PDA

View Full Version : Само sex ли?



gery_to
11-26-2006, 16:38
От 1 месец съм с приятеля ми.Направихме го още на втората седмица и не съжалявам защото се обичаме много и неможем един без друг.Работата е там че откакто му пуснах започна да мисли само за секс,пише ми смс-и когато не се видим че не издържа вече,че ме искал по всяко време!Незнам имам чувството че е с мен само заради секса а когато го попитам ми се сърди и казва че с тия въпроси супер много го наранявам и че не е такова момче,става му супер гадно!и аз вече незнам какво да си мисля

perky_girl
11-26-2006, 16:42
Eми к'во да ти кажа,само той си знае за к'во е с теб?! :-s Извинявай за въпроса,ама как може да ходиш с един човек 1 месец и да твардиш,че го обичаш? ](*,) Не е ли малко пресилено това твое изказване :smt017

koalka
11-26-2006, 16:42
Според мен не е само заради секса с теб,защото просто той нали ти е показвал колко те обича?Това,че ти пише смс-и и ти казва,че те желае хич не е лошо,но ако само за това ти говори кажи му,че не ти е приятно.И тъй като той твърди,че не е така няма да има проблем да се ограничи в желанията си. :wink: Но недей в прави текст да му казваш,че мислиш,че е само заради секса с теб,защото ако не е,наистина го нараняваш и то не малко.

sladakk
11-26-2006, 16:47
Ами ето ти още едно мнение. Според мен не тарси само секс от теб, но просто желанието му да го прави по-често може само да те радва. Има много ама много такива случай като твоят. Ако искаш седни и поговори с него без раядлив тон! Надявам се да приемеш съвета. Помисли :-k

gery_to
11-26-2006, 16:47
Ами Koalka az ve4e mu kazah v prav tekst za tova i toi kaza 4e super mnogo sam go naranila i 4e ne e o4akval takova ne6to ot men.super mnogo durjal na men a az da sam si mislila takiva ne6ta!Neznam kato mi govori taka ili kato mi pi6e takiva sms-i mi stava i gotino i nqkvo takova tupo.Ina4e ot ` mesec sam s nego i da obi4am go kolkoto i da e stranno.s nego e razli4no ima q trapkata,postoqnno iskam da sam s nego,ne mi izliza ot uma......abe s drug ne mi se e slu4valo!

koalka
11-26-2006, 16:51
Ами Koalka az ve4e mu kazah v prav tekst za tova i toi kaza 4e super mnogo sam go naranila i 4e ne e o4akval takova ne6to ot men.super mnogo durjal na men a az da sam si mislila takiva ne6ta!Neznam kato mi govori taka ili kato mi pi6e takiva sms-i mi stava i gotino i nqkvo takova tupo.Ina4e ot ` mesec sam s nego i da obi4am go kolkoto i da e stranno.s nego e razli4no ima q trapkata,postoqnno iskam da sam s nego,ne mi izliza ot uma......abe s drug ne mi se e slu4valo!Да ти кажа според мен той е искрен и наистина не ми се вярва да те лъже.Това,че сте го направили един месец, след като сте тръгнали не е проблем според мен ,ако се обичате.Така че му се извини и да не ти влизат такива мисли в главата.Момчето явно наистина те обича.

mnogomili4kata-sf
11-26-2006, 17:41
Ами за какво друго да говори момчето...

Nikolai4o92
11-26-2006, 17:47
Ами за какво друго да говори момчето...



PRAVA E

panterata
11-26-2006, 22:35
ами аз мисля че не е с теб само заради секса :) ти сама можеш да разбереш по държанието му към теб и т.н или пък не му пускай извесно време и то ще се види.

exelero
11-26-2006, 23:40
ами аз мисля че не е с теб само заради секса :) ти сама можеш да разбереш по държанието му към теб и т.н или пък не му пускай извесно време и то ще се види.

Ами замисляла ли си се че може да е много добър артист ? Какъвто мога ПРИМЕРНО и аз да бъда !

Недей така да говориш от името на мъжкия пол щото незнаеш на какво сме способни за да вкараме някое хубаво момиче у леглото. И избщо не е проблем да те лъжа 2-3-4 месеца че много те обичам и да ти докажа че уж не съм за секса а истината да е друга :mrgreen:
Мисля че ме разбра на каде бия :mrgreen: интересни сте вие на 15-16-17 живеете у някакви любовни филми живота не е латино сериал :wink:

panterata
11-27-2006, 08:35
ами аз мисля че не е с теб само заради секса :) ти сама можеш да разбереш по държанието му към теб и т.н или пък не му пускай извесно време и то ще се види.

Ами замисляла ли си се че може да е много добър артист ? Какъвто мога ПРИМЕРНО и аз да бъда !

Недей така да говориш от името на мъжкия пол щото незнаеш на какво сме способни за да вкараме някое хубаво момиче у леглото. И избщо не е проблем да те лъжа 2-3-4 месеца че много те обичам и да ти докажа че уж не съм за секса а истината да е друга :mrgreen:
Мисля че ме разбра на каде бия :mrgreen: интересни сте вие на 15-16-17 живеете у някакви любовни филми живота не е латино сериал :wink: аз мисля че всеки може да усети кога другия има чувства и кога е заради секса.. личи си кога връзката е несериозна.. и както тя казва "мн го обичам" значи той може да и се обажда само за единия секс и тя няма да го остави сигурно.. за кфо да играе цирк.. съгласна съм че всеки може да е артист но 2ма души за да са заедно значи си го има харесването.. то ще се види той няма да ходи 5 мес с нея заради секса.. а и по твойта логика не трябва да "тръгваме" с никой защото той може да е атрист.. и т.н.. пък и аз казах че мисля че не е с нея заради секса , не че съм сигурна.. нека да отказва да праят секс изв време и ще видим :) и не живея в любовни филми :) тъпо е да слагаш всички под един знаменател спраямо възрастта

Mike-Jones
11-27-2006, 09:48
;]

exelero
11-27-2006, 10:17
ами аз мисля че не е с теб само заради секса :) ти сама можеш да разбереш по държанието му към теб и т.н или пък не му пускай извесно време и то ще се види.

