PDA

View Full Version : Понякога не ви ли се иска ..



11-27-2006, 11:15
Понякога не ви ли се иска да сте безчувствени същества ? Да не чувствате нищо и да бъдете просто като роботи..да не чувставш болката на любовта и ревността, на тъгата и омразата на всичко друго. Понякога просто искам да бъда такъв, защото ми писна да бъда нараняван и след като предприема действия да се отдръпнат, сега аз се отдръпнах и те пак започнаха да се правят на интересни..защо са толкова кухи ? Не виждат ли че нараняват така .. пф :(

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:19
Определено не

iiirish
11-27-2006, 11:20
все едно питаш "искате ли да загубите човешкото в себе си?" :-s за мен лично човек трябва да бъде такъв, какъвто е създаден - да плаче, да страда, да чувства... не е ли това един стремеж на живота ни? не се ли стремим ние към съвършенството да опознаем себе си?
ако да, то тогава всички тези емоции и чувства, които ти изброи са част от нас и един вид тласък към опознаването на живота и пълноценното в него

mechtaq_za_teb
11-27-2006, 11:22
imalo e i takiva momenti,kogato naistina sam mislila 4e izhod ot situaciqta nqma...no svqt bez 4uvstva nqma.Vinagi shte ima i lubov,i revnost,i omraza...

tedinkata_
11-27-2006, 11:30
az sam imala takiva momenti .. ot ot4aqnie :-s

koalka
11-27-2006, 11:32
Просто като прочетох първото изречение ми стана ясно,че това е писано от човек,който е бил нараняван доста пъти.Но да ти кажа бих искала винаги да чувствам нещо,та дори и болка.Предпочитам да чувствам болка от това,че не мога да видя приятеля си,когато на мен ми скимне,от колкото да съм безчувствена,а сега не мога да опиша колко съм щастлива.Така че...

$hEfKaTa
11-27-2006, 12:24
Всеки когато страда минава през тоя период...и на мене мн ми се иска,но не може заради това че някой те е наранил да спреш да живееш....дано се оправиш :)

Тъжното моми4е
11-27-2006, 12:27
И аз искам :cry: Не искам да 4увствам нищо,просто да живея ей така.......но както каза $hefKaTa-не може :cry:

BunnYY_f
11-27-2006, 12:34
Случвало ми се е! Но за щастие не се случва често :-)

KiLLeR_InSTiNkT
11-27-2006, 12:46
Наранявали са ме, но не бих искала да загубя човешкото в себе си. Опитвам се всеки път да преодолея неуспехите и да си взема някаква поука от тях. Защото без болка не можеш да разбереш какво е радостта...

PaSsioN_GiRL
11-27-2006, 13:05
Понякога... Но по принцип не..

IKisseDAGirL
11-27-2006, 13:08
мисля, че имам достатъчно "безчувственост" във себе си :lol:
тоест... не че хич не ми пука за никой и нищо, но отдавна спрях да преживявам неща като депресии или влюбвания.. е, второто сигурно може да стане, но просто доста трудно :wink:
имам предвид че хората около мен ми казват, че съм по-студена от останалите.. не е лесно нещо да ме накара да се разчувствам кой знае колко, да не говорим да плача.. не съм го правила от сума ти време :roll: 8)

може да ми стане гадно от нещо за момента, или да съжаля някого, но ми минава супер бързо, няма да тръгна да се вживявам прекалено.. след 5 мин. вече не помня за какво е ставало въпрос :lol: през по-голямата част от времето съм в добро настроение :)

има си и положителни, и отрицателни страни, разбира се :roll: понякога хората те възприемат зле, мислят те за по-твърда от колкото е необходимо...но мн мн не ме интересува.. според мен това си е изцяло положителна черта, защото преживявам всичко лесно и нищо не може да ме разочарова за прекалено дълго време :wink: :-)

BeBcHeTo
11-27-2006, 13:09
Понякога

maybelline
11-27-2006, 14:24
Понякога не ви ли се иска да сте безчувствени същества ? Да не чувствате нищо и да бъдете просто като роботи..да не чувставш болката на любовта и ревността, на тъгата и омразата на всичко друго. Понякога просто искам да бъда такъв, защото ми писна да бъда нараняван и след като предприема действия да се отдръпнат, сега аз се отдръпнах и те пак започнаха да се правят на интересни..защо са толкова кухи ? Не виждат ли че нараняват така .. пф :(

Преди месец исках да съм безчувствена и нищо да не усещам...но ми мина и нещата се подобриха.Споко,и при теб ще се оправят.

dream_dragon
11-27-2006, 16:08
Аз бях безчуствен и по дяволите много съм добър. За тях двамата все още съм, но така да се каже вече съм лед. Всичко е свършило минало и то не може да ме нарани.

IlLuSi0nS`
11-27-2006, 16:22
никога не съм искала да бъда безчувствена, защото именно чувствата ме карат да се чувствам жива.. и радостта и мъката и щастието и отчаянието.. когато чувствам усещам че живея истински..

summer_04
11-27-2006, 17:50
ebati vse edno da pita6 nqkoi dali iska da umre?!?!?

автора
11-27-2006, 19:11
ebati vse edno da pita6 nqkoi dali iska da umre?!?!?

Точно това е чувството в момента. Искам да бъда така, защото момичето което харесвам ме направи на луд 2 месеца и накрая се усетих и сложих край колкото и да ми е трудно. Доста пъти съм бил нараняван, позна koalka. И точно това ме кара да се замисля - заслужавам ли да бъда нараняван от такива като тях ? К*рви, които ме разиграват, а аз си мисля че може да се получи нещо и накрая да се окаже, че си имала приятел и много го "обичала"..писна ми от всичко, просто искам да бъда безчувствен.. :(

Slunchy
11-27-2006, 19:28
И аз така мисля...понякога ми се иска да съм безчувствена-даже доста често щото ми омръзна все да ме нараняват и да се мислят че нещата се оправят с реплики от сорта на”Ивинявай,не исках да стане така”

He3HauKa
11-27-2006, 20:01
Ne...Tova da obichash,da si obichan e nezabravimo chuvstvo,a shtom obichash ponqkoga trqbva da iztyrpish i bolkata.Ako sme bezchuvstveni za malkite radosti,za lubovta ,dori i za tyjnite momenti ( a te sa chast ot jivota) kakyv e smisala da jiveem ?

tequila
11-28-2006, 00:17
ми не искам да съм безчувствена , а просто да съм стоик :roll:

BrokenInnocence
11-28-2006, 01:37
Доста често ми се е случвало да го искам, даже по едно време май го бях постигнала понеже майка ми ми каза, че съм най- студения човек, който някога е познавала. Но пък после си промених мнението за болката, след някои много неприятни моменти просто стигнах до заключението, че дори болката си има две страни и може да е много красива... ако я гледаш от правилната страна.