PDA

View Full Version : Edna istoriq koqto o6te produljava kajete kakvo da pravq...



Vluben_i_otchaqn
11-26-2006, 23:03
Zdraveite haresvam si edno momiche i istoriqta 6te q napi6a v edin moje bi ne maluk tekst hich ne mi se pi6e no imam nujda ot pomo6t a za da q polucha pulnocenno trqbva da opi6a si4ko v nai maluk detail(e malko se poolqh ama ) :

Predi okolo 6 meseca q vidqh za pruv put.Tq raboti v edin supermarket kato kasierka (supermarket evropa).Otnachalo samo q gledah mnogo se izchervqvah bqh mnogo vlyuben i s seki put kato q videh zatuvah vse poveche i poveche v lubovta.S vremeto bqha minali okolo 4 meseca kogato videh che tq e na kasa i po4ti vinagi minavah na neinata kasa koeto o6te togava mislq che i beshe napravilo vpechatlenie.S vremeto porazpitah edna neina kolejka dali ima priqtel na kolko godini e i izlezna che e na okolo 21 godini i nqma priqtel a az sum na 19 godini po maluk ot neq neznam kak go priema.S mnogo muki malko bira i mnooogo kuraj se zapoznah s neq .Taka izvesno vreme sled tova si kazvahme zdrasti i tn.Az i kazvah zdrasti tq s edna mnogo mila usmivka su6to zdrasti kak si i tn.Chudeh se otkude she subera kuraja da i predloja da izlezneme na kafe.E uspqh na 14.10.06 subrah kuraj i i predlojih da izlezneme tq malko se izchervi a az se pritesnqvah baq no dobre reagira i kaza kogato e po svobodna che she izlezneme az i dadoh nomera mi na listche i i kazah samo da mi klipne kato re6i i az she i se obadq a tq mi otvurna che she mi se obadi napravo.Dobre az stasliv na sedmoto nebe si otidoh.Mina den minaha 2 i 3.Mnogo muchtelni v ochakvane no tq ne se obajdashe.Na 17.10.06 az otidoh kazah i zdrasti i tq zdrasti.Zachakah tq da podhvane tema po tozi nachin mojebi ako podhvane nqma da e bezrazlichna i tq mi kaza kvo stava i taka se zagovorihme (razbira se na kasata poveche ot 1-2 minuti ne mojeme da si govorime).Tozi put po ne se pritesnqvah i tq prepolagam.Az q popirtah za6to ne se obajda i tq mnogo ubeditelno mi kaza che shen ameri vreme da mi zvunne.
E dobre.S vremeto spodelih sluchaq s mnogo priqteli i hodeh do evropata pri vseki udoben sluchai dori samo za da i kaja zdrasti kupuvah si ne6to samo za da mina prez neq i da q vidq.Imashe sluchai na den po 2-3 puti da ida.Dosta puti i praveh komplimenti kogato zabelejh ne6to novo naprimer za pricheskata i che e mnogo hubava ili ne6to ot sorta tq gi priemashe dosta dobre usmihvaiki mi se i kazvaiki mersi i tn.Taka do tyk dobre.NO mina mnogo vreme Sled kato bqh spodelil dori s maika mi i s dosta priqteli poluchavajh i suveti ot tqh.Ta re6ih da ida i da q pocherpq kato i ostavq restoto na stoinost edno kafence.Taka i stana.Dori datata pomnq Ve4e bqha minali kum 20-tina dni bez da se obajda I MNOGO SE CHUDQ za6to usmihva se gleda me interesno NO NE SE OBAJDA.Ta na 08.11.1006 az otidoh i zapo4nah normalniq razgovor.Razbira se vsi4ko beseh naglaseno predvaritelno v glavatami za6toto znaeh normalnite i reakcii na vuprosite mi.Kazah i zdasti i tq zdravei usmihnato , popitah q kak e i tq nacupeno pokla6ta glavicata si (ne6to koeto predi tova se beshe povtarqlo dosta puti) i az si bqh izmislil scenarii kazah i : eeee samo se cupi6 usmihni se kato se usmihne6 si mnogo po hubava osobenno s novata ti pricheska deto se zabravqm da ti q chestitq.Mnogo ti otiva i tq se usmihna dosta i mi kaza mersi.Platih i i ostana resto za edno kafence i az i kazah da ne mi vru6ta resto a da pie edno kafence i tq se usmihna.Taka q pocherpih izpadam v dosta podrobnosti no kakto i da e .Kogato hodeh s maika mi pri neq az ni6to ne i kazvah(uj se pritesnqvah ot maika mi no ne beshe taka) i tq dosta interesno oglejdashe maika mi i v tazi obstanovka mi e napravilo vpechatlenie che se izchervqva kato domat su6to taka i vmesto da si kajeme zdrasti tq poglejdashe maika mi i kazva dobur ve4er.Tova stavashe ne vednuj.Tui kato jiveq sam tq beshe razbrala tova s vremeto ot razlichnite nameci i podgotveni razgovori pred neq.Taka mina dosta vreme kanih kude li ne dosta puti na kafe,ostavqh i ponqkoga za kafence ot restoto kanih q na kupon nqkolko puti v nas no se v momenti kogato e do kusno na rabota.i se ne stavashe.Imalo e sluchai da mi otkaje i s dumite mnogo sum umorena i tn.kakto i da e.Su6to taka ve4e minavam seki put kogato vidq che e na smqna prez neq govorime si usmihvame se edin na drug abe i lud she razbere che ima ne6to AMA za6to ne se obajda za6to kato i predloja da ideme nqkude tq izmislq prichina da otkaje,ne mie kazvala ne i nikoga ne e reagirala s lo6a fizonomiq ili duma kum moi razgovor daje naprotiv izhervqva se usmihva se i tn.Kogato me vidi vinagi se usmihva mnogo sladko.Kakvo da pravq ve4e zapo4nah da se otchaivam.Mina 1 mesec i 15-tina dni otkakto se zapoznah s neq i 6 meseca otkakto sum vluben v neq a o6te ne moga da q izmukna ot toq tup supermarket.Kogato q vidq chuvstvam onazi strashno gotina trupka pri vlubvaneto dori sled tolkova mnogo vreme o6te kara surceto mi da zabiva ludo.Skoro ne sum q kanil nikude tui kato kogato nqkoi ti otkazva toi te obezkurajava i taka shansa skoro pak da probvash se namalqva.Sega se chudq tezi da ne probvam li pak no iskam da e ne6to p ooriginalno neznam kajete kakvo mislite za celiq tozi sluchai koito opisah.To si lichi vluben sum do u6i no kakvo da pravq ne moga da q izmukna ot tam i tova e!

