предполагам се разбира с тях.

perky_girl
11-26-2006, 17:57
Еми,не че нещо но щом приятелите ти не харесват гаджето ти може би причините са наистиан важни!Аз лично също не харесвам турци и напълно ги разбирам. /сигурна съм че годините нямат нищо общо/ А и...ако бяхте заедно от по-дълго време щях да те разбера и може би щях да те посъветвам да отидеш с него,но щом сте заедно от скоро,аз мисля,че ще е по-добре да си отидеш с приятелите!Ако той пак ти подскаже,че ще му стане гадно ако отидеш с ТЯХ а не с Него му обясни,че те са ти приятели а ти си им обещала от отдавна да идеш с тях и неискаш да ги лъжеш.Ако държи на теб ще те разбере!
Приятно изкараване на празника! :smt006

panterata
11-26-2006, 22:33
бих избрала с гаджето ми. и бих си поговорила мн добре с "приятелките ми" които кфи приятелки са като не ме подкрепят??

Jenninka
11-27-2006, 05:58
Миналата година ми се случи същото.. :smt011 Много се бях изнервила на "приятелите си",защото с гаджето ми ходехме вече 1година и нещо.И те просто така ми казаха,че не можело да го взема..А той беше отхвърлил оферта от неговите,котито вече бяха по някакви вили...И в 6часа вечерта,6часа преди НГ ми го съобщиха моите приятели. :smt013Супер тъпо ми стана.Но се пак си намерихме друг вариант.Бях 2години в една компания с тях,така и не харесаха гаджето ми...И вече не се имам с тях.Та както ти си решиш..Ако са ти големи и истински приятели,повярвай ми ще го приемат,какъвто и да е..И маймуна да е.