PDA

View Full Version : Strah me e da mu povqrvam 4e me obi4a ;( i mnogo revnuvam



Barbi_bad
11-26-2006, 18:32
ne znam kakvo da praq , ot vsi4ko sym se ot4aqla i na kraq i s taq revnost ,mnogo mnogo revnuvam priqtelq mi i za tova se karame iskam da se promenq mnogo ,no nz super gadno mi e 6toto s moite gluposti i nego naranqvam i vsi4ki momenti razvalqm... vse si mislq 4e obi4a dryga i misli za druga i sym ot4aqna ot absolutno vsi4ko,a mi kazva 4e me obi4a 4e iska da e s men za vinagi 4e az sym go napraila nai 6tastliv :( no az vse se symnqvam ,tolkova sa me naranqvai i ne moga da mu povqrvam 6toto si mislq kak i toi 6te me narani togava 6te se samoubiq :smt010 naistina obi4am tova mom4e napravih mnogo za nego ,no mi e trudno da mu vqrvam..... :(

za3k^dFsG
11-26-2006, 18:40
След като знаеш какво да правиш защо пусна темата.Ние няма как да ти помогнеп само ти межеш

Sexapilna_kukla
11-26-2006, 18:42
Vij mila,prestani da mislish za tezi neshta,zashtoto taka samo naprazno se izmuchvash!Shtom ne ti e daval nikakvi povodi za sumnenie i se durji mnogo dobre s teb,obichate se,kakvo poveche iskash?!?Ne biva da se sumnqvash,a trqbva da mu imash doveire,zashtoto nali znaesh,che v edna vruzka nqma li go doverieto.....pochvat problemite,revnostta i t.n. i posle se seshtai kakvo stava....Taka che gore glavata,ne si vkarvai izlishni filmi i se naslajdavai na vseki edin moment ot vruzkata vi!

FcheSladko
11-26-2006, 19:07
Мила, напълно те разбирам.. и аз така осъзнах колко много значи този човек за мен.. осъзнах, че не е имало от какво да ревнувам и да се сърдя. Не прави тази моя грешка, защото след време ще разбереш, че това са били само глупости.. Дано ти помогнах. :)

panterata
11-26-2006, 22:25
и аз бях така.. мн съм си ревнива... или бях :) щом мн обичаш това момче престани!!! ревнувай го с мярка и не му казвай постоянно кфо мислиш ( ако е нещо от типа "изневеряваш ли ми" ) защото той ще почне да се дразни.. ще почнат кавги.. и недай си боже може да го изгубиш.. така че бъди оптимистка , не бъди толкова мнителна и ревнива.. вярвай му :)

Amayo
11-26-2006, 23:05
Няма кво да се съмняваш. Права си че не те обича. #-o

exelero
11-27-2006, 00:50
Ако искаш да ходите още спри със тея циркове :) щото и аз тей не вярвах не приемах връзката на сериозно и ко стана шута :mrgreen: и после гледах като насран :mrgreen:

Какво толкова го ревнуваш не те знам до някаде трябва да разберете че ние момчетата мъжете или там както дойде като си харесаме дадено момиче и му докажим че го обичаме няма да му изневерим поне аз съм така 100% гаранция давам че няма да изневеря на момиче което обичам истенски :wink: И като погледна сме бая такива като мене

tedinkata_
11-27-2006, 03:00
oba4e mi e mn interesno zashto mai samo nie jenite sme revnivite vav vruzkata... ili majete prosto se prikrivat .. nz.. ama e kofti taka :?

BrokenInnocence
11-27-2006, 03:18
Мда, спомням си колко ревнива бях едно време... сега изобщо не ми пука, честно казано. Разбивам си нервите с твърде много неща, за да добавям и още едно.

Nadelina
11-27-2006, 05:04
Hmmm.. na men ne mi e qsno zashto e nujno da si razvalqsh shtastieto zaradi gluposti... vzemi se v ryce i napravi tova koeto e nujno... I si otgovori na sledniq vypros "Zashto toi e s men?" ... Vij.. ako edin den se razdelite... i ti si naranena.. moje bi nqma da e utre.. ne e nujno da se podgotvqsh za toq den ot nachaloto na vashata vryzka.. Nqma da ti e po lesno ako se sluchi.. Vse pak nqma vechni neshta... Vijdam che si si osaznala greshkite... koeto e pyrvata krachka kym uspeha.. Sega trqbva da se postaraesh da gi popravish :) Uspeh!

NaSkO_
11-27-2006, 09:15
Mi prosto trqbva da mu povqrvash tolkova li e trudno?Priznavam 4e i az sum revniv no ne 4ak do takava stepen.Prosto mu povqrvai i tova :D :D :D

koalka
11-27-2006, 10:13
Престани да мислиш такива неща!На прага си да развалиш една хубава връзка,която е основана на любов.Помисли си много добре и спри да мислиш такива неща!Та той те обича за Бога!

Mauc7opa
11-27-2006, 10:52
M abe i moita e mn revniva ama az ne davam povodi ! za men gre6kata e v pi4a i v teb ama toi trqq da napravi taka 4e da ne revnuva6 i da ne dava povodi a ako ne go pravi to prosto ti si MNOGO Lo6a FORMA NA REVNOST koeto e mn mn lo6o i se vzemi v race nareme i opravi rabotata :)
P.S btw ale nemoa si sloja avatar :O

Mike-Jones
11-27-2006, 15:32
toi naistina obi4a druga :) vqrno e