PDA

View Full Version : Въпрос за момчетата



crazy_sexy_cool`f
11-26-2006, 16:09
Искам да ви питам, вие всеки ден ли ходите с различни дрехи или по седмица или повече ходите с една и съща дреха. КАто гледам барт ми примерно, почти всеки ден е с различни дрехи, но има едно момче от даскало дето от началото на учебната година не си е сменял дрехите. Момчета, при вас как е?

TikiraYang
11-26-2006, 16:10
az lichno za wseki den ot sedmicata si imam drehi :-)) i taka mi e idealno ;]

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 16:31
Темата е безсмислена. Никой няма да каже "Ей, аз съм тъпак и не си сменям дрехите"

priti_kiti
11-26-2006, 16:36
Темата е безсмислена. Никой няма да каже "Ей, аз съм тъпак и не си сменям дрехите" exactly...

пък и що тфа да се отнася само за момчетата не разбирам ? някои момичета също не си сменят дрехите.. :|

mrsy
11-26-2006, 16:48
Аз за всеки ден си имам различни дрехи. Примерно в Понеделник съм с анцунг :) и отдолу къси гащи и някоя по-тънка фланелка или потник (Понеже съм на тренировка), в Вторник съм с друг анцунг, защото имам Физическо, в Сряда съм по официално и така нататък ...

Jamalska
11-26-2006, 17:55
ъъ...хората за туй са измислили различни дрехи за да се комбинират различно и кой както си прецени...мога да ходя секи ден с едни и същи дънки ама различни блузи в продължение на сяка седмица.ко ше ми кажат.Още повече за момчетата 2 чифта панталони и 3 тениски са напълно достатъчни за да се поддържат чистички :lol:

bulgarche
11-26-2006, 18:39
Ся зимата (не че е зима още де) може да съм с една и съща тениска 2-3 дни. Всъщност започнах да казвам че ги сменям...но всъщност си нося някви определени...имам дрехи...ама де да знам...едни и същи май си нося повечко

teenkopele
11-26-2006, 23:18
Eпа аз на 2-3 дена сменям... :P

Двама сме. :wink:

stillteenager
11-27-2006, 16:22
А някой повдигна ли темата за финансите?
Нали знаете, че всичко опира до тях.
"ИМА ЕДНО МОМЧЕ ОТ МОЯ КЛАС, КОЙТО ОТ НАЧАЛОТО НА ГОДИНАТА ХОДИ С ЕДНИ И СЪЩИ ДРЕХИ"
Що за коментар е това? Не трябваше ли първо да си зададеш въпроса - дали това момче има нужните финански да си купи повече дрешки...


:smt011