PDA

View Full Version : Поредната тъпа анкета ;)



ludo_mace
11-26-2006, 18:47
Седя си аз в нас, избива ме на простотия, ето го и резултата :smt005 Та... Интересно ми е, какво бихте предпочели вие момчета- стегнато, но не особено "обемно" момиче или маце с по-големи гърди, ама и "по-пълничко" :-k Ааа, да, без отговори от сорта "Ако момичето е печено, няма значение външният вид", тъй като такъф отговор в анкетата не съм дала :twisted: Айде бързо, преди да са ми заключили идиотската тема :smt006

za3k^dFsG
11-26-2006, 18:50
Ми аз съм манаджия искам с горе доло добро тяло и гърди които прилягат на тялотд(дано ме разбереш) :-D :-D

ludo_mace
11-26-2006, 19:11
Ми аз съм манаджия искам с горе доло добро тяло и гърди които прилягат на тялотд(дано ме разбереш) :-D :-D =D> Аз сме умни и тъ разбрах :smt005

vvs_go
11-26-2006, 20:13
абе кво значи да ме питаш "какви момичета харесвате" и да ми даваш два отговора слаби и дебели :smt014
аз познавам слаби моми4ета които на ни6то не приличат и такива които са баси яките мадами
по темата:
харесвам високи момичета (1,70-1,80) за6тото аз съм висок
харесва ми да мацето да не е пълно но и да не ме бодат кокалите и
задължително трябва да се поддържа - коса грим тяло
чаровна и усмихната
да не е лигла(въпреки 4е за момиче енормално, но просто не ми е приятно)
да не е превзета и да има добро отношение към мен
тези 6 + 1(да ме обича) са великолепната седмица за една мацка-гадже

za3k^dFsG
11-26-2006, 21:08
Ми аз съм манаджия искам с горе доло добро тяло и гърди които прилягат на тялотд(дано ме разбереш) :-D :-D =D> Аз сме умни и тъ разбрах :smt005Ми просто си дал сомо тези варианти и нeзнам дали в представатати може да проникнат други

exelero
11-27-2006, 01:01
бе ти хубаво си пуснала тема ам дай да видим твойте и ще ти кажем дали ставаш :mrgreen: ари ари ари чакам пик !!!!!

hamilcar
11-27-2006, 03:39
Ами зависи, но да кажем, че нещо средно, ще бъде много добре.

Nadelina
11-27-2006, 04:48
Ne sym momche no si pozvolih da glasuvam.. I dadoh svoq glas za pyrvia tip.. Poneje smqtam che edno momiche sys stegnato koremche i gotino dupe.. bez izlishni tlystini... bi bilo mnogo po privlekatelno ot nqkoq s golemi bombi no za smetka na tqh s korem i zadnik....

dyrvoman4i
11-27-2006, 04:53
mdaaa tova mi e misylta

malone
11-27-2006, 08:32
За стегнатото тяло трябва да го има-това за мен значи че момичето се поддържа а гърдите това за мен е без значение. :wink:

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:40
Ами зависи, но да кажем, че нещо средно, ще бъде много добре.Ма и ти хич не си манаджия :twisted:

e_l_i_z_a
11-27-2006, 12:26
Ne sym momche no si pozvolih da glasuvam.. I dadoh svoq glas za pyrvia tip.. Poneje smqtam che edno momiche sys stegnato koremche i gotino dupe.. bez izlishni tlystini... bi bilo mnogo po privlekatelno ot nqkoq s golemi bombi no za smetka na tqh s korem i zadnik....
Точно!Все пак момичетата са хора,не крави... :wink: Дори мисля,че малките(НО СТЕГНАТИ) гърди са по-секси. :mrgreen:
Alessandra Ambrosio (http://blog.vbios.com/res/image/publication/1130037076_2.jpg)
another girl (http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/114633/2/istockphoto_114633_sexy_girl.jpg)
така а сега вижте тази снимка
another girls (http://www.chinadaily.com.cn/world/2006-10/06/xin_5810030610540761924416.jpg)
И все пак всеки си има вкус..И за всеки влак си има пътник.Само че момчетата,които зачитат само и единствено гърдите-я си представете,че мацката с големите гърди се обърне и ви каже : "Ами съжалявам,пич,ама ти е малък... " :wink: :lol:

BeBcHeTo
11-27-2006, 13:18
нито едно от двете

iiirish
11-27-2006, 13:23
Ne sym momche no si pozvolih da glasuvam.. I dadoh svoq glas za pyrvia tip.. Poneje smqtam che edno momiche sys stegnato koremche i gotino dupe.. bez izlishni tlystini... bi bilo mnogo po privlekatelno ot nqkoq s golemi bombi no za smetka na tqh s korem i zadnik....

