PDA

View Full Version : Малко инфо за концерти.



magesnik
11-26-2006, 17:12
1.На 1 декември ще се ппроведе концерт на kultur Shock с подгряващи Уикеда и Балканджи.Концерта ще се проведе в клуб Трафик в Студентски град и ще струва 12 лева предварително и 16 на място.

2.На 3 декември неделя,ще се проведе концерт с участието на Дистормънт и Еуфобия,който ще е безплатен.Мероприятието ще се проведе в клуб Ice Park Nescafe 3 in 1(ледената пързалка до НДК,която още незнам точно къде е).

3.На 22 декември ще се проведе ежегодния фестивал Winter Storms.Ето и малко инфо от Про-Рок"
Сръбските детметъли SACRAMENTAL BLOOD ще са хедлайнери на тазгодишния фестивал "Winter Storms". Традиционното събитие ще се състои в най-дългата нощ на годината 22 декември (петък) с салона на столичното кино "Влайкова" (ул. "Цар Иван Асен II" 11, до Орлов мост). За сега от българска страна са подтвърдили участие INSPELL, DIMENSION OF HARM и AGONIC FAINT. Очаква се съгласието на още групи. Тази година ще бъдат пуснати билети на предварителна продажба, като местата от където могат да се купят ще бъдат съобщени допълнително. Това ще бъде четвъртото гостуване на SACRAMENTAL BLOOD у нас. По-рано тази година излезе техният дебютен албум "Inception of Ceremony", който е сплит с бразилците OPHIOLATRY.

4.На 26 декември ще се проведе Hardcore X-mas,с участието на 18 групи,5 от които сръбски.Мястото е клуб Блек Бокс


Като се даде пояснение за Hardcore X-mas и за Winter Storms ше го пусна тука.

scion_of_Storm
11-26-2006, 18:39
Аз ще се опитам да се вредя за 3 декември, дано успея. Ще видим де :twisted:

Jamalska
11-26-2006, 18:40
на 8 декември е концерта на Афу-Ра в Блек Бокс:)

magesnik
11-26-2006, 18:45
Meжду другото темата що не я направят Важна,да може постоянно да се поства информация за концерти. :-)

magesnik
11-27-2006, 14:25
На 3 декември 2006 г. (неделя) софийските банди EUFOBIA (Death Metal) и DISTORMENT (Metal Core) трябваше да изнесат съвместен концерт в София край ледената пързалка до НДК... Преди няколко часа ни съобщиха, че собствениците на съоръжението са си променили мнението, защото групите звучали "много ХАРД"... Няма да изпадаме в подробности кой крив, кой прав, единствено искаме да споменем, че преди около месец нас ни потърсиха за да намерим групи, коитото искат да свирят на голяма сцена, без хонорар и при свободен вход. Още тогава обяснихме с какви групи работим и каква е тяхната жанрова ориентация. Всичко изглеждаше много розово, за да е истина, така и стана. Преди около седмица бяхме помолени да намерим спешно група, която да свири на 26 ноември. Поради малкото оставащо време, нямахме голям избор и по стечение на обстоятелствата се свързахме със SHEMALE ZERO - като оттам насетне оставихме групата и самите собственици на съоръжението да имат директни отношения, без ние (The Other Side/DOP) да поемаме каквито й да било организаторски функции. За нас бе шокиращо да научим, че групата е била свалена от сцената, под предлог че сред публиката се консумира алкохол?! Днес бяхме известени, че и концертът на EUFOBIA и DISTORMENT се отменя.
Правим това изявление, не да търсим скандал или каквото й да било, просто искаме да уведомим феновете за отмяната на концерта. За съжаление, това несъстояло се събитие ни попречи да уредим концерт на тези групи, да речем в някой клуб, тъй като вече всичко е заето. Оставяме коментарите за вас. Ние се извиняваме, че ви обещахме нещо, което няма да се състои.


източник-The Other Side/Distributor of Pain


мамицата им мръсна. :x

Swinkenhoffer
11-27-2006, 15:43
то си беше странно, че на такова място с такива посетители изобщо са позволили да свирят групи различни от... чалга или поп. когато почнаха да свирят shemale ZERO половината народ се изнесе най-демонстративно (беше забавно де :lol: ), но тва да ги свалят от сцената е адски долно и тъпо... кополенца гадни. http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/annoyed.gif
бах го, как ме е яд!

