PDA

View Full Version : amiii



zaikooo
11-26-2006, 22:04
Pochvam machitelnata si istoriq s nadejdata da mi dadete nqkoi savet [-o<
Vsichko pochna Mart mesec kogato tragnah s Nikolai,hodihme 1 mesec i neshto.Az mnogo bqh se prevarzala kam nego!No toi me ostavi zashtoto slushashe drugite :smt012 ,prosto povqrva na horata...Opitah se da go zabravq no ne stava :smt018 Na 24 noemvri bqh pokanena s moq priqtel na Rojden Den na edin nash obsht poznat :roll: Vsi4ko beshe mnogo hubavo,dori se radvah 4e Nikolai e tam :roll: Vsi4ki ni pre4eha da tancuvame zaedno dori i da govorim :smt014 No nali vsi4ki koito bqhme na RD-to se poznavahme i znaeha 4e medju men i Nikolai e imalo neshto.Vse pak neznam kak stana no ostanahme na same na terasata poprikazvahme si :| za mn tajni raboti :smt010 .Moq priqtel doide i me izmakna ot Nikolai,az mnogo se pritesnih i me zabolq korema.Stoqh i ne mojeh da stana do men stoqha Nikolai i moq priqtel beshe mnogo machitelno :smt010 neznam kak no kato se pribrah cqla vecher plakah i slushah pesenta na Malina & Azis-Ne znaesh,zashtoto Nikolai mi q peeshe na RD-to.Na drugiq den az imah sreshta s moq priqtel az otidoh i toi me pomoli da go iz4akam na edno kafe,az postoqh malko s moqta priqtelka i stanahme i reshihme da otida do Nikolai.Stignahme do tqh i moq priqtel mi zvani i me pita kade sam az go izlagah :cry: Drapnah na edna strana Nikolai i mu kazah 4e oshte go obicham 4e ne iskam drug osven nego [-(
Toi pita ako se saberem pak kakvo shte stane s teb i Pesho(moq priqtel) az mu otgovorih 4e shte obqsnq neshtata na Pesho :| I toi kaza ami shte si pomislq :smt012
Strah me e ot otgovorat mu az znam 4e ako kaje Ne i 4ast ot men shte umre :smt010 mnogo mi e trudno!
Molq vi mili hora pomognete mi daite mi savet :smt010 :cry: :smt010 [-o<

panterata
11-26-2006, 22:10
аз пък мисля че ще каже да :) щом те е питал за Пешо , щом ти е казал че ще помисли.. съмнявам се да е толкова гаден да не ти откаже а да те кара да се надяваш и т.н . Моя съвет е още сега да скъсаш с Пешо , да не го мъчиш момчето. ще е добре и за теб и за Николай и за Пешо. И мисля че трябва да измислиш подарък за именния ден на бъдещото си гадже :) 6 декември

zaikooo
11-26-2006, 22:16
Blagodarq ti mnogo za saveta,no primerno az skasam s Pesho i Nikolai mi kaje Ne kakvo shte pravq togva ot dve stol4eta nakraq shte sam na zemqta :smt012 i shte sam s razbito sarce

HopeLesss
11-26-2006, 22:20
А честно ли е да си с Пешо, когато искаш Николай??? По-добре сама, отколкото да нараняваш момчето по този гаден начин. Ако обичаш другия, зарежи сегашния и се надявай отговора да е "Да"! :roll:

panterata
11-26-2006, 22:21
ами по хубаво на земята отколкото с Пешо , защото ти си обичаш Николай и не е честно спрямо Пешо.. представи си да разбере какво си говорила с Николай..мн ще го нараниш. Не го дръж колкото да си имаш гадже и не си мисли че като имаш гадже ще забрайш Николай. Преди няколко години харесвах едно момче и тръгвах с кой ли не уж да го забравя.. и увии.. чак след ч год го забравих.. Пък и Николай може да си каже "абее тя уж мен харесва ми за кфо ходи с Пешо нз си кфо.. да го остай и тогава ще се занимавам с нея.." Аз мисля че няма да си на земята ами с Николай. Ако ли не значи е баси тъпака да не ти каже "не" още тогава.. абее момчета 10000 ще си намериш друг. ти Пешо харесваш ли го въобще?

zaikooo
11-26-2006, 22:34
Ami s Pesho smisal chuvstvam se dobre simpati4en mi e no ne go obicham kakto Nikolai [-X

panterata
11-26-2006, 22:38
амии зарежи го тогава. нищо не губиш кой знае кфо.. освен че ако продалжаваш да си с него можеш да го нараниш , не можеш ами ще го щом от ся мислиш за късане кфо остава за след 1-2 месеца.. 2ро можеш да изгубиш Николай 3то Как ще се отнасят приятелите към теб като разберат какво си направила с Пешо.. абее оставай го и тфа е. Не е задалжително да си имаш гадже. Даже не е нужно и да му казваш защо късате точно.. че толкова ако искаш по нанатъка можеш пак да тръгнеш с него :)

zaikooo
11-26-2006, 22:45
ZNaesh li oshte sega shte Skasam s Pesho shtoto ne moga da 4akam do utre :smt009 malko shte e kofti ama i az iskam da sam shtastliva 8-[

