PDA

View Full Version : Езикът на Windows XP



MauMyHkaTa
11-26-2006, 14:47
Бих искала да запитам ако новоинсталираният Windows XP е на български език(за самия Windows, а не езикът на който пишем),би ли могъл да бъде сменен отново с английски и как точно? Разрових "Control Panel-а" понеже предположих, че оттам именно става тази настройка, но не се справих. Ще съм ви признателна ако ми помогнете. Благодаря ви!

Just_One_Girl
11-26-2006, 16:52
Мисля, че не може, но нека се изкаже и някой по-компетентен.

MauMyHkaTa
11-26-2006, 17:14
Мисля, че не може, но нека се изкаже и някой по-компетентен.
И аз така си мислех, но човекът, който ме пита как става промяната, каза, че (цитирам:) "със сигурност може". Дали е вярно, вече не знам! :-s

Axxxel
11-26-2006, 18:23
Файлът чрез който кирилизираш уин-а се нарича LIPsetup и поне доколкото моите скромни знания показват, че при кирилизирането се заменят системни файлове и естествено уин-а се прецаква при опит за тяхното отстраняване ;-)

MauMyHkaTa
11-26-2006, 20:08
Файлът чрез който кирилизираш уин-а се нарича LIPsetup и поне доколкото моите скромни знания показват, че при кирилизирането се заменят системни файлове и естествено уин-а се прецаква при опит за тяхното отстраняване ;-)Тогава, ако правилно съм те разбрала, препоръчително е да не се сменя вече сложеният български език за уин. с английски?

Axxxel
11-26-2006, 22:57
Именно ;-)

01-18-2007, 22:51
Файлът чрез който кирилизираш уин-а се нарича LIPsetup и поне доколкото моите скромни знания показват, че при кирилизирането се заменят системни файлове и естествено уин-а се прецаква при опит за тяхното отстраняване ;-)Тогава, ако правилно съм те разбрала, препоръчително е да не се сменя вече сложеният български език за уин. с английски?

Gangsta_zone
01-19-2007, 08:50
Start>Control panel>Add or remove programs и там тряаа да има едни Bulgarian languige pack или нещо такова е тва кат го махнеш рескаш компа с си готова

Forslor
01-19-2007, 15:23
Преди да ънинсталнеш LIP или BULGARIAN INTERFACE PACK си приготви инсталационния диск на Windows XP задаможе ако иска да въстанови дадените файлове да ги "вземе" от диска.