HopeLesss
11-26-2006, 23:15
Направо се възхищавам на упоритостта ти! Можеш да направиш така - Купуваш един букет с рози, чакаш я когато свърши смяната й, подаряваш й ги и я каниш на вечеря... Знам ли, ако иска да те опознае, да ти даде някакъв шанс да се докоснеш до нея, няма как да не се съгласи при един такъв мил жест. Още повече че на нея 100% й е ясно че ти не си безразличен към нея. Идея си нямам защо постъпва така :-k Дано имаш успех. След толкова време в чакане, наистина заслужаваш да се случи нещо по-различно! Успех!

11-27-2006, 00:12
Пич доста заучено подхождаш, разчупи малко, действай по импулсивно, импровизирай!!! И защо ходиш с майка ти и минаваш точно оттам? Може и това да я е поуплашило, момичетата имат доста интересно мислене понякога... Измисли нещо наистина непринудено и оригинално и виж дали може да стане нещо или не. Вземи някоя стока, плати и я и и я остави, като подарък и вътре пъхни някаква бележка, или нали каза че говориш с колежките и, остави на някоя някой път едно цвете с някаква закачлива бележка примерно, говори си с нея не само заучените комплименти, разчупи и бъди гъвкав.

Успех и дано се получи!

11-27-2006, 00:32
Zdraveite haresvam si edno momiche i istoriqta 6te q napi6a v edin moje bi ne maluk tekst hich ne mi se pi6e no imam nujda ot pomo6t a za da q polucha pulnocenno trqbva da opi6a si4ko v nai maluk detail(e malko se poolqh ama ) :

