PDA

View Full Version : Еми...



BrokenInnocence
11-27-2006, 01:43
... малка история за едно от най- големите унижения в живота ми... Та харесах си аз това момче в училище, направих огромната грешка да кажа на един "приятел", който естествено му издрънка всичко. Последва малък разговор м/у мен и това момче от типа на "Та вярно ли е това дето той ми каза?" "Зависи какво ти е казал?" "Ами на теб какво ти каза, че ми е казал?"... и после той внезапно изчезна... И утре имам последния си час с него... Унижение, унижение... чувствам се като актриса в тъп комедиен сериал...

exelero
11-27-2006, 02:08
Е споко бе маце малко нищо не е станало ти какво си се врегнала. Като дойде часът там със него го питай защо така е изчезнал и му кажи във очите че е вярно и го харесваш няма какво да се срамуваш а оня твоя приятел голям чукан повече не му казвай нищо на този глупец

Nadelina
11-27-2006, 04:52
Spoks... ne se pritesnqvai... Az bih mu kazala vsichko kakto go chuvstvam.. bih zapochnala razgovora dori ot tova che mi e strashno pritesneno.. i vsyshnost ne sam ochakvala tei da stane... No... ne e nishto koi znae kakvo.. shte se spravish :)

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:50
И такива неще има.Може момчето да е имал ангажимент или да го е хванало срама.И само да ти кажа комедиените сериали биват сами тъпи

iiirish
11-27-2006, 11:57
аз лично не виждам нищо лошо в това, че той знае за чувствата ти. не мога да разбера защо го приемаш като унижение. на мен също ми се е случвало това, но повярвай ми: по-добре да се правиш на непукист и да не ти пука, отколкото да навеждаш глава пред него и той да мисли, че има някакво превъзходство над теб, което разбира се ще го накара да не унижи "нарочно"

ObI4Am_Te
11-27-2006, 13:34
emi da ti kaja kogato haresva6 nqkoi ot daskaloto ti podobre ili na nego my kaji v o4ite ili si trai

sunny_girl16
11-27-2006, 14:37
Какво толкова! Тъкмо ще разбереш дали чувствата не са ви взаимни \:D/ а на приятеля му не споделяй вече нищо, след като не може да му се има доверие...

koalka
11-27-2006, 14:42
Е,ти пък малко пресилваш нещата...унижение.Добре,ста алото станало.Сега според мен трябва да преминеш къд действия.Е,не много ддрастични,но просто да отидеш и да му кажеш в прав тест,че го харесваш и да го питаш дали имаш някакъв шанс.А и замисли се,дали това момче,ако не беше издрънкало той някога щеше да разбере,че го харесваш,което е по-лошо според мен,а именно да не разбере?

BrokenInnocence
11-27-2006, 23:48
По принцип всичките сте прави, само дето има малка подробност... той си има гадже...

ABSOLUTme
11-28-2006, 00:05
По принцип всичките сте прави, само дето има малка подробност... той си има гадже...
e i? :-s v smisul..kazvam 'e i',za6toto ti ne si napravila ni6to zastra6ava6to tqhnata vruzka..tui 4e ima si gadje - e i?sega prosto 6te trqbva da izbira 8-[
a kolkoto do unijenieto..nqma takova ne6to.i az kato drugite ne mislq,4e tova,4e toi znae za 4uvstvata ti po nqkakuv na4in te zlepostavq pred nego :-D

tequila
11-28-2006, 00:16
сериалите имат винаги добър край... :wink: :wink: :wink: