PDA

View Full Version : tapo li e gadjetoto ti da e ot tvoq klas?



11-27-2006, 10:34
za6toto si haresvam edno mom4e ot klasa i ako hodq s nego tei ili ina4e 6te sk1same i posle da ne me gleda gadno i da ne ni se polu4ava razgovora, za6toto az iskam da sam v dobri otno6eniq s nego, za6toto e mn pekan 4ovek e??

exelero
11-27-2006, 10:45
Тъпо не е но може би ще си писнете бързо..... не се знае трябва да пробваш и ще разбереш :wink:

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:09
Зависи как си го направите,но не е желателно да сте заедно по цял ден.Не съм съгласен с k-3 да пробваш такова нещо като експеримент в любовта не трябва да има

iiirish
11-27-2006, 11:16
определено колкото по-често сте с едно момче (или момиче) то толкова по-бързо губите интерес. не смятам, че едно подобно обвързване може да се нарече "тъпо", но все пак да прекарваш с един и същи човек всяка част от деня си след време ще ти стане доста скучно

mechtaq_za_teb
11-27-2006, 11:25
ne mislq 4e e tapo,ako se obi4ate edva li shte si omraznete...no ako nqkoi ot dvamata sloji krai,a drugiq go obicha,togava se polu4ava mn kofti situaciq !!!

koalka
11-27-2006, 11:28
Ами според мен не е тъпо.Ако например се разделите,не е нужно после да се гледате странно,а просто да се разделите като приятели и всичко да си е както преди.

perky_girl
11-27-2006, 11:29
Не зная,дали ще е 'тъпо' да си имаш гадже от класа ти,но зная,че ако се разделите по гаден начин приятелство няма да има! И тогава вече ще се получи ТЪПО

tedinkata_
11-27-2006, 11:37
ne e TUPO po ama posle kato skusate shte e GADNO i za dvamata

sladakk
11-27-2006, 14:23
ne e TUPO po ama posle kato skusate shte e GADNO i za dvamata

Prava si
A i ne e nujno postoqnno da ste zaedno v smisal da sedite naedin chin i t.n. pove4ko prez mejdu4asiqta i ako jiveete blizo edin do drug na kafe i taka

ABSOLUTme
11-27-2006, 15:11
emmm 4e nie bqhme taka s moq priqtel :-D
tupo e ot tazi gledna to4ka - kogato se karahme drugite vinagi vzimaha strana,bez nqkoi da gi e karal da go pravqt; kogato se razdelihme(1viq ili vtoriq put ne pomnq..),togava pak cqlata agitka se scepi na dve,i to ne momi4eta-mom4eta,a po ubejdeniq(vupreki 4e ne vijdam kvo znaeha te za na6ite vzaimotno6eniq izvun u4ili6te i cafetata..)
I drugoto,koeto iskam da spodelq,e slednoto - ne mislq,4e kogato 2ma du6i se obi4at istinski 6te si omruznat.naprotiv!6te gledat da prekarvat kolkoto se moje pove4e vreme zaedno..pone taka be6e pri nas de :roll:
abe ZA sum :-D

ПСИХОЗА
11-27-2006, 16:15
ТЪПО

ОТ КАКВАТО И ДА Е ГЛЕДНА ТОЧКА!!!!!!!!!!!!
НО ЗАЩО ЛИ АЗ МИСЛЯ ТАКА???

1. Още в първи клас харесвах 1 момиче, нормално всички ми се подиграваха защото бях мирно и кротко детенце което имаше хубави оценки, биеха ме унижаваха ме а тя разбира се като 90 процента от момичетата ще хареса някой който не е със скъсани дрехи в ъгъла.До 7 клас в един клас, в 6 клас се усмелих да и кажа обичам те а тя ми каза Ей идиотче разкарай се от тук, това е било сигурно защото не съм я обарвал или защото никога не съм обидил никого.

2. Сега съм в ново училище, ОБИЧАМ 1 момиче, което както разбрах си има сериозен пирятел от две години + това е мн кофти, когато толкова много обичаш едно момиче и те е срам да го погледнеш в очите, когато тя може да ти отвърне с обида, защото първо съм нов а тя е общувала с другите вече цяла година и някак си им има доверие.
+ това се старае да не общува с момчета защото си има приятел а аз дори днес се правих на луд за да привлека внимание, смисъл полза има ли когато срещу мен е един толкова съвестен, човек който просто иска щастлив живот.