Predi okolo 6 meseca q vidqh za pruv put.Tq raboti v edin supermarket kato kasierka (supermarket evropa).Otnachalo samo q gledah mnogo se izchervqvah bqh mnogo vlyuben i s seki put kato q videh zatuvah vse poveche i poveche v lubovta.S vremeto bqha minali okolo 4 meseca kogato videh che tq e na kasa i po4ti vinagi minavah na neinata kasa koeto o6te togava mislq che i beshe napravilo vpechatlenie.S vremeto porazpitah edna neina kolejka dali ima priqtel na kolko godini e i izlezna che e na okolo 21 godini i nqma priqtel a az sum na 19 godini po maluk ot neq neznam kak go priema.S mnogo muki malko bira i mnooogo kuraj se zapoznah s neq .Taka izvesno vreme sled tova si kazvahme zdrasti i tn.Az i kazvah zdrasti tq s edna mnogo mila usmivka su6to zdrasti kak si i tn.Chudeh se otkude she subera kuraja da i predloja da izlezneme na kafe.E uspqh na 14.10.06 subrah kuraj i i predlojih da izlezneme tq malko se izchervi a az se pritesnqvah baq no dobre reagira i kaza kogato e po svobodna che she izlezneme az i dadoh nomera mi na listche i i kazah samo da mi klipne kato re6i i az she i se obadq a tq mi otvurna che she mi se obadi napravo.Dobre az stasliv na sedmoto nebe si otidoh.Mina den minaha 2 i 3.Mnogo muchtelni v ochakvane no tq ne se obajdashe.Na 17.10.06 az otidoh kazah i zdrasti i tq zdrasti.Zachakah tq da podhvane tema po tozi nachin mojebi ako podhvane nqma da e bezrazlichna i tq mi kaza kvo stava i taka se zagovorihme (razbira se na kasata poveche ot 1-2 minuti ne mojeme da si govorime).Tozi put po ne se pritesnqvah i tq prepolagam.Az q popirtah za6to ne se obajda i tq mnogo ubeditelno mi kaza che shen ameri vreme da mi zvunne.
E dobre.S vremeto spodelih sluchaq s mnogo priqteli i hodeh do evropata pri vseki udoben sluchai dori samo za da i kaja zdrasti kupuvah si ne6to samo za da mina prez neq i da q vidq.Imashe sluchai na den po 2-3 puti da ida.Dosta puti i praveh komplimenti kogato zabelejh ne6to novo naprimer za pricheskata i che e mnogo hubava ili ne6to ot sorta tq gi priemashe dosta dobre usmihvaiki mi se i kazvaiki mersi i tn.Taka do tyk dobre.NO mina mnogo vreme Sled kato bqh spodelil dori s maika mi i s dosta priqteli poluchavajh i suveti ot tqh.Ta re6ih da ida i da q pocherpq kato i ostavq restoto na stoinost edno kafence.Taka i stana.Dori datata pomnq Ve4e bqha minali kum 20-tina dni bez da se obajda I MNOGO SE CHUDQ za6to usmihva se gleda me interesno NO NE SE OBAJDA.Ta na 08.11.1006 az otidoh i zapo4nah normalniq razgovor.Razbira se vsi4ko beseh naglaseno predvaritelno v glavatami za6toto znaeh normalnite i reakcii na vuprosite mi.Kazah i zdasti i tq zdravei usmihnato , popitah q kak e i tq nacupeno pokla6ta glavicata si (ne6to koeto predi tova se beshe povtarqlo dosta puti) i az si bqh izmislil scenarii kazah i : eeee samo se cupi6 usmihni se kato se usmihne6 si mnogo po hubava osobenno s novata ti pricheska deto se zabravqm da ti q chestitq.Mnogo ti otiva i tq se usmihna dosta i mi kaza mersi.Platih i i ostana resto za edno kafence i az i kazah da ne mi vru6ta resto a da pie edno kafence i tq se usmihna.Taka q pocherpih izpadam v dosta podrobnosti no kakto i da e .Kogato hodeh s maika mi pri neq az ni6to ne i kazvah(uj se pritesnqvah ot maika mi no ne beshe taka) i tq dosta interesno oglejdashe maika mi i v tazi obstanovka mi e napravilo vpechatlenie che se izchervqva kato domat su6to taka i vmesto da si kajeme zdrasti tq poglejdashe maika mi i kazva dobur ve4er.Tova stavashe ne vednuj.Tui kato jiveq sam tq beshe razbrala tova s vremeto ot razlichnite nameci i podgotveni razgovori pred neq.Taka mina dosta vreme kanih kude li ne dosta puti na kafe,ostavqh i ponqkoga za kafence ot restoto kanih q na kupon nqkolko puti v nas no se v momenti kogato e do kusno na rabota.i se ne stavashe.Imalo e sluchai da mi otkaje i s dumite mnogo sum umorena i tn.kakto i da e.Su6to taka ve4e minavam seki put kogato vidq che e na smqna prez neq govorime si usmihvame se edin na drug abe i lud she razbere che ima ne6to AMA za6to ne se obajda za6to kato i predloja da ideme nqkude tq izmislq prichina da otkaje,ne mie kazvala ne i nikoga ne e reagirala s lo6a fizonomiq ili duma kum moi razgovor daje naprotiv izhervqva se usmihva se i tn.Kogato me vidi vinagi se usmihva mnogo sladko.Kakvo da pravq ve4e zapo4nah da se otchaivam.Mina 1 mesec i 15-tina dni otkakto se zapoznah s neq i 6 meseca otkakto sum vluben v neq a o6te ne moga da q izmukna ot toq tup supermarket.Kogato q vidq chuvstvam onazi strashno gotina trupka pri vlubvaneto dori sled tolkova mnogo vreme o6te kara surceto mi da zabiva ludo.Skoro ne sum q kanil nikude tui kato kogato nqkoi ti otkazva toi te obezkurajava i taka shansa skoro pak da probvash se namalqva.Sega se chudq tezi da ne probvam li pak no iskam da e ne6to p ooriginalno neznam kajete kakvo mislite za celiq tozi sluchai koito opisah.To si lichi vluben sum do u6i no kakvo da pravq ne moga da q izmukna ot tam i tova e!


