PDA

View Full Version : Не съм на себе си толкова е гадно...



11-26-2006, 12:54
Значи тази година отидах в ново училище.Там се запознах със страхотни хора-един от тях е гаджето ми.Тръгнахме на втората седмица и в началото не се обичахме но след време всичко тръгна супер.От известно време насам обаче нещо се промени-той спря да ми пиши смси и да ми казва постоянно колко ме обича.Стана ревнив и започна да ме командва.Когато му кажа че го той не ми отговаря че не ми вярва. Преди няколко дни заяви че иска да скъсаме защото не го обичам и е по добре за мен.Аз казах че той е най доброто за мен и останахме заедно.Но той не ми вярва че го обичам все още.Като му кажа че го обичам отвръща с "да да" и иска да му докажа че го обичам. Аз наистина се опитвам,но той продължава да не вярва и мисля че ще скъса с мен в близките дни.А аз наистина го обичам прекалено много и в момента съм в нещо ката в депресия заради това че ще се разделим-сама плача,нито ми се яде нито нищо просто си спомнам колко е било прекрасно всичко и ми се плаче много...Кажете какво да правя...

IlLuSi0nS`
11-26-2006, 12:57
омръзнала си му.. затфа се държи така.. не те обича ама явно няма смелост да ти го каже в очите..

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-26-2006, 12:59
Milichka tova,koeto se sluchva naistina e gadno :roll: .Mislq che edinstvenoto,koeto mojesh da napravish sega e da govorish s nego i da go pitash napravo kakvo go e nakaralo da zagubi doverieto si v teb.Ako naistina si napravila neshto se postarai da se popravish,pokazvai mu,che go obichash istinski i shte vidish,che ako toi ima chuvstva kum teb neshtata shte se opravqt :wink: uspeh !

11-26-2006, 13:07
омръзнала си му.. затфа се държи така.. не те обича ама явно няма смелост да ти го каже в очите..
Еми аз го питах дали още ме обича и дали съм му омръзнала и той каза че ме обича даже много и че не съм му омръзнала.Тъй че не е това причината а по скоро е ревноста защото има много хора които му говорят разни неща за мен повечето от които грешни.Проблемът е ,че той е склонен да им вярва а те просто искат да ни скарат. :( :smt089

Myrcheto
11-26-2006, 13:34
по-скоро се опитва да те манипулира,възползвайки се от наивността ти...и един съвет-не се оставяй в ролята на жертва,ако не ти вярва-не ти трябва такъв ... ПОкажи му,че си силна и че ако иска да е с теб трябва да спре да се самосъжалява и да не си избива комплексите върху теб.И си мисля,че блъфира,за да му се молиш ... Бъди по-твърда [-X
;-)

11-26-2006, 13:47
Благодаря на всички много сте мили :) :) :)

koalka
11-26-2006, 13:54
Поговои с него и му кажи,че това му поведение не ти харесва и те нарянава и е най-добре да да го промени.Ще го направи,ако иска да сте заедно.Няма защо да си в депресия,а направи нещо по въпроса,като поговориш с него.Кажи му,че ти е приятно повече да ти казва,че те обича.Няма да има проблем,след като те обича.

aP0kAlIpSiS
11-26-2006, 14:15
по-скоро се опитва да те манипулира,възползвайки се от наивността ти...и един съвет-не се оставяй в ролята на жертва,ако не ти вярва-не ти трябва такъв ... ПОкажи му,че си силна и че ако иска да е с теб трябва да спре да се самосъжалява и да не си избива комплексите върху теб.И си мисля,че блъфира,за да му се молиш ... Бъди по-твърда [-X
;-)

=D> =D> =D> Добре, че първо прочетох отговорите.Щях да напиша почти същото

sladoled
11-26-2006, 14:29
Той се опитва да прехвърли на теб отговорността за решението си да не е вече с теб.И сама си наясно, че действията и думите му по отношение на теб се разминават.Не си мисли, че някой друг е повлиял на решението му- просто го оправдаваш пред себе си.
Бъди силно момиче- и за напред ще ти се случва да те отхвърлят, без да се интересуват, че това те измъчва и наранява.Неизбежно е!Не го приемай като сигнал, че нещо не си направила както трябва, не е това.Потъжи си, но не се предавай и не се унижавай да искаш нещо, което вече си е отишло може би.Помисликолко други възможности пропускаш докато се стараеш да събираш счупени парчета любов.

iiirish
11-26-2006, 15:03
може би той самия не изпитва чувства към теб, но няма смелост да ти го каже направо и започва да си търси причини. долното е, че ги търси в теб, вместо да признае истината.
най-добре го улесни и му кажи, че късате, защото няма смисъл да си тровиш нервите с него

Kam4eto
11-26-2006, 15:55
замисли се дали си заслужава още да сте заедно, след като се държи така. Аз също мисля че избива някви комплекси и че е супер несигурен - той затва ти беше написал че ти решаваш дали да скъсате-той не иска обаче го е страх да не го зарежеш. А за ревността - еми то пак стигаме дотам че е несигурен - мисли че харесваш някой др, а и ти си му давала поводи. Има толкова мн момчета - се ще си намериш някой, който да те заслужава и да не се държи така
ПП: написано звучи по-добре, отколкото по телефона