:smt012 :smt012 :smt011 :smt010

meri88
11-27-2006, 16:41
ne e tapo kolkoto e stranno da ste ot edin klas...Vseki 4as,vsqka minuta vie ste zaedno...Spored men taka barzo 6te si omraznete...razbiram ot drug klas , ot drugo u4ili6te da...ma mi e super stranno da e ot moq klas...

ludo_mace
11-27-2006, 16:55
Ако момчето е печено няма нищо лошо, но никога незнаеш как ще е след като скъсате... :-k Аз така миналата година ходих с едно момче от класа 3 МЕСЕЦА, накрая естествено скъсахме и той почна да се държи супер тъпо- да ми говори зад гърба, да кара другите момчета да ми правят типично-детските мръсотии и въобще понякога ми иде да се метна отнякъде :-({|= Не е задължително твоя пич да е така, но си помисли добре дали ти си рискува после да водите такава идиотска война :smt013

11-27-2006, 16:58
ami sega6noto mi gaje e ot moqt klas i ne kriem vraskata si daje q pokazvame publi4no pred vsi4ki

nema zn
11-27-2006, 17:10
И аз мисля да стана гадже с едно момиче от моя клас-пък и живеем много блезо един до друг.Нема се плашиш-щом се обичате....

Моя милост
11-27-2006, 18:03
I drugoto,koeto iskam da spodelq,e slednoto - ne mislq,4e kogato 2ma du6i se obi4at istinski 6te si omruznat.naprotiv!6te gledat da prekarvat kolkoto se moje pove4e vreme zaedno..pone taka be6e pri nas de :roll:
abe ZA sum :-D

Така е,как може двама,които наистина се обичат,да си омръзнат?Според мен това е глупавото :wink:
А и също мисля,че не трябва да мислиш какво ще стане,ако се разделите-дано това да не се случи,а дори и да се случи добре е да е след дъъълго време :smt008
Пък това за караниците е много детинско според мен-доста по-зряло ще е да си останете приятели,какво от това,че не сте в един клас :)
Айде успех 8)

tequila
11-28-2006, 01:07
еми за мен е , ама това си е лично мое мнение... :wink:

He3HauKa
11-28-2006, 04:22
Lichno az ne bih tragnala s nqkoi ot moq klas ( ne samo zashtoto pove4eto sa idioti),prosto oznachava da se gledame cql den i nai veroqrno posle sled daskalo iii ... :-k Vypreki vsi4ki v klasa mi ima edni deto hodqt ve4e 3 godini ,iiii sa postoqnno zaedno ,a kato ne sa-govorqt po tela .... Ama shtom se obichate nqma golqmo znachenie dali ste ot edin klas :lol:

little_pink
11-28-2006, 05:09
spored men e dosta tupo.az nikoga nqma da trugna s nqkoi ot moq klas nai malkoto zaradi zlobnite komentari

11-28-2006, 06:27
Ми то като се обичате е по-добре да сте от един клас,защото сте винаги заедно,нали?Не може да се виждате примерно само 2 пъти на седмица,просто няма да е същото :?

Pezzzz
11-28-2006, 07:58
Ако момчето е печено няма нищо лошо, но никога незнаеш как ще е след като скъсате... :-k Аз така миналата година ходих с едно момче от класа 3 МЕСЕЦА, накрая естествено скъсахме и той почна да се държи супер тъпо- да ми говори зад гърба, да кара другите момчета да ми правят типично-детските мръсотии и въобще понякога ми иде да се метна отнякъде :-({|= Не е задължително твоя пич да е така, но си помисли добре дали ти си рискува после да водите такава идиотска война :smt013

Нали ти казах кво ше му се ядосваш просто се чуди глупака как да си избие яда ;-)

11-28-2006, 09:01
DAVAI! :D
pyk ako skysate(dano da ne stava)-kvo pre4i pak da si se razbirate-ako i dvamata dyrjite edin na drug,nqma da si praite mrasno :P

Alira
11-28-2006, 09:56
Опитай,така ще разбереш не се знае може пък да се получат нещата :) :) :) :)

xOtkiSsSs
11-28-2006, 11:29
Абе според мен е тъпо, ама ся за всеки е различно. Примерно има една двойка от моя клас, дето са заедно от година и нещо вече и не са си омръзнали още, при положение всеки ден се гледат по 7236756437 часа г/д :-) :-D
Всичко е мн индивидуално :)

haily_drs
11-28-2006, 12:04
miii do nqkude da.kvo 6e sednete zedno i 6te se durjite za ru4i4ka pod 4ina li :roll: ama vse paknai vajnoto e 4e ako se haresvate tva izob6to,ama izob6to ne trqbva da ci e pri4ina da ne ste zaedno :smt008 .taka 4e go go go :smt007

11-28-2006, 16:30
Не е тъпо, стига да не те разиграва или ти него. Като искаш нещо го правиш, няма кво да се държиш като дете, като една моя сегашна история. Отиваш и си говорите, няма кво да се притесняваш - както се казва в one tree hill - прави каквото искаш да направиш, поне ако не стане ще знаеш, че си пробвал, а не да се чудиш дали е щяло да стане или не..). Наистина ако при мен се беше получило нямаше да правя такива неща, просто я изолирвам от живота си и не я считам повече за жива освен ако тя не ме потърси или иска нещо (както сега стана .. подяволите ;)). Дано се разберет все пак, всеки човек е различен..