Boot
11-27-2006, 16:19
Кретени. :evil:

scion_of_Storm
11-27-2006, 17:29
Не ме ебе за шибаната цензура. Да им еба майката на всички мръсни копелета, които държат да се друса само на чалга и лигав поп. Да си го заврат в гъза шибаняците му с шибаняци...

magesnik
11-27-2006, 17:36
Да му е*а майката и на Криндо за дето затвори О Шипката,нещастник скапан,друга класа хора искал,да ти еба майката продажно копеле недое***о. :evil:

BornFromPain
11-27-2006, 18:35
Ами така е де.. Не е хубаво да не се пее за любов и чувства.. Не е хубаво когато чуеш група и очакваш да дойдат някви симпатяги с кухарки и изведнъж да дойдат метъли или корове и да ти дрънчат и крещат.. Всичките скапани фенове на тая т.нар. музика продължавайте да се завирате по читалищата! Наркомани гадни!

Шишарка
11-28-2006, 15:39
:evil: баси и лайната са тия.КАт искат чалга и нещо не-"хард" да си ходят у Амор ,не им е толкова далече
И да смъкнат shemale zero от сцената...баси

BornFromPain
12-02-2006, 13:12
Бааах докат' я издиря тая тема.. Добре че се сетих за търсачката :> Айде малко информацийка за концерти току виж някой се зарибил да посети :П

03.12.2006 - Waste Of Timе, Toxic Hate - "3 Уши"
И на това съм супер навит да ходя ако има с кой. Все пак Уейст Оф Тайм са ми любима българска групичка. Малко пънкрок няма да дойде зле :>

13.12.2006 - Brothers In Blood...
Не знам къде, не знам за пари, само слух за сега.. Ще едитна като разбера нещо повече.

17.12.2006 - Last Hope, Distorment - "Swingin' Hall"..
Еми аз задължително съм там каквото ще да става :> Last Hope не съм ги чувал от толкова време покрай туй C4(което също е страшна група ама се затъжих вече за последната надежда :>). А дистормънт явно заради пропадналия концерт до пързалката на НДК са ги настанили за тогава :> Перфкетно :>

magesnik
12-02-2006, 13:17
на мене пък ми казаха,че тоя концерт на 17-ти ще бъде на Пропаганда и Дистормънт,кое е вярното?

BornFromPain
12-02-2006, 13:23
Last Hope 100%! Даже в харкор спирита пише, че ще презентират нов албум :> Но ако и Пропаганда(най-доброто име на група!! :>) са там ще е екстра :>

magesnik
12-02-2006, 18:47
Значи ше се ходим,баси тоя декември много концертен. :D

magesnik
12-02-2006, 18:57
А къде се намира тоя клуб?

Дееба единствения проблем на зимните концерти е,че обикновенно няма къде човек да си остави якето,щото иначе се умира от жега.

BornFromPain
12-03-2006, 02:12
е аз задължително трябва да съм там... 8)

Е значи ще се видим там :>
Аз пък покрай толко концерти сигурно ще се разнасям цял месец с сцепени джуки и куцащ.. А сега колко ми се ходи на Уейст Оф Тайм както си подгрявам у нас с Риалити ;> I wanna get away, i don't wanna sing in this.. Мдаа хубав месец ще е този.. :>

magesnik
12-03-2006, 20:47
13.12.2006 :arrow: A.D.I.M.(ex Face up,ex Vendetta),Omerta в клуб Swingin hall.

BornFromPain
12-03-2006, 21:41
13.12.06 - Face Up, Omerta - club "Swinging Hall"
18.12.06 - Distorment, Propaganda - club "Fans"
17.12.06 - Last Hope, Brothers In Blood - club "Swinging Hall"

Аз пък днеска разбрах че нещата за тоя месец стоят така, като изключим само Кристмъса :> Ех тия па от Вендета само им дай имена да сменят хаха :> Дойде некой нов и айде нова група :> Вендета си беше най-доброто :>

П.С. още ли има такова нещо като Fight To Win.. Той китариста им преди учеше в мойто даскало ама се отърва :> И не ги бях чувал от доооста време..

BornFromPain
12-07-2006, 14:51
Тръгвам за концерта :>
Всички които тая вечер ще си легнете без синки можете да ми завиждате :>>

Boot
12-07-2006, 19:19
Шведските "дарк прогресив метъли" EVERGREY ще предприемат първото си Източноевропейско турне през януари 2007 г. В разписанието присъстват и две дати за България - съответно 15 януари, Пловдив, зала "Гео Милев" и 17-и - София, зала "Средец". Засега потвърждение от българска страна липсва. За съпорт на почти всички концерти са избрани норвежците STONEGARD.


След като вчера ви информирахме, че в тур-разписанието на EVERGREY присъстват две дати за България за концерти в Пловдив и София, днес ексклузивно можем да разкрием, че посещението на шведския квинтет у нас е потвърдено официално от роден промоутър. Това е новата компания "4Live Promotions", която ще даде старт на дейността си с двата концерта на EVERGREY на 15 януари в Пловдив и 17 януари в София. Ще ви информираме своевременно и за всякакви нови подробности около събитията.

