PDA

View Full Version : Ех жени, винаги ли сте толкова гадни???



sladakk
11-26-2006, 16:54
Преди 5 месеца се запознах с една от най-добрите приятелки на гаджето ми :D След 2 седмици гаджето ми замина на море и беше казала на приятелката си да ме пази да не излизам с други. Но какво стана аз ПРИЯТЕЛКАТА Й се сближихме повечко, и вече от 3 месеца сме заедно, но според мен тя в момента ми го връща с моя най-добър приятел имам огромни съмнения. Моля за няколко съвета какво да правя??? =P~ :-s :-k

koalka
11-26-2006, 17:00
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.

TikiraYang
11-26-2006, 17:00
mmm neznam kwo da ti kaja oswen: U ARE FUCKED UP :")

sladakk
11-26-2006, 17:48
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.


Питам какво да направя??? и не е 3 пъти по-гадно защото това доказва че приятелките не винаги са по- важни от гаджетата. Не мога да отречеш че има и наистина добра приятелка но това в случая не е. Но все пак няколко съвета за това какво да направя???...

perky_girl
11-26-2006, 17:52
Еми отиди при нея и поговорете

koalka
11-26-2006, 18:22
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.


Питам какво да направя??? и не е 3 пъти по-гадно защото това доказва че приятелките не винаги са по- важни от гаджетата. Не мога да отречеш че има и наистина добра приятелка но това в случая не е. Но все пак няколко съвета за това какво да направя???...Еми какво да направиш...просто се разбирате тримата и така.Не винаги са по-важни,но все пак тя й е приятелка и не е трябвало да постъпва така,каквото и да говориш.Ако естествено приятелството им е наистина приятелство.Какво има да правиш?Вие вече досатъчно сте направили,а и тя вече си има друг...

sladakk
11-26-2006, 18:31
Според мен от един тъп флирт не трябваше да се случва такова разделяне на приятелства но в карайна сметка ако и четиримата поговорим дали ще си останем приятели или обратното, ако не се пробва не може да се каже нали??? :-k

za3k^dFsG
11-26-2006, 18:38
Че какво трябва да правиш.На тебе пречи ли ти че бившото гадже излиза с приятела ти кво лошо има

SeXy`t0
11-26-2006, 18:41
Ами тя определено ти прави напук явно за да постъпва така я е заболяло ам доста подло си постъпил!Ама каквото надроббиш ще го сърбаш и все пак ако наистина я обичаш и го докажи!Седнете първо вие двамата и си изяснете а приятелите ако ви бяха такива нямаше да постъпят така...!

sladakk
11-26-2006, 18:43
Ами всъстност да защото най-малкото аз съм ходил с нея и 2-ро той ми е много добър приятел, а нейната постъпка е много тъпа да си го жърне какво ще си връща при положение че и двамата заедно решихме да сме заедно и не сам и направил нищо лошо???

Qnchety
11-26-2006, 18:47
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.

Ами че така е. Ти кво искаш. Ти да й изневеряваш я тя да ти е вярна ли? Мноо си зле обаче (сори за израза)!!!

sladakk
11-26-2006, 18:53
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.

Ами че така е. Ти кво искаш. Ти да й изневеряваш я тя да ти е вярна ли? Мноо си зле обаче (сори за израза)!!!

Само едно ще ти кажа чети внимателно и не аз и изневерявам а тя на мен, тя е приятелка на бившота ми.!!!!

SeXy`t0
11-26-2006, 18:54
Ти определено не осъзнаваш своята вина и я търсиш в нея!Мн кофти си постъпил определено има какво да ти връща ама [-X е тфа начина!Помисли добре ако беше на неино място и приятеля ти уж я пазаеше и се върнеш и разбереш за случилото се!Определено нямаше да ти е приятно както и на нея и е :cry: !Изясни с нея чувствата си поискаи и извинение докажи колко много значи за теб!!!

sladakk
11-26-2006, 19:01
Ти определено не осъзнаваш своята вина и я търсиш в нея!Мн кофти си постъпил определено има какво да ти връща ама [-X е тфа начина!Помисли добре ако беше на неино място и приятеля ти уж я пазаеше и се върнеш и разбереш за случилото се!Определено нямаше да ти е приятно както и на нея и е :cry: !Изясни с нея чувствата си поискаи и извинение докажи колко много значи за теб!!!