Cherlotte
11-28-2006, 18:07
Зависи какво търсиш. Ако искаш нещо неангажиращо, тогава наистина да е от твоя клас не е особено подходящо. Ако се обичате, ще искате да сте постоянно заедно и със сигурност няма да мислите "ами ако ми омръзне?! :roll: ". :wink:

Tender Poison
11-29-2006, 14:41
Тъпо-не,нооо много бързо ще си омръзнете,защото ще се гледате всяка минута и после ако скъсате с лоши чувства ,ще е кофти и ще почнете да делите класа :-)

11-29-2006, 14:56
Abe kak moje da obi4a6 nqkoi i da si omraznete be hora? ](*,)
Vii nared li ste ](*,)

bibi1fit
11-29-2006, 19:17
абе за тъпо и за омръзване - незнам. Но само при идеята да ходя с някой колкото мен като съдя по тия от училище и ме напушва смях :P А пък и при раздялата момчетата повече се тръшкат и правят детски изпълнения... :mrgreen:

Shadow_Walker
11-29-2006, 19:32
НЕ, не е тъпо.Щом си харесала някого от класа си действай.Какво лошо има в това?Голяма работа вече, че сте в един клас...всички обръщат това на политически въпрост...wink:
Щом се `бичат- да са `земат :lol:

miloto_girl_4e
11-29-2006, 19:34
И как песимистично си настроена .. аз като тръгвам с някого, не тръгвам с мисълта,че някога ще скъсаме.. знае ли човек, живота е непредсказуем..
Иначе според мен не е тъпо.. да, после ще е неловко като скъсате(ще е неловко, ако сами си го направите така де), но .. човек не може да заповядва на сърцето си...

11-29-2006, 19:43
ot opit ti kazvam, 6te stane mn gadno i za 2-ma vi
2-ma ot moq klas trygnaha\izkaraha to4no 2 mes.\, bqha se razbrali nali kakvoto i da stava, nqma da si razvalqt priqtelstvoto, otna4alo se krieha ot klasa - znaehme samo 4-5 4oveka, posle vsi4ki rabraha\nama6e kak\, i v kraina smetka tva 4e vsi4ki znaeha be6e daje ot polza za tqh 6ot se opitvahme da gi saberem sm kato vidim 4e si govorqt gi ostavqhme sami i t.n., v kraina smetka skysaha, \tq o6te go obi4a, toi neq - ne\, i sq ne si govoreha dosta dylgo vreme, sq si govorqt \zdr, zdr-ti, nqkoi pyt i bez nego\, ama tva e 4e tq o6te go obi4a \ili haresva mn silno nz\, ama gadnoto e primerno za neq kato go gleda postoqnno 4e hvyrlq pogledi na nqkoq dryga i taka abe kofti e ama nqma kak...........i vse pak ti si re6ava6, az li4no bih probvala :)

11-30-2006, 09:00
Овцата(не ме бийте,моля :D )си е права-кой ти е казал,че някога ще скъсате?Чувала съм за хора,които още от гимназията(8 клас са си гаджета и после са се оженили,деца-меца и така :) Кво ти пречи :) Смело ! \:D/

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:12
Не е тапо..но ако се познавате от одавна може да си омразнете бързо

radito
11-30-2006, 13:09
аз лично не бих тръгнала с някой от моито даскало,пък каму ли с някой от моя клас!супер бързо ше си омръзнете.по цял ден ж даскало заедно,после след даскало пак заедно!егати тъпнята

11-30-2006, 17:12
Боже,боже,накъде отива светът...
Вие,дето казвате,че една влюбена двойка ще си омръзне бързо,на колко години сте? На 11? ](*,)
То на тази възраст децата даже знаят (горе-долу)какво е любов...
Вие обичали ли сте някога?
Когато се влюбите истински в някого,се запитайте дали не искате да сте с този човек постоянно.Тогава ще разберете,че тази пълна ,с извинение, идиотщина е наистина такава :evil:

...P...
11-30-2006, 17:38
Ами и аз имам подобен проблем ](*,) Харесвам едно момиче от класа... ама просто незнам нито как тя ще реагира като и разкрия чувствата си, нито какво ще стане по нататък. Иначе с нея сме си много добри приятели. Постоянно си лафим за какво ли не :roll: Просто незнам какво да правя... Точно това се чудя и аз... Дали е тъпо да си гадже с човек от твоя клас... Това е един въпро, на който мисля скоро да намеря отговора... Но ще почакам още малко преди да действам ](*,) ](*,) ](*,)

madlencheto:)
11-30-2006, 17:59
Еми аз не мисля, че ще е тъпо. . ако се кефите един на друг какъв е проблема?по-тъпо ще е ако се харесвате и не направите нищо по въпроса. .
а и после ако се разделите като приятели няма да е гадно ..само ако единия от двамата има още чувства може да се получи малко кофти ситуация,ама все пак такъв е живота - има както любов така и разочарования.Така че не му мисли много много;)

panterata
11-30-2006, 21:16
амии единственото гадно е че ще сте заедно постоянно.. амаа има и нещо сладко в това :) а пък после ако скъсате не е нужно да се гледате на кръв аз напр със всичките ми бивши съм си приятелка :)

nqkoq si
12-02-2006, 12:39
Vuob6te ne si hva6taite gadje ot klasa!Tva e nai-tupoto ne6to.Az hodeh s edin ot klasa prespa s men i me zarqza.Kaza prekaleno li4ni ne6ta.Mrazq go adski mnogo.Ve4e 2 godini sme v mnogo lo6o otno6enie.Dobre 4e tazi godina zavur6vame.Nito iskam da go vijdam,nito iskam da go 4uvam nikoga pove4e. :smt014 :smt018

teardrop
12-02-2006, 12:53
Зависи изцяло от чувствата ви. От 8 месеца съм с момче от класа - нито сме си омръзнали, нито нищо. Вярно, че не е много време, но не е и малко. Въпреки че сме от един клас, другите не знаят нищо по-лечно за взаимоотношенията ни, не знаят какво правим и какво не. Ако се обичате няма да има проблем. За да не си омръзнете бързо все пак, правете различни неща, срещайте се и с други хора, недейте да се ограничавате всяко междучасие да сте заедно и след даскало пак, например, освен това се опитвайте да внасяте нови и интересни неща, обсъждайте различни теми, а не само от училище, защото омръзва. Въобще, ако положите малко усилия, няма да си омръзнете толкова бързо :wink: А ако скъсате нормално, без скандали, после обезателно ще е кофти, но поне няма да се гледате на кръв и ще запазите прилични приятелски отношения.

MoHuTo
12-02-2006, 17:41
Еми зависи от хората, но по принцип да ходиш с някой от класа не е мн препоръчително, поне аз така мисля!Щото после като скъсате, ще се виждате постоянно и ще е кофти, особено ако единия има чувства към другия!

12-02-2006, 20:19
ot opit ti kazvam, 6te stane mn gadno i za 2-ma vi
2-ma ot moq klas trygnaha\izkaraha to4no 2 mes.\, bqha se razbrali nali kakvoto i da stava, nqma da si razvalqt priqtelstvoto, otna4alo se krieha ot klasa - znaehme samo 4-5 4oveka, posle vsi4ki rabraha\nama6e kak\, i v kraina smetka tva 4e vsi4ki znaeha be6e daje ot polza za tqh 6ot se opitvahme da gi saberem sm kato vidim 4e si govorqt gi ostavqhme sami i t.n., v kraina smetka skysaha, \tq o6te go obi4a, toi neq - ne\, i sq ne si govoreha dosta dylgo vreme, sq si govorqt \zdr, zdr-ti, nqkoi pyt i bez nego\, ama tva e 4e tq o6te go obi4a \ili haresva mn silno nz\, ama gadnoto e primerno za neq kato go gleda postoqnno 4e hvyrlq pogledi na nqkoq dryga i taka abe kofti e ama nqma kak...........i vse pak ti si re6ava6, az li4no bih probvala :)

tfa mnogo mi prilicha na moita istoriq :? :shock:
Kak se kazvash? daskalo?

No|Problem
12-02-2006, 20:55
zashto zaduljitelno shte skusate

gerinceto
12-03-2006, 11:38
4estno da ti kaja ne e mn tapo.az kogato bqh v 7 klas tragnah na ebavka s edno mom4e ot moq klas i nai6 li kfo stana?po4nah da go obi4am i sea sme o6te zaedno.ve4e 2 god hodq s nego:}