Мога само да кажа...
КФЙфхпсидаутъптуаъвгсхдгк ;гхреашхреш'оирхиггх'лгхгл
гх'ар'хкЕВЪРГРЕЕЕЕЕЕЕЙдлкх фдгп
еиткргхаруреаах;;хр!!!!
АААААААА!!!

http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/woot_jump.gif

Вили, дори можеш да си пуснеш коментара "Евъргеей" и аз да не се ядосам, а даже да ми е смешнууу :)

Swinkenhoffer
12-07-2006, 19:36
това ще е толкова невероятно!!! само да се окаже истина.. направо... ще пукна преди концерта от кеф!!
[-o<

Mo6нo
12-07-2006, 19:40
Урааааа,
а пък аз си мислех, че Евъргрей няма да минат през България...

Не съм обеден, че ще мога да отида на техен концерт, но поне ще се опитам.

BornFromPain
12-07-2006, 20:14
Оооохааа не знам за Евъргрей ама сега се връщам от концерт и ми е толкова готино... Размахахме краци малко, поблъскахме се малко и сега съм два пъти по-доволен от преди това :>> Красота :>>

DetE-Idi0t
12-07-2006, 23:19
13.12.2006 :arrow: A.D.I.M.(ex Face up,ex Vendetta),Omerta в клуб Swingin hall.
:smt089 :smt089 :smt089 ](*,)

BornFromPain
12-08-2006, 07:47
Вече станалият традиция Hardcore X-Mas тази година ще продължи два дена. Събитието ще се състои в столичното читалище "Средец" на 26-ти и 27-ми декември, а участие ще вземат 22 групи, по 11 на ден. Очаквайте подробна информация, както и пълния списък с групите съвсем скоро, a ето и тези които са потвърдили участие до момента: Hitman (Сърбия), Full Size (Сърбия), Saht (Сърбия), Discord (Сърбия), Hang (Сърбия), Last Hope, Switchstance, Envy, Brothers In Blood, Spot, BFDM, Death Squad, Missing The Point, C4, Cut Off, Fight To Win и Melekh.
(инфото е от hcspirit.com)

Уаа перфектнооо :>>
Само дано да се сетят да се продават резервни части за хора. То така се издържа 2 дена по 11 групи.. Усещам че ще е тежко.. И много готино :>>
И кое е най-хубавото? Има Switchstance!! :>>>

magesnik
12-08-2006, 09:33
Спокойно Пирогов е наблизо до читалището :lol: ,иначе трябва да се посети дано събера парици. :-)

BornFromPain
12-08-2006, 15:23
Аа никъв пирогов.. Аз имам още много да ги бия тия невидими нинджи демек нема им се размине и тогава :>

magesnik
12-19-2006, 19:10
на 22.12 този петък,ще се проведе ежегодния фестивал Winter Storms.Участие в него ще вземат българите:Старо Зло,Moria,Inspell,Dimension of Harm,The Revenge Project и бруталните сръбски дет метъли Sacramental Blood.Мероприятието ще се проведе в клуб "Backstage"(бул.Васил Левски 100,под музикалния театър) и ще започне от 18:00 часа,входът ще е 9 лева.

Епа тва е,идвайте да се разбием в петък. :)

Boot
12-19-2006, 19:13
Moria и Старо Зло http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/heart.gif
Ще е яко.
Жалко, че съм на супер специално рд. При нас ще е по-яко де:)

magesniko
01-12-2007, 18:14
На 3 февруари 2007 г. 'gorgon gothic shop' организира концерт на 'прекрасните и мрачни' industrial/EBM манияци Siva Six. Мероприятието ще се състои в някогашната фабрика в квартал 'Павлово'.

'Сигурни сме, че на тези, които харесват Hocico, Amduscia, Retrosic, Agonoize, гостите ще се харесат. Брутални гласове, свирепо темпо и динамично сценично присъствие е това, което ще предложат те.' - споделят организаторите.

На концерта ще се изявят и две родни банди, едната откоито е shemale ZERO, а втората се очаква да бъде обявена скоро. След концертната част, VJ Gorgon ще заеме музикалния пулт.

Билети за събитието ще бъдат пуснати в продажба в 'gorgon gothic shop' от 15 януари, като първите 33 са на цена от 9.99 лв, а останалите - 13 лв.

Предходното, първо гостуване на гърците Siva Six у нас се състоя на 18.10.2005 г. в столичния клуб 'О!Шипка', заедно с Dimension Of Harm и Primitive Angel Gospoden.

източник :arrow: ГМН

Swinkenhoffer
01-12-2007, 18:46
Siva Six не ме радват особено... за кво са ги сложили редом с Hocico и The Retrosic, особено с последните, при положение че те са адските! но, ако има излишни пари (ахахах), може и да отида... главно заради shemale ZERO, но силно се съмнявам. да не говорим, че в тая фабрика си ебах майката.