PDA

View Full Version : ПРЕД ВСИЧКИ ИЛИ ТАЙНО???



sladakk
11-26-2006, 19:09
Да си с някой тайно или видно. На мен ми се е сличвало не 1 пат и от личен опит бих казал че е по добре тайното ходене. Тръпката да се криеш е много готина както и лошата страна на видното почват се едни интриги и т.н. За вас??? :D

piska_
11-26-2006, 19:12
Не виждам смисъл на темата, но избирам да съм с приятел пред всички :P

iiirish
11-26-2006, 19:17
мен лично това криене ме дразни. щом обичам даден човек, значи искам да бъда щастлива със него и свободна в избора си на връзка. затова не намирам смисъл в безпочвеното и безмисленно криене от трети или пети :-s

sladakk
11-26-2006, 19:18
ако не си го изпитал не можеш да кажеш нищо, на мен лично ми се е налагало както и на някой мой приятели!!!

za3k^dFsG
11-26-2006, 19:21
Аз гласувах за открито но според мен зависи от обстоятелствата

krisi_love
11-26-2006, 19:41
бе и в двете няма нищо лошо но не завици само от теб

HopeLesss
11-26-2006, 19:46
Определено съм ЗА откритите връзки. Какво значи да бъдеш тайно с някой? Значи нещо трябва да те притеснява да си с този човек... при мен тези неща не минават :roll:

IKisseDAGirL
11-26-2006, 20:09
изключително крайно наложително трябва да е, за да се съглася да ходя с някой тайно и да се примирявам с това... супер тъпо е, независимо от интригите и тем подобните глупости :? ако наистина държим един на друг, би трябвало да можем да се справим с тях, а не да се държим толкова лапешки и да се крием :lol:
а това за тръпката много ме учуди... ако ти ходиш с някой само заради вълнението, което изпитваш, когато се криете, а не заради самото удоволствие, че сте заедно и че този човек ти харесва, то аз пък не :wink: :roll: :!:

miloto_girl_4e
11-26-2006, 20:32
Пред всички много ясно :!: :wink:

deidiy
11-26-2006, 20:43
еми за предпочитане е пред всички е освен ако няма някаква голяма причина да се криете :roll:

panterata
11-26-2006, 22:03
тръпката да си с някой тайно е сладка дам.. но мисля че след време разбираш че искаш да си с този човек навсякаде и пред всички.. особено ако имаш силни чувства :) затова гласувах - пред всички

NaSkO_
11-27-2006, 09:05
Да съм с приятелка пред всички!

Pc News
11-27-2006, 09:27
Да, и всички да ни ебават rofl

koalka
11-27-2006, 10:15
Ами естествено,че предпочитам пред всички.Така мога да съм повече време с приятеля си.А представи ви си,че сте в училище и ходите тайно.До теб е,а не можете да се прегърнете.Отваратително е.

ABSOLUTme
11-27-2006, 15:33
est,4e pred vsi4ki :!: ne vijdam drugite kakvo gi burka s kogo sum,puk i v pove4eto slu4ai ne pravq ne6to neredno 8-[

pussycat
11-27-2006, 15:47
Slu4valo mi se e da bada s mom4e taino samo za6toto si e imal priqtelka no tova e dosta tapo ako iska6 da si s nego i toi s teb zna4i nqma smisal da se kriete :roll:

dream_dragon
11-27-2006, 16:03
Когато се криеш се получават леки недоразбирания. Така се разделих с най-добрия си приятел, а момичето дето заяви, че ще си останем приятели също ме излъга (с него). Та сега съм си самичък в даскалото, понеже заради лъжи, недорузумения и криене изгубих двама приятели.
Чувствата са да се показват, а не да се крията. Любовта е нещо което трябва да се заявява, а не да се крие. Открити връзки!