Когато се върна от морето не разбра и до ден днешен не знае за нас знаят 5 човека, според мен издържахме толкова заради чувството и тръпката да се ккриеш!!! Не казвам че нямам вина но аз съм човека който запази връзката ми в тайна, и по този начин ме дразни защото моя приятел не знае за мен и нея иначе няма никога да постъпи така, защото сме добри приятели, МНОГО КОФТИ ПОСТЪПВА, но аз се чуда зашо да не му кажа още утре ще му кажа как седят нещата и да видим кой кого ще прецака. Не казвам че целта ми е да я прецакам но няма тя мен !!! :x

PaSsioN_GiRL
11-26-2006, 19:06
Седнете първо вие двамата и си изяснете а приятелите ако ви бяха такива нямаше да постъпят така...!

SeXy`t0
11-26-2006, 19:07
Начи искаш да кажеш че приятелката на гаджето ти(с която си сега)е с приятеля ти в тоя случаи си напълно прав!Седни и отеори очите на приятеля ти защото може би и тои е лъган като теб!

sladoled
11-26-2006, 19:07
Вие сте направо латиносериал :-({|=

sladakk
11-26-2006, 19:11
Да но нашите приятели не знаят за нас!!!

sladakk
11-26-2006, 19:12
Начи искаш да кажеш че приятелката на гаджето ти(с която си сега)е с приятеля ти в тоя случаи си напълно прав!Седни и отеори очите на приятеля ти защото може би и тои е лъган като теб!

Много си права така и ще направя

SeXy`t0
11-26-2006, 19:15
Аха ами наи добрия варианрт е да се съберете и да свалите картите четиримата!Кажете абсолиутно всичко истината боли но все пак рано или късно се разбира а колкото по рано толкова по добре!А и щи кажа нещо момичетата си споделят не бъди мн сигурен че бившата ти незнае!

sladakk
11-26-2006, 19:17
Аз съм убеден че не знае защото ако знаеше щеше са стане много ама много лошо!! а това и четиримата да седнем няма да стане първо ще говоря с приятеля ми а после с гаджето ми след това ще решим какво ще правим!!!

SeXy`t0
11-26-2006, 19:21
Баси и кучката дето е тая върти трима човека наи добрата си приятелка и двама мн добри приятели това момиче не заслужава нищо! #-o освен да я заебете много здраво!

sladakk
11-26-2006, 19:52
Не винаги боят означава нещо но все пак с е така!!! :D

SeXy`t0
11-26-2006, 19:57
E не бои как ще одариш момиче , но за сметка на тфа думите болят много усобено някои истини!Еи такава приятелка ако имаш врагове не ти трябват!!!

sladakk
11-26-2006, 19:59
E не бои как ще одариш момиче , но за сметка на тфа думите болят много усобено някои истини!Еи такава приятелка ако имаш врагове не ти трябват!!!

МНОГО СИ ПРАВА,

exelero
11-26-2006, 23:28
Незнам ама аз нищо не разбрах тоя афтор тей обеснява че нямам думи. И колкото разбрах е бая тъп :) някви децки глупости прави явно е на не повече от 17 максимум !!!

Момичето го оставило само оня веднага се лепнал за приятелката..... някакви тъпи и децки филми явно незнаеш какво искаш :wink: Такива като тебе не заслужавате момичета да ви гонят по 5 месеца да ви натякват че ви обичат.

11-27-2006, 05:38
Незнам ама аз нищо не разбрах тоя афтор тей обеснява че нямам думи. И колкото разбрах е бая тъп :) някви децки глупости прави явно е на не повече от 17 максимум !!!

:-& Момичето го оставило само оня веднага се лепнал за приятелката..... някакви тъпи и децки филми явно незнаеш какво искаш :wink: Такива като тебе не заслужавате момичета да ви гонят по 5 месеца да ви натякват че ви обичат.


Edno shte ti kaja tolkova si ograni4ena che dori ne mojesh da 4etesh kak vsi4ki drugi razbraha a ti ne??? Kato ne sam na pove4e ot 17 KAKVO? nqmakav problem li e??????????? :-&

SeXy`t0
11-27-2006, 06:44
Няма значение кои на колко е всеки приема нещата по различен начин някои са по емоционални тфа не означава че не заслужава съвети!А и докато не бъдеш на мястото на другия и не разбереш наистина кфо му е не можеш да го виниш а трябва да се опиташ да го разбереш!

Mike-Jones
11-27-2006, 09:46
bitches;)

11-27-2006, 19:26
Незнам ама аз нищо не разбрах тоя афтор тей обеснява че нямам думи. И колкото разбрах е бая тъп :) някви децки глупости прави явно е на не повече от 17 максимум !!!

