PDA

View Full Version : Вече не знам и аз какво да си мисля.



mdma
11-26-2006, 17:36
Първо да кажа,че доста време се чудих дали да пуска изобщо такава тема,но все пак просто нямаше пред кой да си излея душата и така стана...
По принцип съм по обидчив човек и приемам дребни неща навътре както и жестове и т.н.
Зависи и от кой де,но от доста време си харесвах едно момиче от моя клас и не знам но просто скоро осъзнах,че може би я обичам наистина,а не знам тя какво мисли дори за мен,защото не си говорим чак толкова често т.е. не сме толкоз гъсти.
Просто всичко в нея ме кара да се разтапям не знам и аз как да го определя може и да сам пълен глупак ама дреме ми.По принцип гледам да се абстрахирам от чуждото мнение за мен,но като я видя да гледа дори към мене,да се смее на нещо което съм казал и просто да си говорим нещо постоянно се чудя какво ли мисля за мен в точния момент.Имам някакво чуство,че ме мисли за просто някакво момче без да има кой знае какво мнение за мене,от което ме и боли де...
Просто си мисля,че всички ме мислят за някав идиот и никой не ме хареса - нито съм грозен и тъп,забавен съм донякъде но малко странен може би нз..пффффффф тва е...

sladakk
11-26-2006, 17:44
Ами възрастта е от голямо значение ако си над 16 може би както каза ти че си забавен на нея и се вижда това като лигавене попитай я точно и ясно, ако е една от оборотните в класа ти значи те мисли за пълен глупак, но рано или късно тя ще разбере за твойте чувства ако искаш да е по скоро само и намекни и се сближи с нея. Начините са каквато музика харесва слушай я и ти, поговорете си за любими актьори и актриси любим филм и т.н. УСПЕХ :wink:

HopeLesss
11-26-2006, 17:48
Хехе... мисля, че си съвсем "леко" хлътнал :D Давай направо и й кажи какво изпитваш към нея. Няма какво да изгубиш, може само да спечелиш. Щом това е момичето за теб, защо да изпускаш шанса си, който може да е единствен! Нали знаеш, човек не трябва да съжалява за нещата, които е направил, а за тези, които не е! След време може да съжаляваш именно за това, че не си и признал чувствата си! Ако ги споделя - супер, ако ли не - майната му, поне си пробвал!!! Успех ти желая и стискам палци! :D

mdma
11-26-2006, 17:49
Е кво ще рече от "оборотните" над 16 съм ама не много,а иначе не мисля,че е лигавене,защото не съм от тия дет правят мизерии и лигавшини.Не мога просто да отида при нея и да я питам какво мисли за мене или да и кажа какво чувствам е така просто,защото може би щще остане като гръмната нз.Погледите ни често се спират,но не мога да разера нищо по изражението и...по-скоро безразличие или интересн към мене ЕБАЛ СЪМ МУ МАЙКАТА понякога искам да си тегля куршума...

mdma
11-26-2006, 17:54
Еми не мога направо да й кажа тоест трябва да излеземе,а ако я поканя не знам каква ще е реакцията й защото тия в нашя клас правят мазало от всичко и ше ме насолят яко не че ми пука де ама не знам някак си защото може да излиза с по-"пичове" от мене тия батковци не че е такава де...
супер мила и добра никога нищо лошо не ми е казала аве ангелче ама просто си мисля,че не ме приема изобщо на сериозно

sladakk
11-26-2006, 17:59
Не винаги е справедливо да си теглиш коршума по точно никога, ами както казва CooL^GirL^^^ давай няма какво да губиш, оборотните означава надути мислят се за коя съм аз и т.н., Ще ти кажа нещо тези точно оборотните след време са големи парцали!!! а тези здуханите и така нататък са си оредили животеца и не им дреме! Докато другите нямат избор или работят по квартални кафенета и стриптийз клупове!

HopeLesss
11-26-2006, 18:03
Не винаги е справедливо да си теглиш коршума по точно никога, ами както казва CooL^GirL^^^ давай няма какво да губиш, оборотните означава надути мислят се за коя съм аз и т.н., Ще ти кажа нещо тези точно оборотните след време са големи парцали!!! а тези здуханите и така нататък са си оредили животеца и не им дреме! Докато другите нямат избор или работят по квартални кафенета и стриптийз клупове!

Много си прав!
mdma, има една мисъл: "Не можеш да изгубиш нещо, което никога не си имал!" Защо се страхуваш да рискуваш? Казваш, че не ти пука за останалите, но мисля, че точно там е проблема... Какво ще си кажат тези от твоя клас, какво ще си каже въпросното момиче. Дори да не те харесва по този начин, ако си упорит, можеш да я спечелиш. Въпрос на желание. Искаш ли я силно, значи ще дадеш всичко от себе си. Друг е въпроса, че понякога не всичко зависи само от нас. Но поне ще знаеш, че си се борил докрай, че си дал всичко от себе си и ако накрая я спечелиш, победата ще е най-сладка :mrgreen:

mdma
11-26-2006, 18:08
Еми не знам може и така да е аз казах,че ми пука от чуждото мнението,НО гледам да се абстрахирам от него и просто явно не ми стига смелост да го направя а и приемам прекалено лично това нещо.Не искам да се оплескат нещата.