ATAKABG
11-28-2006, 19:13
ми аз даже имам такъв личен пример... Тръгнах с едно момиче,с което се запознах покрай едни мои познати (даже уж "приятели") като двама от тях бяха ходили с нея преди. И кво стана... В началото не им казвахме,че сме заедно и всичко си беше ОК. Беше ми сигурно една от най-готините седмици в живота. После решихме да не крием и им казахаме. И първоначалн уж нямаше проблем... Въпреки че си личеше,че им е криво,но после станаха едни интриги,едни глупости... Че и една нейна приятелка,която ходеше с най-добрия приятел на един от бившите на мойта се включи в интригантстването... И скъсахме де... Така че май е по-добре да се крие от определени хора,ако двойката така прецени. Комплексирани и злобни хора - бол. :?

11-28-2006, 19:47
Моята история:
След две години "ходене" с едно момче се раделихме/по ред причини, които ще спестя, но не беше заради други хора, просто си бяхме поомръзнали и нещата куцаха/ Три месеца по-късно тръгнах с негов съученик /не много близък приятел, но все пак, аверчета, обща компания, знаете.../ Всички знаеха за нас че сме "гаджета", но момчето се притесняваше явно или от бившия ми, или от компанията си, или пък не знам и аз :-k Та се криехме като зайци, заобикаляхме откъде ли не, само и само да не ни видят, ходехме на кафе из някакви далечни квартали, страх го беше да идва в нас /бившия живее в съседния блок/ Опитвах се да говоря с него, а той нищо не казваше. На края просто изчезна- търсих го и какво- бил на село уж. Говорехем по телефона, все беше зает. Накрая ми писна и викам "Ти зает ли си или просто не искаш да се виждаш с мен?" и той ми отговори с треперещ глас "Миии, има нещо такова..." И така тази "тайна" връзка приключи след едномесечно криене и скатаване. Мразя скатавките, мразя да се крия заради каквото и да било, обичам да си пия и пуша спокойно дори пред наще /като пушех/, обичам да си водя гаджето навсякъде с мене, даже и пред наще, никога не деля приятелите си и не крия от едни, че се виждам с други.......... Абе нищо лично, ама тио да се криеш като плъх пред хората- това си е страхливост, малодушие и до известна степен лицемерие. Ако гаджето ти споделя желанието ти за "тайан"- ок, обаче ако не-много боли, много. Сякаш и/му казваш "Абе малко ме е срам че ходя с теб, по-добре да не казваме на никой че току виж си помислили нещо лошо...за мен"
А това да скъсаш с някого защото вярваш на чужди глупости и се поддаваш на интриги си е направо...детинско. "А пък Марийка каза на Иванка, че Николайчо е по-хубав от тебе", после отиват обратно и казват на "Марийка" ти какво си казал и айде- карай късате...муахаха :-D ся кажете че не е така!

XXX_f
11-28-2006, 20:00
ako durja na nego i imam chyvstva predpochitam da e pred vsi4ki, no ako e samo za sex-a....neka da e taino

Cherlotte
11-28-2006, 20:08
Разбира се, че пред всички. Какъв е смисълът да си с някого, ако те е срам от него/нея? Пък чуждото мнение изобщо не ме засяга ... особено за личния ми живот. :wink:

sladakk
11-28-2006, 20:20
ми аз даже имам такъв личен пример... Тръгнах с едно момиче,с което се запознах покрай едни мои познати (даже уж "приятели") като двама от тях бяха ходили с нея преди. И кво стана... В началото не им казвахме,че сме заедно и всичко си беше ОК. Беше ми сигурно една от най-готините седмици в живота. После решихме да не крием и им казахаме. И първоначалн уж нямаше проблем... Въпреки че си личеше,че им е криво,но после станаха едни интриги,едни глупости... Че и една нейна приятелка,която ходеше с най-добрия приятел на един от бившите на мойта се включи в интригантстването... И скъсахме де... Така че май е по-добре да се крие от определени хора,ако двойката така прецени. Комплексирани и злобни хора - бол. :?

