PDA

View Full Version : Pls daite mi suvet



ot4aqna
11-27-2006, 11:23
чувствам се предадена...унижена и толкова излъгана....до преди няколко дена се радвах на приятел,с който бяхме заедно повече от 4месеца...той твърдеше,че държи на мен...и толкова умело лъжеше,че аз му повярвах и бях щаствлиа,защото си мислех,че той е с мен... само,че на мен ми се насъбраха доста проблеми в близките дни и го помолих да ми даде време в което да не се виждаме..той уж ме разбра...а днес когато го помолих да се видим,той ми заяви,че си бил хванал приятелка...едно момиче,което от край време го сваляше,а той ме обеждаваше,че той никога не би ме зарязал заради нея и че държи единствено и само на мен....а явно е лъгал....толкова много ме боли....защо му трябваше да го прави..сега ме обеждава,че държи на мен и една моя дума и ще я скъса..иска отново да се съберем /защото като ми каза,че си има приятелка аз му казахм,че искам да скъсаме/ ...объркана съм...незнам какво да правя...аз наистина държа на него...незнам...дали да му проста...а немога да приема факта,че е бил в прегръдките на друга..и то още следващия ден след като съм го била помолила да ми даде време.....толкова ли неможа да изкара няколко дена без да е с момиче....това му е 2ра изневяра....незнам вече...моля ви дайте ми някакъв съвет защото ще се побъркам направо... :(

koalka
11-27-2006, 11:27
Еми,то е ясно,че ще се побъркаш и много ти липсва,ама това е реалността и понякога живота ни среща с хора,които ако знаем какви са,бихме предпочели да не сме ги срещали с въобще.Но все пак трябва да продължим напред...Просто си кажи,че това момче не си е струвало,след като с лека ръка може да направи такива неща и потърси друг,който наистина ще е искрен.

perky_girl
11-27-2006, 11:30
Аз пък смятам,че ако наистина държиш на него и той ти докаже,че съжалява,можете отново да сте заедно и да сте щастливи
Късмет

iiirish
11-27-2006, 11:31
е, да! той просто си е търсел забавление през дните в които е трябвало да си дадете известна почивка. постъпката му е като на типичния женкар, който дори и миг не може да издържи ако някое момиче не му е в краката. това трябва да ти говори, че нито обича нея, нито обича теб, а чисто и просто си търси забавление и желае да си запълни времето с наивни момиченца като вас.

на човек като него няма смисъл да търпиш приумиците и изневерите. веднъж предадено, доверието не се печели лесно, а той дори не се е опитал да те върне при себе си. затова прекъсни всякакви отношения с него и се постарай да го забравиш

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:34
Почуствал се е предаден както си ти сега,но това изобщо не го оправдава а щом казваш че му е за втори път по добре не продължавай сега защота ще те нарани отново!

tedinkata_
11-27-2006, 11:35
postupil e ujasno!!! az li4no tova ne bix go prostila... no ti si go poznavash ako mislish 4e ne bi ti go pri4inil pak.. ako si gotova da mu prostish..davai ;-) no vinagi si imai edno na um za nego ... 8) uspex O:)

mechtaq_za_teb
11-27-2006, 11:39
ako bqh na tvoe mqsto tova bi me naranilo ujasno mnogo,kakto i tebe.Toi ti e ineveril dva pati,az ne bih go prostila!Sled kato vednaj se e osmelil zna4i toi ne darji tolkova na teb kolkoto kazva...Qvno vsichko e samo na dumi !Smqtam 4e ako mu prostish toi e sklonen da te narani otnovo.Po dobre prodalji napred no bez nego !

IKisseDAGirL
11-27-2006, 14:20
поредният пример, че никога не можеш да знаеш какво се крие в главата или сърцето на човек и не бива да се възлагат прекалено мн надежди на някой.. хубаво е да има на кого да държиш и да ти е близък, но не и да бъде единственият за теб, защото е гадно ако го изгубиш или те предаде :? не говоря да си хващаш по 56798786 гаджета, а просто да не се отдаваш прекалено на някого.. трябва да се общува и да се поддържа връзка с повече хора, не разчитай да си винаги само с един и той да ти е опората във всичко, за да не се разочароваш :wink:

perky_girl
11-27-2006, 18:49
защо всички сте толкова писимистично настроени?Сгрешило е момчето,и к'во...както се казва,нека този,който никога не е грешил първи хвърли камък!!! :smt012

za3k^dFsG
11-27-2006, 18:52
защо всички сте толкова писимистично настроени?Срешило е момчето,и к'во...както се казва,нека този,който никога не е грешил първи хвърли камък!!! :smt012Просто има дразнене между двата пола-едните си мислат лошо за другите и обратното.Дали има повече курви или "използвачите" са повече

perky_girl
11-27-2006, 19:04
защо всички сте толкова писимистично настроени?Срешило е момчето,и к'во...както се казва,нека този,който никога не е грешил първи хвърли камък!!! :smt012Просто има дразнене между двата пола-едните си мислат лошо за другите и обратното.Дали има повече курви или "използвачите" са повече


т'ва е супер тъпо ако е така наистина!!! :smt013

11-28-2006, 15:18
Понякога си мисля,че твърдението "ако искаш да накараш някой да страда пожелай му да се влюби" е абсолутно вярно!!! :smt013 Лично аз мисля /подкрепям perky_girl/ че е най-добре да му дадеш 2 шанс..аз мисля,че ако държи на теб няма да го пропилее,все пак никой не е безгрешен и всеки се нуждаее от прошка... #-o Дано всичко ти се оправи,късмет! :smt006

die_die_my_darling
11-28-2006, 17:19
zareji go toq bokluk

BeBencEto
11-28-2006, 17:43
az sushto si mislq che gordostta trqbva da e nad vsichko..tova momche ne te zaslujava..da si ponese posledstviqta ot napravenoto...

AngelOfMercy
11-28-2006, 17:48
Като за начало...незнам не съм момиче не познавам въпросното момче..но ако бях на тове място..не бих простл...напралил ли го е веднъж пак ще го направи..казвам ти го като момче защото и на мен ми се е случвало и после съм съжелявал страшно много но както казват нашите баби и дядовци "Каквото си надробиш,сам си го сърбаш" :-k

the black cat
12-08-2006, 20:49
Той явно не даржи на теб толкова колкото казва. Ако се саберете най-вероятно непрекаснато ще се чудиш дали няма пак да ти изневери. Аз не бих му дала още една вазможност. :smt018

teardrop
12-08-2006, 21:02
Един път е грешка, втори път е избор. Щом два пъти ти е изневерил, няма да се подвоуми дали да има и трети път.

nasty_f
12-08-2006, 21:13
Az,ako bqh na tvoe mqsto shtqh da go zareja.Shtom ti e izneverqval 2 puti 90%(spored men),che shte go napravi pak...Taka si mislq,no ako iskash si mu dai 3 shans,no da ne sujalqvash posle i da stadash troino ili chetvorno...Ti reshavash!