PDA

View Full Version : Za6to da e vmania4enost=obi4?



PrIqTeLkA_oT_AdA
11-26-2006, 22:37
Zdraveite na vsi4ki teens :wink:
Iskam da vi pitam ne6to koeto vzimam pod ogromno vnimanie v slu4eq..Zna4i,mom4eto koeto haresvam sled kato bqhme v diskoteka zaedno ,celuvki,tanci.. i sled kato vsi4ki ni vijdaha zaedno .. Sled vuprosnata ve4er .. pital moi pr dali go mrazq.. mn dobre mu kazali,4e e to4no obratno,4e ne sum spirala da govorq za nego za 4ustfata si-zapalil se po tova i vze,4e se nadu..vuzgordq se spored men .. Kaza mi /v 4ata/da go ostavq-OSTAVIH GObez nikakvo vnimanie /smsi ,4at,obajdanq../! i Sled 1-2 sed razbiram,4e razpitva moi priqtelki dali govorq vse o6te za nego
a na tazi deto e pital dali go mrazq kazal 4e" az sum bila vmania4ena na tema nego " ..Za6to kogato nqkoi razbere 4e dr go haresva se pla6i .. ili po-dobre da kaja kato razbere,4e e Obi4an istinski?Ta taka ve4e 3-4ta sedmica ne sme se vijdali ne znam kak bih reagurala ako stane tova skoro nito kak toi bi se durjal .. samo iskam da znam za6too go pravi..
MOLQ VI AKO NQKOI IMA SLU4KA ILI MENNIE PO VUPROSA .. ZA6TO I KAK BI SE DURJAL TOI ,kak da se durja ako doide otnovo pri men..AKO SE VIDIM ILI ZA6TO SE PLA6AT MOM4ETATA OT "OBI4AM TE" -pi6ete !
blagodarq..

panterata
11-26-2006, 22:44
оххх мила и аз съм в същия случай.. най гадното е че не можем да разбрем дали наистина ни харесва и просто ни са прай на интересен или не ни харесва а ние си набиваме филмите. ноо мисля че просто както казваш се е възгордял.. помислил се е за голямата работа , помислил е че си му в кърпа вързана и т.н.. може би едниственото решение на проблема е да станеш недостъпна , да му покажеш че можеш и без него.. че си щастлива и без него и т.н знам че е трудно , но това е начина.. аз сега се мъча и мн не ми се отдава.. уж само здр ще му казвам а като го видя тичам при него "искаш ли да излезем" просто остави го и тфа е.. ако след време проявява признаци че те харесва отиваш и говориш с него направо , наживо "искаш ли да си с мен" и тфа е :) щото неведението е най гадно.. знамм :)) успех

Nadelina
11-27-2006, 05:26
Za sega ne go tyrsi.. i instruktirai priatelkite si ako gi popita neshto - "Bez komentar" ... A pak ako toi te potyrsi.. Govori s nego.. Kaji mu vsichko deto mislish za nego.. i go popitai direktno zashto go pravi... Pitai dali ima chuvstva kym teb.. Ama istinski.. Shtoto ako nqma.. po dobre da te ostavi... ei tei mu kaji... prosto za da spresh da si zadavash vyprosi na koito ne mojesh sama da si otgovorish...

P.S. Spored me go pravi za da si vdiga typoto samochuvstvie bez da vlaga koi znae kakvo..

aneliq_sweety
11-27-2006, 13:55
Az mislq,4e su6to trqbva da produljava6 taka..no nezabravqi 4e 4ustvata sa po silni ot razuma .. e pone v pove4eto slu4ei
Bori se ako go iska6.. dorei da e kazal 4e si m=vmania4ena tozi 4ovek qvno ne e izpitvam podobni 4ustva ..za da razbere kakvo e tova.Uspeh mila i budi kakyvtop e toi s teb takava ti s nego ..

iiirish
11-27-2006, 14:02
аз не мисля, че той се е уплашил. по-скоро си му повдигнала самочувствието, което е напълно нормално както при момчетата, така и при момичетата. защото ако се беше уплашил нямаше да пита за теб, а щеше да гледа да е максимално далеч от твоя милост ;)

koalka
11-27-2006, 14:38
Виж...ако беше абсолютно безразличен нямаше да пита въобще за теб,а просто нямаше да си прави и труда да се занимава с теб.Трябва да изчакаш няколко дни,за да видиш какво ще направи,а после според мен трябва да поговориш с него и да му кажеш всички тези неща,които мислиш.Но определено има си самочувствието.

soniyiyiyi
11-27-2006, 16:18
Ste doide otnovo .. pri polojenie 4e iska ne6to .. a ti se druj po studeno ..ot 4asti taka 4e da polu4i6 tova koeto jelae6 i da ne go otblusne6 prekaleno mn ..

suzanna
11-27-2006, 16:43
prosto ne e dostatuchno zrql! az imah sushtiq problem kogato bqh 9, a toi - 12 kl. vupreki che bqh po malkata, samo az znaeh kakvo iskam do krai, a toi dori i sled dve godini ne razbra... tui che, ako pitash men, opitai da pogovorish direktno s nego, ako ne se opravqt rabotite, ne go tursi poveche.

melan1
11-29-2006, 15:50
Ostavi go .. neka si vitae .. kolkoto poiska .. da se kefi no ti si nameri drug .. po svesten ot nego po gotin 4ovek .. a ako doide .. pitai go za6to ti e kazal da te ostavi a toi idva .. uspeh ssladur!

Tender Poison
11-29-2006, 16:13
Мене ако питате правете се на недостъпни,може да помогне и инструктирай приятелките си да не казват нищо повече

one_more_minute
11-29-2006, 16:43
Това не е любов, а паразитизъм. Паразитизмът е състояние при което си зависим от нещо (бях добър по биология 8) ) За една връзка е важно да има двама мислещи и независими един от друг хора. Затова той бяга от теб :) Подсъзнателно го осъзнава това, че ти зависиш от него и тва не му трябва :)

{Sweety_f}
11-29-2006, 17:56
pfff...i az sym v takova polojenie..moje da se kaje 4e e takova de spored negovite fr toi se pravi na playboy no ina4e oshte ima nqkvi 4ustva kym men iskam da razberaa...kakvo pravi i za shto ako nqkoi moje dami kaji plss