Да моят случай е подобен само че ние до ден днешен не сме казали на други освен на 5 човека, така че тръпка че има има, че е яко яко е но ако искаш да се разделите бързо нека кажем на всички.!!! В смисъл на тези години всеки гледа да завърти някоя интрига, дори и да е без да иска се получава пак нещо такова, но все пак съм за тайното ходене, след време определено ще съм за пред хората но на този етап ми е по добре тайно.!!! Дори имаше скандали между нас защо не искам да знаят всички, имаше и много пречки да въдем заедно но..... Дори една силна връзка с МНОГО ама МНОГО любов може да се развали в днешно време СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ??? :?

sladakk
11-28-2006, 20:26
Моята история:
След две години "ходене" с едно момче се раделихме/по ред причини, които ще спестя, но не беше заради други хора, просто си бяхме поомръзнали и нещата куцаха/ Три месеца по-късно тръгнах с негов съученик /не много близък приятел, но все пак, аверчета, обща компания, знаете.../ Всички знаеха за нас че сме "гаджета", но момчето се притесняваше явно или от бившия ми, или от компанията си, или пък не знам и аз :-k Та се криехме като зайци, заобикаляхме откъде ли не, само и само да не ни видят, ходехме на кафе из някакви далечни квартали, страх го беше да идва в нас /бившия живее в съседния блок/ Опитвах се да говоря с него, а той нищо не казваше. На края просто изчезна- търсих го и какво- бил на село уж. Говорехем по телефона, все беше зает. Накрая ми писна и викам "Ти зает ли си или просто не искаш да се виждаш с мен?" и той ми отговори с треперещ глас "Миии, има нещо такова..." И така тази "тайна" връзка приключи след едномесечно криене и скатаване. Мразя скатавките, мразя да се крия заради каквото и да било, обичам да си пия и пуша спокойно дори пред наще /като пушех/, обичам да си водя гаджето навсякъде с мене, даже и пред наще, никога не деля приятелите си и не крия от едни, че се виждам с други.......... Абе нищо лично, ама тио да се криеш като плъх пред хората- това си е страхливост, малодушие и до известна степен лицемерие. Ако гаджето ти споделя желанието ти за "тайан"- ок, обаче ако не-много боли, много. Сякаш и/му казваш "Абе малко ме е срам че ходя с теб, по-добре да не казваме на никой че току виж си помислили нещо лошо...за мен"
А това да скъсаш с някого защото вярваш на чужди глупости и се поддаваш на интриги си е направо...детинско. "А пък Марийка каза на Иванка, че Николайчо е по-хубав от тебе", после отиват обратно и казват на "Марийка" ти какво си казал и айде- карай късате...муахаха :-D ся кажете че не е така!


не може да се спори че има и такива случай ама като си е страхлив няма друг начин просто тръпката е много готина, седите заедно и вие си знаете само след това изведнъж оставате сами и се целувате един път и се прибирате по класните стаи, говорите си по телефона през часовете в предтекст пред другите от компанията че е сестра ти и т.н. смс-си постоянно държиш си телефона винаги някой да не го набара!!! излизате тайно по кафета или дори и с компания и жаждата един за друг расте както и страстта е в много по голямо количество, и секса когато е таен не по храсти а просто в домовете когато няма никой е много сладко ПРИЗНАИТЕ СИ ЯКО Е!!!

Die--f
11-29-2006, 03:50
Да съм приятелка пред вси4ки O:)

mimi_gothica
11-29-2006, 08:54
zavisi

BeBcHeTo
11-29-2006, 09:11
Пред вси4ки :D

die_die_my_darling
11-29-2006, 10:09
pred si4ki

pilenceto_f
11-29-2006, 10:21
Slu4valo mi se e da bada s mom4e taino samo za6toto si e imal priqtelka no tova e dosta tapo ako iska6 da si s nego i toi s teb zna4i nqma smisal da se kriete :roll:

az sum na sushtoto mnenie i az sum imala takava taina vruzka no ne si zaslujava ... ne vijdam trupka ot tova da se kriesh ot drugite... a puk za intrigite.. ako nqmashe intrigi jivotut ni shteshe da e mn skuchen :-)

xOtkiSsSs
11-29-2006, 11:10
Не виждам смисъл от тва да ходиш с някой и да се криете :?