panterata
11-26-2006, 22:51
амии ако сега можеш да го видиш добре скъсай с него! Но ако не недей с смс или с обаждане.. мн е гадно мила! постави се на негово място. утре му се обади да отидете на кафе , кажи му кфото имаш да му казваш изпийте си кафето като приятели и всеки по пътя си :) успех

zaikooo
11-26-2006, 22:53
SAMo neznam do koga shte 4akam otgovora na NIkolai :-s ne iskam da go nasilvam da mi kazva

panterata
11-26-2006, 23:00
амии не го насилвай определено. защото може да се поуплаши и да се дръпне.. амии вие пак може да си излизате , може да му званнеш за кафе и да си говорите др неща даже ще е яко щото той ще се учуди доста че не го питаш "реши лиии" и може той да подхане темата. отделно на това му кажи че си скъсала с Пешо. Бъди мила с него "миличко нз си кфо.." и ако така си излизате може даже да не се стигне до това да го питаш и т.н а може той сам да ти каже , или да те целуне.. теб също не ти пречи докато излизате да го помилваш , хванеш за ръката.. по този начин пак ко насилваш амаа по няма да му направи впечатление.. и вече след известно време ако не ти е казал му кажи "нали се сещаш когато.. реши ли ? не мога да чакам повече.." ии да стискаме палци :) но мисля че не е нужно да чакаш супер мн време най мн седмица 10 дена :) щото кфо няаа мисли 5 годинии аа :) хах пък и ти ще се побъркаш ако го чакаш мн време.. :)

zaikooo
11-26-2006, 23:06
Prosto neznam kak da ti se otblagodarq za miloto otnoshenie i za hubavite saveti O:) :arrow: Mnogo ti blagodarq :)

panterata
11-26-2006, 23:09
няма защо мила :) лека нощ

zaikooo
11-26-2006, 23:11
Leka i sladki sanishta O:)

exelero
11-27-2006, 00:36
Аз да давам ли акъл :-s

zaikooo
11-27-2006, 22:00
Shte uvaja i tvoeto mnenie :)

ABSOLUTme
11-27-2006, 22:11
zaikooo mn mi e interesno,ti na kolko leta si?
kolkoto do 'problema' ti i tova kogo da zareje6,s koi da bude6,koi obi4a6 i s kogo ti e priqtno..izvinqvai momi4e,ama stavate sme6ni ve4e vsi4kite!teq mom4eta da ne sa babysitter 4e da vi pravqt veselo :-s i kvo zna4i ot 2 stola na zemqta?az ako bqh na tqhno mqsto i znaeh kvo ne6to ti se vurti v glavata(kazvam 'ne6to',6toto opredeleno ne e misul),to mignoveno bih ti bila 6uta na4asa!razberi se purvo kakvo iska6 ti,kakvo moje6 da DADE6 na vuprosniq 4ovek i togava pribqgvai do kraini deistviq!ne mislq,4e v serioznite vruzki stava vupros samo za vzimane,ama mai ti tova o6te ne si go razbrala..da gi razigrava6 e tupo..pone spored men :!:

11-27-2006, 22:30
Айде "големите жени разбирачки" да не се правят на много отворени. И аз съм на 21, подсмихвам се в първия момент, ама после се сещам на мен какво ми е било като по-малка, на какво се е градял мирогледът ми...Сега като погледна назад- уж маловажни неща, а сякаш света свършваше...До авторката на темата- явно проблемът ти върви към разрешаване, няма да повтарям вече казаното...Пожелавам ти успех и не се впрягай толкова.Знам че ти е писнало да го чуваш, но всичко минава. Каквото и да стане- няма непоправими неща, няма незаменими хора. Винаги има грешки, има и прошка. Няма страшно :wink:

ABSOLUTme
11-27-2006, 22:45
Гост,vij kvo,az kazvam moeto mnenie! i moeto mnenie e,4e vuv vsqko vzaimotno6enie,nezavisimo dali stava vupros za priqtelstvo,liubov,biznes ili dori prosto poznanstvo..ta tezi otno6eniq se bazirat predi vsi4ko na UVAJENIETO!igraeiki si s tqh,ili po-skoro 4udeiki se kakvo da pravi i na koi 'stol da sedne',tq prosto se podigrava na 2ma du6i!nz kvo ima6 predvid pod po-malka,ama dori i na 12g teq ne6ta gi znaeh i nikoga ne sum si pozvolqvala da si igraq s ni4ii 4uvstva,kakto i na nikoi - da si igrae s moite!
tui 4e predi da pruska6 kli6eta kato 'golemite jeni razbira4ki' sedni i pomisli kvo pravi6 ti kato si na 21g,v 2h,v teenforum,sporeiki s men i ima li smisul vsi4ko tova? :-s
a kolkoto do avtorkata - slu6ai teq suveti,zabavlqvai se na 4ujd grub dokato o6te v glavata ti nqma oformena suvest ili kakvato i da bila dr p-komplicirana funkciq i se naslajdavai na bezgrijnoto si deVstvo ](*,) :-D

