PDA

View Full Version : ОТНОСНО ТЪПИТЕ ПИШЛЕМЕТА



11-26-2006, 23:25
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!

11-27-2006, 12:35
Пък ти си педерас

11-27-2006, 12:36
Пък ти си ПИДЕРАС!

teen_girl4e
11-27-2006, 12:36
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!podkrepqm te

^KeIsHa^
11-27-2006, 13:07
absolutno suglasna sum s tova(ot li4en opit).prosto decata na 14-15 god9z-to za men sa deca)nqmat ama absolutno nikakva sexualna kultura.i posle kato stane ne6to olele kvo 6te pravq sega,kak 6te kaja na mama i t.n!za da ne se stiga dotam prosto trqbva vseki da vzeme merki i tova e.razbira se az ne podkrepqm mnogo mnogo prezervativite-za men nai sigurno e hap4eta no vseki si izbira.

za3k^dFsG
11-27-2006, 13:11
Ми не дай си боже СПИН да хванат "Nasty Bitch"

malka_sladuranka
11-27-2006, 14:00
пеавилно.. съгласна сам без презерватив НЕ [-X

Ескада
11-27-2006, 14:09
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!

И аз се ядосвам като ги гледам....Лудост е бе хора,пазете се! [-( [-X Може и да се намалява удоволствиетоуно пак е мнооого по-приятно да правиш секс с презерватив,отколкото аборт ](*,)

koalka
11-27-2006, 14:58
Няма да си първия,нито последния,който им го казва.

IdiOtKa
11-27-2006, 15:04
как така още няма 20 човека които да развиват темата за доверието и така нататак ... ?! мно странна раута ...

brutal_baby
11-27-2006, 16:00
и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!

teen_girl4e
11-27-2006, 16:57
и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!kakuv e problema li problema e 4e kokoto i da se obi4ate kolkoto i da vnimavate edna secunda samo edna moje da vi dokara nepriqtnosti e kakvo az kato go pravq s prezervativ zna4i ne obi4am priqtelq si i si nqmame doverie li?!?!?! 6to za gluposti :shock:

bulgarche
11-27-2006, 17:08
Знаят го това...и какво? Те не го правят => да се спасяват

brutal_baby
11-28-2006, 18:42
и аз съм за!но не виждам къв е проблема ако сте от доста време заедно и си имате доверие и най вече внимавате да става и без!kakuv e problema li problema e 4e kokoto i da se obi4ate kolkoto i da vnimavate edna secunda samo edna moje da vi dokara nepriqtnosti e kakvo az kato go pravq s prezervativ zna4i ne obi4am priqtelq si i si nqmame doverie li?!?!?! 6to za gluposti :shock:
никой не е казал че аз го правя без!!! но не виждам че тук НЯКОЙ ИМА ПРАВОТО ДА МЕ УЧИ кво да правя!!! така че ако обичаш не ме обиждай а и от всичкото нагоре не съм те питала нали????и не съм казала че щом го правиш със не обичаш приятеля си!!! кво ме поучаваш все едно съм в детската градина и съм тръгнала да правя секс !!!ти ли ще ме поучаваш..... :twisted: :twisted: :twisted: смееех

AngelOfMercy
11-28-2006, 18:50
Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...щом са създадени значи имат определена цел..И тази цел е да предпазва от нежелани неща така че "Ако искате да има Клеца Клеца и да нема Деца Деца..ползвай куробранка марка Партизанка" :mrgreen:

ABSOLUTme
11-28-2006, 23:15
Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...
'Човека' deto gi e suzdal gi e 'suzdal' predi mnooooogo mnoooogoo godini(daje vekove :lol: ) i toi prosto se e zaigral s nekvi (svinski li,tele6ki li?? :-s ) 4erva...

inak po temata,TVURDO zastavam ZAD Умнияя-Дъ Ретърн!..a toi da vnimava :-D

11-29-2006, 01:42
Ако Човека който е създал презерватива е мислил да не се ползват то е нямало смисал да ги създава...
'Човека' deto gi e suzdal gi e 'suzdal' predi mnooooogo mnoooogoo godini(daje vekove :lol: ) i toi prosto se e zaigral s nekvi (svinski li,tele6ki li?? :-s ) 4erva...