Krem4eto
11-29-2006, 16:35
По-хубаво е пред всички!Какъв е смисъла иначе да си с него?!Трябва да му имаш СТРАШНОТО доверие,за да ходиш с него скришно...

malone
11-29-2006, 17:31
Няма смисъл в това да е тайно аз гласувал за свободното виждане не смятам да се крия от когото и да е-ако момичето обаче каже че иска може и да склоня макар че се съмнявам

{Sweety_f}
11-29-2006, 17:50
ee da ama e mn typo da se praish 4e ne poznavash daden 4ovek pred horata a kogato ste sami da praite tam kvoto praite...vqrno e 4e se puskat sqkvi sluhove no vie dvamata kato si znaete 4e ne e taka....:))

TraPPed
11-29-2006, 17:53
Ili pyk da zapazi6 vsi4ki migove,4uvstva i zob6to vsi4ko v taina,ne moga to4no da go obqsnq no men li4no po mi dopada tazi ideq!

RoSsY88
11-29-2006, 18:02
Мне никога не съм ходиал тайно...само се крия от родителите си и сестра ми инак всеки ме знае ской ходя...къф е смисъла да се крия

bugnat
11-29-2006, 18:26
ще си призная че гласувах насаме .. ама не бях допрочел въпроса .. наистина ми е кеф като съм с момиче особено ако то е яко когато съм сред фр ми е готино ама мн ... обаче по хубава част идва когато сте насаме нали така ??? помислете и в тази насока

Alira
11-29-2006, 18:45
Не трябва да се крие любовта, но това далеч не означава да се ебете пред всички.Познавам 2 двойки , които се криеха и пазеха в тайна тоеа че крият.Нещата м/у тях приключиха много тъпо и затова сънм толкова против скришната любов :!: :!: :!: :!: :!:

Th3WildAng3l
11-29-2006, 20:10
Ами .. зависи от обстоятелствата. Например момче и момиче от един клас - казват на всички "Ми ние ходим" .. при което се започват разни коментари и тъпотии и някои се намесва и става тъпо.
Междудругото съм имала връзка с момче, с което бяхме в една компания, при което в началото бяхме решили да не казваме на никой от тази компания. Определено имаше тръпка и докато не ни видяха да се целуваме всички се чудеха коя е мацката, която гаджето ми е забил в дискотеката и никой не е виждал (странно защо) или кой е оня, с който аз съм имала среща еди си кой ден. Беше забавно, обаче накрая решихме все пак да прекратим "тайната връзка" и да си ходим "пред всички".

katrina88
11-30-2006, 12:52
Разбира се, че явно не е хубаво да се крият двама,които се обичат!!!

MoHuTo
12-01-2006, 12:08
О боже!Еми пред всички мн ясно!Не виждам смисъл да се криеш, когато си с някой!Веднъж го направих и съжелявах многократно!Така че определено съм против тайните връзки! [-X

nikinkaaa
12-01-2006, 12:09
Пред всички

Sunny_stz
12-01-2006, 14:14
Пред вси4ки!!!Без предразсъдаци!

Iliqn4eto
12-02-2006, 09:51
защо трябва да се крием ,то това е хубаво да си с любим човек:)
иначе да има много завист,особено когато връзката е супер ..

pampers
12-02-2006, 10:15
гласувах за пред вси4ки..не сме лапета ве4е да се крием от мама и тати..4е имаме приятел..пък и няма ни6то срамно в тва да излезе6 с гаджето.. [-X :mrgreen:

ruff_rider_lady
12-02-2006, 21:44
Обичам , когато никой не знае . Някак си има тръпка ........не знам какво повече мога да кажа :|

KykYBabY
12-02-2006, 23:41
Аз лично предпочитам пред всички, но точно сега ми се случва точно обратното,ама ко да се прави понякога любовта изисква жертви :| :cry:

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-03-2006, 07:18
mii 4esno kazano predpo4itam "pred vsi4ki" :roll: ne moga da kaja zashto.. O:)

evil_lady_in_black
12-03-2006, 10:09
РАзбира се че пред всички.Какъв е смисъла да се крия ако обичам някой искам всички да знаят кой е а не вечно да се крие в сянката на господин "никой".

gerinceto
12-03-2006, 11:20
slu4valo mi se e 2 pati da se kriq.da,ima trapka i e mn qko,no vapreki vsi4ko sam za otkritite vrazki:}