Ами замисляла ли си се че може да е много добър артист ? Какъвто мога ПРИМЕРНО и аз да бъда !

Недей така да говориш от името на мъжкия пол щото незнаеш на какво сме способни за да вкараме някое хубаво момиче у леглото. И избщо не е проблем да те лъжа 2-3-4 месеца че много те обичам и да ти докажа че уж не съм за секса а истината да е друга :mrgreen:
Мисля че ме разбра на каде бия :mrgreen: интересни сте вие на 15-16-17 живеете у някакви любовни филми живота не е латино сериал :wink: аз мисля че всеки може да усети кога другия има чувства и кога е заради секса.. личи си кога връзката е несериозна.. и както тя казва "мн го обичам" значи той може да и се обажда само за единия секс и тя няма да го остави сигурно.. за кфо да играе цирк.. съгласна съм че всеки може да е артист но 2ма души за да са заедно значи си го има харесването.. то ще се види той няма да ходи 5 мес с нея заради секса.. а и по твойта логика не трябва да "тръгваме" с никой защото той може да е атрист.. и т.н.. пък и аз казах че мисля че не е с нея заради секса , не че съм сигурна.. нека да отказва да праят секс изв време и ще видим :) и не живея в любовни филми :) тъпо е да слагаш всички под един знаменател спраямо възрастта

хехехе добреееееееее малка философке брао и не съм казал никаде да не тръгваме и такива ходете си бе ама не пускайте такива смешни теми щом сами неможете да разберете за какво ходят със вас :mrgreen:

borko
11-27-2006, 10:28
Sega 6te obesnim problema s 1 izre4enie :)
KOGATO 2ma DU6i SE OBI4at TRQBVA DA PRAVQT LUBOV ! logi4no e i nqma lo6o ! PAK I E PRIQTNO MiSLQ O:) ima li ne6to lo6o v po 4etoto pravane na seks i to kogato ti e priqtno ? taka 4e mom4eto ne pravi ni6to lo6o

iiirish
11-27-2006, 14:19
това, което мислиш е напълно безпочвено. какво лошо има да ти казва, че те желае по всяко време?! ние със приятеля ми сме по същия начин! мен примерно много ме кефи той да ми казва това, защото в противен случей ще си помисля, че съм му омръзнала вече ;)
всъщност е много хубаво да знаеш, че тръпката между вас е жива! прекалено си прибързана в оценките си и това някой ден ще ти докара беля на главата [-(

BeBcHeTo
11-27-2006, 15:01
Eми к'во да ти кажа,само той си знае за к'во е с теб?! :-s Извинявай за въпроса,ама как може да ходиш с един човек 1 месец и да твардиш,че го обичаш? ](*,) Не е ли малко пресилено това твое изказване :smt017
И аз питам как от 1 месец ходите и ве4е си влюбена в него...

tedinkata_
11-27-2006, 15:21
mislq 4e ne e s teb samo zaradi sex-a :arrow: prosto mu e xubavo da go pravi imenno s teb zatova iska po 4esto.. koeto samo moje da te radva kakto ve4e kazaxa predi men.. :) uspex 8)

tedinkata_
11-27-2006, 15:26
Eми к'во да ти кажа,само той си знае за к'во е с теб?! :-s Извинявай за въпроса,ама как може да ходиш с един човек 1 месец и да твардиш,че го обичаш? ](*,) Не е ли малко пресилено това твое изказване :smt017
И аз питам как от 1 месец ходите и ве4е си влюбена в него...
samo da kaja 4e spored men lubovta ne se "izmerva" v tova kolko vreme si s dadenia 4ovek!!! moje i dva dni da si s nego i ve4e da go zaobi4ash bezkraino a moje i s meseci da ste zaedno i da nqma tolkova silni 4uvstva,,,-daje v pove4eto slu4ai v na4aloto na vruzkata 4uvstvata sa po silni[vsi4ko e novo i po zaintrugyvashto]otkolkoto v po dulgite-samo se zamislete kolko xora se razdeliat ot tova 4e sa si omruznali s vremeto ..puk i ot kade znaete kak izobshto sa se zapoznali?? ami ako tq si go xraesvala ili obi4ala oshte mn predi da trugnat>@ :::

ПСИХОЗА
11-27-2006, 15:28
МАЛЦИНА ОСЪЗНАВАТ ЛЮБОВТА
ЗА ТЯХ ОСВЕН СЕКСА НЯМА ДРУГО НА СВЕТА
И СИ МИСЛЯТ ЧЕ ОБИЧАТ
И СЛЕД ВСЯКА НА СЛЕДВАЩАТА ВЕЧЕР ТИЧАТ
АЗ НЕ СЪМ ОТ ТЯХ И ЩЕ СЪМ САМОТЕН
ЗАЩОТО ТАЗИ КОЯТО ОБИЧАМ СИ ИМА ПО ГРАМОТЕН :D :D :D :D