няколко варианта:
1.Отиди в Море от Любофффффффф
2.Причакай я с голям букет цветя след работа
3.Направо й кажи че я обичаш пред абс всички без да ти пука

IlLuSi0nS`
11-27-2006, 09:30
ее мн яко.. мн се кефя на такива момчета хаха ама незнам защо тя не ти се обажда.. наистина май е най-добре да я изчакаш като свършва работа и тогава да излезете или ако пак не иска я изпрати до тях.. абе незнам ама ако пак ти отказва защо не спреш да ходиш извесно време.. ще почнеш да и липсваш.. и после опитай още веднъж и ако пак ти откаже я заеби и ми се обади хахаха :wink:

MasterRalf
11-27-2006, 10:34
Ако прегледаш по-обстойно темата за свалките, ще разбереш всичките си грешки, не случайно съм дал доста обстойно нещата там.
Не трябва ти да си даваш телефона, ти показваш интерес - ти трябва да искаш. Има голяма вероятност да си има някой, въпреки че са ти казали друго. Не ходиш с майка си при нея, не се правиш на печен като й оставяш ресто за едно кафенце. В една връзка и още преди тя да започне ти си този който трябва да казва кога и как, трябва да си сигурен какво искаш. Сега отивам на работа и нямам много време да пиша, но прегледай пак темата ТУК (http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=21476&hl=%F1%E2%E0%EB%EA%E8) и веднага отговор може да получиш ТУК (http://donjuan.cobrabg.com/index.php?showforum=2). Успех!

koalka
11-27-2006, 11:11
Напиши го на кирилица и тогава може би повече хора ще благоволят да го прочетат!

exelero
11-27-2006, 11:14
Напиши го на кирилица и тогава може би повече хора ще благоволят да го прочетат!

Като ти прече не го чети. Аз как го прочетох ? без да се прая на интересен и да карам човека да пише на кирилица. Като гледам не съм само аз тоя дето го е прочел :wink:

Vluben_i_otchaqn
11-27-2006, 15:16
kakto i da e blagodarq za otgovorite no vse pak budete po konkretni:

primerno sega otivam da si kupq ne6to ot magazina i she mina prez neq no ne mislq samo zdrasti da i kaja i kak e ako iskam da stane trqbva da izmislq ne6to novo spored mene daite suvet ...

Az mislq NEPREMENNO tozi put da i iskam telefona su6to taka.

Daite primer za tochen razgovor.


Tova s izchakvaneto sled rabota ne vurvi predimno svurshva kusno a i po razlichno vreme i si otiva s kolejka a ne sama,izhodite ot magazina sa dva taka dori neznam i kude da q izchakam su6to taka she izglejdam kato lepka.Trqbva da podhodq mujki kum situaciqta.