inak po temata,TVURDO zastavam ZAD Умнияя-Дъ Ретърн!..a toi da vnimava :-D

Правилния отговор е кози или овчи. По дискавъри дават една реклама как са измислени презервативите, че първоначално са били от животни(все ми се струва че показват апендикса на животното (оттук идва въпроса дали животните имат апендикс) а не точно одрязана част от истинско черво защото на картинката тва черво е доста завършено и наподобяващо на член с дупка в едния край за да си го сложиш, а ако беше част от черво тогава щеше да има две дупки и съответно едната трябваше да бъде зашита и щеше да изглежда мн нехилитно), после като чорап в Китай, после направени от гума и накрая латексовите.

Само немоа загрея с кво да внимавам? :-s :-s :-s

Alira
11-29-2006, 18:33
Абсолютно съгласна.Ебат се без да мислят , после помогнете.Ами момичето като е тъпо никой не може да и помогне!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ABSOLUTme
11-29-2006, 18:47
Само немоа загрея с кво да внимавам? :-s :-s :-s
6te vidi6 ti s kvo..nali 4ete temata za strap-on :lol: :lol:

panterata
11-30-2006, 09:23
=D> =D>

11-30-2006, 22:30
Пък ти си гей

Ако бях гей до сега да не се беше родил/а

11-30-2006, 22:31
Само немоа загрея с кво да внимавам? :-s :-s :-s
6te vidi6 ti s kvo..nali 4ete temata za strap-on :lol: :lol:

НенененнНЕНнненен аз не употребявам!

NightCrawler
12-01-2006, 07:41
пък каквото сте тръгнали да се ядосвате пф то си е за тяхна сметка майната им

Nonsense
12-15-2006, 23:17
Да бе, бахти тъпите путенца.. ами като и представа си нямате от тея работи не занимавайте хората точно с това, седни приказвай с майка си.Има презервативи, хапчета, тестове.ЧЕТЕТЕ УПЪТВАНИЯТА, НЕ СИ БЪРШЕТЕ ГЪЗА С ТЯХ!!!

d3s0
12-15-2006, 23:19
подрепям............... пак съм пиян .... едва пиша

|usHer_yeah|
12-15-2006, 23:19
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!podkrepqm te


и аз и аз

AngelOfDarkness
12-16-2006, 16:02
Вече засичам втора такава тема от теб(имам предвид-тема, която е тип мярка срещу еднообразното повтаряне на банални теми)

Добре е, че го правиш. Опасявам се обаче, че никой няма да чете твоите теми и да си каже "дааа, не съм бременна, за малко да поставя поредната тема "бременна ли съм, той ме целуна!!!"

:-D Трябва, да имат малко по-видимо място тези предупреждения. Не знам как. Или просто еднаквите теми да се групират, а съвсем еднаквите-да се обединят или затрият (примерно).

Когато някой пак е бременен или бременна и е прекалил/а със сапунките, има паника и едва ли ще търси подобни теми или информация. Мързела над всичко... "най-яко" е да ти пейстнат на готово.... :smt013

И аз ще се оплача от нещо сега: има в 80% от постовете новата дума "сигОрно". Моля ви, ако имате предвид "сигурно", го пишете така. Благодаря.

Отново не исках да се заяждам, разберете ме правилно,
Ваша AngelOfDarkness

П.С. да, подкрепям умния, готви се, човече, тХ го няма, нов фен клуб трябва да се прави... :)

{Poison}
12-16-2006, 16:03
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-ПОСЛЕ МАМКА ВИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, ЗА ДА НЕ РЕВЕТЕ ПОСЛЕ ДАЛИ СТЕ БРЕМЕННИ ИЛИ НЕ!!! И С ПРЕЗЕРВАТИВ МОГАТ ДА ВИ ОТВОРЯТ ТЪПИ ПИШЛЕМЕТА!!!
Напълно съм съгласна,повечето лапета не знаят устройството на половата си система,ама се чукат до дупка.