Момичето го оставило само оня веднага се лепнал за приятелката..... някакви тъпи и децки филми явно незнаеш какво искаш :wink: Такива като тебе не заслужавате момичета да ви гонят по 5 месеца да ви натякват че ви обичат.


1-во с този селски манталитет не тук!!! и 2-ро недей да си мислиш че като си на 18-19 си много велика 1 човека иска съвет а не упрек, и друго, викам да се научиме да пишеме ПРАВИЛНО!!!

tequila
11-28-2006, 00:27
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Alira
11-28-2006, 10:10
Не се занимавай!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sladakk
11-29-2006, 08:56
С кой?

mimi_gothica
11-29-2006, 09:02
4akai malko zna4i vob6te ne mojem da govorim 4e jenite sme gadni,vie ste otvratitelni,ti kato si se sblijil s nai-dobrata priqtelka na gadjeto si kak misli6 4e se e4uvstvala tq,zapitval li si se vob6te?

die_die_my_darling
11-29-2006, 10:12
jenite bili gadni...mi ti kav si tap ne e istina.....samoubii se

Tender Poison
11-29-2006, 15:46
Доста си нагъл!Тя не е гадна ти си гадния в тоя случай,но по темата...ми просто питай най-добрия си приятел

sladakk
12-01-2006, 20:11
jenite bili gadni...mi ti kav si tap ne e istina.....samoubii se


Вижте к'фо ако прочетете цялата тема и всички мнения може би ще разберете после ние сме били тъпи, КОМПЛЕКСАРКА

pampers
12-02-2006, 10:17
изяснете се бе мом4е...признай и вси4ко какво си правил с приятелката й..и тя сама 6ти каже..какви ги вър6и..ако ве4е нямате 4увства има ли смисъл да ходите? [-X :P

gerinceto
12-03-2006, 12:21
Хахаха,и имаш наглостта да обвиняваш гаджето ти,че е гадна,след като ти си постъпил 3 пъти по-гадно!Я се осъзнай.Отива момичето на море и ти после си с приятелката й.Заслужаваш да ти го върне.

sexY_mackA90
12-03-2006, 12:58
Че какво трябва да правиш.На тебе пречи ли ти че бившото гадже излиза с приятела ти кво лошо има


Mda i az Tfa se PitAm :-k

angel with broken wings
12-03-2006, 20:05
Ех, мъже винаги ли сте толкова глупави?

{SwEeT_anGeL_F}
12-04-2006, 13:42
:-k ..Ако приятелят ти е като приятелката на гаджето ти.. то не очаквай да ти каже нещо..те дори и приялтели не могат да се нарекат..мисля, че в случая най-добре е да поговорите с приятелката си и да се изясните.сложете картите на масата един път за винаги а не да се криете или да я подозираш.кажи и всичко в очите и дано завърши с добро цялата тая бъркотия..

Krem4eto
12-04-2006, 14:43
Ти какво си мислиш,че на нея и е било приятно да тръгнеш с приятелката й?!Вярно и тя не и е била истинска приятелка,но и ти не си я обичал истински ,за да я оставиш така...Абсолютно не си прав.
Нормално станало и е тъпо и е тръгнала с твоя приятел... и ЕВАЛА знае си момичето какво да прави!!!

А за това какво да правиш,какво има да правиш гледай си гаджето и я остави да бъде с твоя приятел!!!Това е най-малкото,което можеш да направиш...

evil_lady_in_black
12-04-2006, 14:44
sladakk , ти си уникален случай #-o просто остави приятелката на приятелката ти и остани при приятелката ти :lol: незнам дали ме разбра :lol:

LaPeNcEto0o
12-04-2006, 17:40
mn gadno si postypil
mi ako iska6 da se zdobri6 s neq eto nablijava koleda novo godina napravi ne6ty s koeto tq da se trogne i da se syberete pak off nzz mn e slojno ili moje bi zapoznai priqtelq si s nekoe sladko momi4e i taka moje da ostavi bov6ata ti....

LaPeNcEto0o
12-04-2006, 17:47
ama ti pyk si mnogo typ 6te me izvini6 ama..... po dobre si i kaji 4e e stanalo spored men tq moje bi 6te proqvi malko razbirane makar4e ne vijdam za6to sled si4ko koeto si i pri4inil
ako bqx na neino msqsto i mi kajat takova ne6ty 6te se vbesq mnogo i pove4e nikoga nema da pogledna toq 4ovek ama tq 6tom o6te te trae moje i da proqvi razbirane i pak se izvinqvam 4e sym tolkova otkrovenna sigurno e proszvu4alo malko grubo!!!