Vluben_i_otchaqn
11-27-2006, 15:32
S mesecite s cel samo i samo da i se haresam zapo4nah mnogo da se promenqm(dori az go zabelqzvam) da stavam pi4 :P ve4e se glasq vseki put dori samo kato hodq v tozi supermarket(predi da se zanimavam s neq mi beshe se taq naprimer) pravq si pricheski oblicham se qko zabelqzvam pogledite na povecheto kasierki(vse mladichki) kogato tq ne e tam.Brusna se seki put desdoranti i tn :D

Dosta chesto si4koto tova kontene e naprazno za6toto ne e tam no vupreki si4ko hubavo e kogato na edin muj da izglejda dobre i se poddurja mu stane navik da e taka a ne go pravi prosto taka zaradi nqkakva si :).

Vluben_I_Otchaqn
11-27-2006, 23:52
Напиши го на кирилица и тогава може би повече хора ще благоволят да го прочетат!


Един въпрос : СЕГА ДОВОЛЕН ЛИ СИ ?

Здравейте харесвам си едно момиче и историята ще я напиша в един може би не малък текст хич не ми се пише но имам нужда от помощ а за да я получа пълноценно трябва да опиша сичко в най малък детайл(е малко се поолях ама ) :

Преди около 6 месеца я видях за пръв път.Тя работи в един супермаркет като касиерка (супермаркет европа).Отначало само я гледах много се изчервявах бях много влюбен и с секи път като я видех затъвах все повече и повече в любовта.С времето бяха минали около 4 месеца когато видех че тя е на каса и почти винаги минавах на нейната каса което още тогава мисля че и беше направило впечатление.С времето поразпитах една нейна колежка дали има приятел на колко години е и излезна че е на около 21 години и няма приятел а аз съм на 19 години по малък от нея незнам как го приема.С много мъки малко бира и мнооого кураж се запознах с нея .Така извесно време след това си казвахме здрасти и тн.Аз и казвах здрасти тя с една много мила усмивка също здрасти как си и тн.Чудех се откъде ше събера куража да и предложа да излезнеме на кафе.Е успях на 14.10.06 събрах кураж и и предложих да излезнеме тя малко се изчерви а аз се притеснявах бая но добре реагира и каза когато е по свободна че ше излезнеме аз и дадох номера ми на листче и и казах само да ми клипне като реши и аз ше и се обадя а тя ми отвърна че ше ми се обади направо.Добре аз стаслив на седмото небе си отидох.Мина ден минаха 2 и 3.Много мучтелни в очакване но тя не се обаждаше.На 17.10.06 аз отидох казах и здрасти и тя здрасти.Зачаках тя да подхване тема по този начин можеби ако подхване няма да е безразлична и тя ми каза кво става и така се заговорихме (разбира се на касата повече от 1-2 минути не можеме да си говориме).Този път по не се притеснявах и тя преполагам.Аз я попиртах защо не се обажда и тя много убедително ми каза че шен амери време да ми звънне.
Е добре.С времето споделих случая с много приятели и ходех до европата при всеки удобен случай дори само за да и кажа здрасти купувах си нещо само за да мина през нея и да я видя.Имаше случаи на ден по 2-3 пъти да ида.Доста пъти и правех комплименти когато забелейх нещо ново например за прическата и че е много хубава или нещо от сорта тя ги приемаше доста добре усмихвайки ми се и казвайки мерси и тн.Така до тук добре.НО мина много време След като бях споделил дори с майка ми и с доста приятели получавайх и съвети от тях.Та реших да ида и да я почерпя като и оставя рестото на стойност едно кафенце.Така и стана.Дори датата помня Вече бяха минали към 20-тина дни без да се обажда И МНОГО СЕ ЧУДЯ защо усмихва се гледа ме интересно НО НЕ СЕ ОБАЖДА.Та на 08.11.1006 аз отидох и започнах нормалния разговор.Разбира се всичко бесех нагласено предварително в главатами защото знаех нормалните и реакции на въпросите ми.Казах и здащи и тя здравей усмихнато , попитах я как е и тя нацупено поклаща главицата си (нещо което преди това се беше повтаряло доста пъти) и аз си бях измислил сценарии казах и : ееее само се цупиш усмихни се като се усмихнеш си много по хубава особенно с новата ти прическа дето се забравям да ти я честитя.Много ти отива и тя се усмихна доста и ми каза мерси.Платих и и остана ресто за едно кафенце и аз и казах да не ми връща ресто а да пие едно кафенце и тя се усмихна.Така я почерпих изпадам в доста подробности но както и да е .Когато ходех с майка ми при нея аз нищо не и казвах(уж се притеснявах от майка ми но не беше така) и тя доста интересно оглеждаше майка ми и в тази обстановка ми е направило впечатление че се изчервява като домат също така и вместо да си кажеме здрасти тя поглеждаше майка ми и казва добър вечер.Това ставаше не веднъж.Тъй като живея сам тя беше разбрала това с времето от различните намеци и подготвени разговори пред нея.Така мина доста време каних къде ли не доста пъти на кафе,оставях и понякога за кафенце от рестото каних я на купон няколко пъти в нас но се в моменти когато е до късно на работа.и се не ставаше.Имало е случаи да ми откаже и с думите много съм уморена и тн.както и да е.Също така вече минавам секи път когато видя че е на смяна през нея говориме си усмихваме се един на друг абе и луд ше разбере че има нещо АМА защо не се обажда защо като и предложа да идеме някъде тя измисля причина да откаже,не мие казвала не и никога не е реагирала с лоша физономия или дума към мои разговор даже напротив изхервява се усмихва се и тн.Когато ме види винаги се усмихва много сладко.Какво да правя вече започнах да се отчайвам.Мина 1 месец и 15-тина дни откакто се запознах с нея и 6 месеца откакто съм влюбен в нея а още не мога да я измъкна от тоя тъп супермаркет.Когато я видя чувствам онази страшно готина тръпка при влюбването дори след толкова много време още кара сърцето ми да забива лудо.Скоро не съм я канил никъде тъй като когато някои ти отказва той те обезкуражава и така шанса скоро пак да пробваш се намалява.Сега се чудя тези да не пробвам ли пак но искам да е нещо p ооригинално незнам кажете какво мислите за целия този случай които описах.То си личи влюбен съм до уши но какво да правя не мога да я измъкна от там и това е!