HopeLesss
11-26-2006, 18:12
Еми не знам може и така да е аз казах,че ми пука от чуждото мнението,НО гледам да се абстрахирам от него и просто явно не ми стига смелост да го направя а и приемам прекалено лично това нещо.Не искам да се оплескат нещата.

Ти си знаеш... риск печели, риск губи! :roll: В живота трябва да правиш това, което ти подсказва сърцето... Понякога не трябва да слушаш разума, защото накрая може да останеш сам. Все пак ти знаеш какво е най-добро за теб! Аз бих рискувала, но аз не съм ти! Все пак се надявам да се престрашиш и да и признаеш! Току виж и тя има чувства към теб, но и тя като теб се страхува \:D/

sladakk
11-26-2006, 18:22
Еми не знам може и така да е аз казах,че ми пука от чуждото мнението,НО гледам да се абстрахирам от него и просто явно не ми стига смелост да го направя а и приемам прекалено лично това нещо.Не искам да се оплескат нещата.


НЕ е така, защото ако не знаеш хорското мнение ни гради!!! има една поговорка "По добре на хората в устата отколкото в краката!!!" или ще спечелиш или ще загубиш не испускай шанса и в двата случая печелиш!!!

IzGuBeNo^AnGeL4E
11-26-2006, 18:23
Според мен трябва рискуваш!Но знам че това не е лесно в момента и аз съм в същата ситуация аз го гледам той ме гледа все единия се навърта около другия ама и 2мата не рискуваме!Малко се отплеснах :lol: Та мисълта ми е леко по леко се доближи до нея заговаряй я а то от държанието и ще се разбере започне ли да се дърпа просто зарежи работата но ако и тя започне се сближава с теб ДЕЙСТВАЙ!

11-26-2006, 18:28
Според мен трябва рискуваш!Но знам че това не е лесно в момента и аз съм в същата ситуация аз го гледам той ме гледа все единия се навърта около другия ама и 2мата не рискуваме!Малко се отплеснах :lol: Та мисълта ми е леко по леко се доближи до нея заговаряй я а то от държанието и ще се разбере започне ли да се дърпа просто зарежи работата но ако и тя започне се сближава с теб ДЕЙСТВАЙ!

Еми така мисля да постъпя.

Qnchety
11-26-2006, 18:35
Ами щом я харесваш и искаш да си с нея почни лека полека с нещата. Не бързай. Като за начало почни да говориш с нея на някакви обикновени теми. Но недей постоянно да се въртиш около нея а просто от време на време за да не те помисли за нахалник. Ако чати и искай ника или там където искаш да си чатите и така постепенно тя ще започне да ти обръща внимание, а когато забележеш че и тя изпитва интерес към теб започни да й правиш намеци. Кажи й колко е красива с тази блуза. Кажи й че според теб се гримирва много хубаво, но без грим е още по красива (все пак мнмого ще се зарадва ако й кажеш че я харесваш повече естествена отколкот с грим, ако се гримирва де). така по този начин!!!

sladakk
11-26-2006, 18:46
Ще говоря от името на всички (дано не възразявате) Постъпи както решиш надяваме се да сме ти помогнали в избора на подход. Успех и да разказваш!!! :D :D :D O:) O:) O:)

sladoled
11-26-2006, 18:55
Нормално на твоите години да се чувстваш не до там уверен в себе си.Я си представи, че и това момиче те харесва, но също не смее да ти го каже?Представяш ли си каво изпускаш?!
Опитай да останеш насаме с нея и да и предложиш дори да си тръгнете само двамата заедно.Можеш да вървиш в нейната посока просто и да се срещнете тауж случайно.Може просто да я погледнеш по- особенно, да и хванеш "случайно" ръката и да я задържиш.Ако не я отдръпне, значи и тя те харесва. Ако не стане така нищо не губиш - поне си опитал.
Айде, утре действай, пък после му мисли ще се гърмиш ли или не! :smt006

11-27-2006, 11:41
Братле, вкарай 100мг от това, което ти е ника и после щеш, не щеш ще й кажеш какво чувстваш към нея, ако е наблизо. :twisted:

dream_dragon
11-27-2006, 16:22
Познато. Я се погрижи за самочувствието си и момичето е твое. Ако просто си имаш високо сомочувствие и вяра в себеси може нещата да се наредят.

mdma
11-27-2006, 17:24
Е да с X може па и да стане нали :D
А това за самочувстивето верно не знам как да си го дигна просто не ми идва отвъртре свикнал съм каче ли...