като е казано, че имаш големи гърди, това не значи, че си "дойна крава" ;) познавам момичета, които имат просто перфектни тела, но въпреки, че са слаби (не рахитични подчертавам!) имат невероятни бюстове, които повярвайте ми не са никак малки [-(
в заключение ще кажа, че всичко зависи от гените на момичето

TikiraYang
11-27-2006, 13:42
I don't like fat bitchz :")

ludo_mace
11-27-2006, 17:10
бе ти хубаво си пуснала тема ам дай да видим твойте и ще ти кажем дали ставаш :mrgreen: ари ари ари чакам пик !!!!!
:smt005 :smt005 Ама тва е ясно и без да давам линк- естествено, че съм двете в едно- плоска и разплута ::: Та сега сериозно... Що още не са ми заключили идиотската анкета, че срам ме фана... 8-[ Но, все пак, дее*а интересно ми е :smt005 :smt005

maldini
11-27-2006, 17:15
Нито едно от двете.Най-важното е да има излъчване и чар,а и разбира се нито за предпочитане са големите гърди или малките.Просто една нормална и чаровна мадама искам нищо повече. :)

exelero
11-27-2006, 23:18
Eliza не съм цицоман ама такива гърди като тея дето си дала снимки никак не ми харесват каде да върят тея със тез бирени капачки то хептен плоски блякккккккк.
Колко им е гръдната обиколка 55-66 ? хахахахахаха
Дай нещо от 90 на горе до 100 примерно :) опс май и аз съм цицоман :mrgreen:
Или средниииии 76-80 :wink: със 2 думи ае да не е баш като тея на снимките :mrgreen:


Афторката чакам снимки бейби ти пусна темата задължително е и снимков материал :mrgreen: Покажи ся като модел и да видим ти как си

Pezzzz
11-28-2006, 08:00
Предпочитам те тебе 8-[



Значи сичките момчета до 18-19 години харесвт по малки гърди... говориме за нормално.. супер гнусно е ако са някви огромни... защо обръщаш толкова внимание на гърдите [-X [-X [-X виж мен винагими и наи са ми хаерсвали в едно момиче Бедрата и коре... сички други неща са без значение.. така са и всички мои приатели... нз които го кефят некви огормни бабешки ЦИЦИ да казва ..... наи много 1-2 да са

Pezzzz
11-28-2006, 08:06
бе ти хубаво си пуснала тема ам дай да видим твойте и ще ти кажем дали ставаш :mrgreen: ари ари ари чакам пик !!!!!
:smt005 :smt005 Ама тва е ясно и без да давам линк- естествено, че съм двете в едно- плоска и разплута ::: Та сега сериозно... Що още не са ми заключили идиотската анкета, че срам ме фана... 8-[ Но, все пак, дее*а интересно ми е :smt005 :smt005


Ти Виктория ли се казвашш или ми се привижда вече...

Disorder
11-28-2006, 09:06
пропуснала си 3ти вариант-стегнати тела + хубави гърди. много момичета са точно такива.

RoSsY88
11-28-2006, 09:25
По принцип за да има големи гарди момичето трябва да е леко пълно...тва е от генетична точка...и обратното хубаво стенато тяло...малки гърди....:) Е разбира се има изклучения...но ако искаш да отслабнеш и да направих хубаво тяло и иамш големи гарди просто трябва да се простиш със тях щот първото място дет отслабваш при диети,бягане и така нататък... е гърдите защото са масни образования...

ludo_mace
11-28-2006, 10:58
бе ти хубаво си пуснала тема ам дай да видим твойте и ще ти кажем дали ставаш :mrgreen: ари ари ари чакам пик !!!!!
:smt005 :smt005 Ама тва е ясно и без да давам линк- естествено, че съм двете в едно- плоска и разплута ::: Та сега сериозно... Що още не са ми заключили идиотската анкета, че срам ме фана... 8-[ Но, все пак, дее*а интересно ми е :smt005 :smt005


Ти Виктория ли се казвашш или ми се привижда вече...
Не ме издавай бе 8-[ А за снимките... Ше си помисля дали можете да понесете такъв ужас :smt017

ludo_mace
11-28-2006, 10:59
По принцип за да има големи гарди момичето трябва да е леко пълно...тва е от генетична точка...и обратното хубаво стенато тяло...малки гърди....:) Е разбира се има изклучения...но ако искаш да отслабнеш и да направих хубаво тяло и иамш големи гарди просто трябва да се простиш със тях щот първото място дет отслабваш при диети,бягане и така нататък... е гърдите защото са масни образования...Да уточня, че точно затва съм дала само два възможни отговора :::

die_die_my_darling
11-28-2006, 12:17
mmm az ne sam mom4e ma glasuvah :P
na4i mnoo me kefat slabi macki <333
ne obi4am da gledam kak nekva varvi i nekvi slaninki se tresat po neq