exelero
11-28-2006, 00:28
Ае луд ли си за какво го написа на кирилица заради малката дето беше недоволна тцтц.

Мнение няма да дам само ще ти кажа да направиш така както каза 1-я гост дето трябва да подходиш по импулсивно. Заучените работи са за малките момичета :mrgreen: а за каките давай по оригинално :wink:

Vluben_I_Otchaqn
11-28-2006, 00:37
Hmm tova s ve4erqta u nas li da q pokanq ? :) i imaiki vpredvid che moga dobre da go izmislq no nqmam opit v tova :P Vuprosa e bi li bilo uda4no da q pokanq v nas na purva sre6ta ako e dobre s drugoto she se spravq moga da gotvq i opredeleno ima kakvo da se pravi v nas.




Vupreki si4ko dnes kato otidoh ve4erta gotov da i iskam nomera se okaza che e bila purva smqna (imam ve4e i piqteli ot ohranata tam :D tolkova chesto hodq che i dobur priqtel ot tam si namerih koito mi kaza che utre e purva smqna i dnes e bila purva su6to dori ima vuzmojnost da mi uredi da rabotq i az tam :) tui che she q vidime kolko she durji na moeto dosta qko turpenie ako po4na i rabota pri neq . B) )smqtam utre da si polafime s nqkolko dumi4ki i da i iskam gsm-a mnogo mi e lubopitno kakvo li she izmisli ili prosto she mi go dade znam li.ne sum se se6tal da i go iskam za6toto predpochitam lice v lice da si lafime no qvno tq e zabila na tazi stupka predpolagam i ochakva da i go iskam.Moje bi za neq e zaduljitelno vupreki che za men e se taq dali az ili tq she mi se obadi ili dali she i go kaja v liceto.otkrit chovek sum makar i trudno i da mi trqbva vreme no rano ili kusno sum gotov da kaja istinata v ochite to vupreki si4ko sum spodelil s mnogo hora zatova mi e i dosta leko predpolagam.


Eto nqkolko prichini da ne otkaje ako vuob6te imam i minimalen shans :

1.Ne sum q vijdal ot pone 5-6 dena.Imaiki vpredvidh che q vijdam ina4e vseki den sega sum gledal da i pozalipstvam malko.

2.Ne sum q kanil ili ne6to podobno ot pone 20 dena.

Ne bi trqbvalo da otkaje za6toto ne se znae koga she probvam pak i dali she probvam imaiki vpredvid tova kolko sum se zabavil :) (pone tova bi trqbvalo da si go misli tq)