11-27-2006, 23:00
Значи ОК, свобода на словото, няма проблеми... Говоря за това, че на 12-14 години, възрастта с това "ходене", "айде да сме гаджета" и т.н. няма чак такива "подигравки с чуства"- гаджета са единия ден, на другия не са, на третия пак са зедно и пак се радват. Зарязват се и тръгват с приятелките на бившата и тем подобни... А и малко трудно се осъзнават за някои работи.
Какво правя в тийн форум- ами честно казано под предтекст че се забавлявам, всъщност бягам от далеч по-сериозните си собствени проблеми...А и никъде не пише да е забранено пълнолетни да участват, също така не съм единствена на тази възраст тук...Защо в два през нощта- ами явно имам проблем със съня/а и ти защо си в два през нощта във форума, че и сметка ми държиш/...Защо споря с теб- може би просто защото форума е място не само да си изливаш душата, ами и да се заформят дискусии, в които хората не само да излагат мнението си, но и да го защитават. И да, за мен има смисъл, не че ми пука толкоз за Пешо, Иванчо или Марийка, просто в този форум намирам едно особено решение на собствени проблеми, без да се налага да ги заявявам открито. И нямам нищо лично против теб, не виждам какво се засягаш, подразни ме просто това, че говориш, сякаш не си била и ти по-малка, по-безотговорна и т.н....А ако винаги си била отговорна, зряла и съвестна...един ден ще ти липсва "безгрижното деВство" както на мен сега...

tequila
11-27-2006, 23:46
наистина според мен е по-добре да си сама :roll: не е 4естно спрямо теб да останеш с Пешо, :wink: дори ако Ники каже "не".

ABSOLUTme
11-27-2006, 23:47
:arrow: aaa,az zatova popitah

zaikooo mn mi e interesno,ti na kolko leta si?
ne mi be6e otgovoreno i si izvadih sobstveni izvodi
:arrow: avtorkata govore6e ne6to podobno - '4e obi4ala 1q,ama ne kolkoto drugiq'.e 6tom namesva dumi kato 'liubov',na4i ne e tolkoz malka,m?
:arrow: Гост,da bqga6 ot problemite si ne e hubavo,znae6..a kolkoto do tova 4e ti durja smetka - nqma takova ne6to,nz otkude go izmisli.kakto kazah(i ti su6to) - vseki si ima pravo na sobstveno mnenie!
:arrow: ne spq,6toto imam po-vajna rabota - da se gotva za lekciq utre i da se opitam da nakaram da prorabotqt i da vkaram 'v praviq put' 2-3 zakurneli mozuka..
:arrow: nikoga ne sum bila suhar,pravila sum gluposti kolkoto 6te6 i ne-ne mi lipsva detstvoto,za6toto izjivqh edno prekrasno detstvo,kakto i edno prekrasno iuno6estvo...NO sum oburnata i gledam izcqlo napred..6to li?mi iskam da mi se slu4vat novi i razli4ni ne6ta!vseki etap ot jivota si ima svoeto o4arovanie i ne smqtam bezotgovornostta da e ot nai-golemite pliusove i nai-vaja6to izvinenie,dokato si maluk :!:

zaikooo
11-28-2006, 09:00
Pyrvo iskam da vi blagodarq za savetite,vsqka edna ot vas ima pravo,zashtoto vseki chovek si ima svoe mnenie :!:

koalka
11-28-2006, 10:15
Ами ти явно главното,което искаш е само и само да не си сама,което е грешка.Защо?Ами защото ти дори и с Пешо пак си нещастна,та дори и без него все тая.Поне аз така виждам нещата,ти обичаш друг.А Николай-предполагам и той има чувства и иска да сте заедно.И двамата сте длъжи да обясните на Пешо,че сте заедно и ти трябва да се разделиш с него.Така че...изчакай Николай да ти даде отговор и после пристъпи към действия,но ако отговора му не е този,който така силно очакваш,според мен не е честно спрямо Пешо да не се разделите,защото ти един вид го лъжеш.

zaikooo
11-28-2006, 22:06
Mersi za mnenieto :-)

Tender Poison
11-29-2006, 16:21
СПоко само,нема страшно,нема да умира нищо от тебе или ше продължиш или ще тръгнете :)

die_die_my_darling
11-29-2006, 16:23
haha malina i azis haha leleeee 4e tapi hora imalo na toq svqt beeee

zaikooo
11-29-2006, 19:26
Vseki s predpo4itaniqta si :smt016

11-30-2006, 21:24
Vsi4ko shte se opravi ne se pritesnqvai sveta ne svarshva s NIkolai spoko :)

TikiraYang
12-01-2006, 11:17
момичета...не знаят какво искат !

12-01-2006, 12:13
ami vie mom4etata pak shtoto znaete kvo iskate :smt013

gerinceto
12-03-2006, 16:21
А честно ли е да си с Пешо, когато искаш Николай??? По-добре сама, отколкото да нараняваш момчето по този гаден начин. Ако обичаш другия, зарежи сегашния и се надявай отговора да е "Да"! :roll: