PDA

View Full Version : бившият и най-добрата ти приятелка



11-27-2006, 11:41
Дали това вече са неща от филмите или все още ги има в реалния живот. И как бихте реагирали на това?

iiirish
11-27-2006, 11:44
в този живот ежедневно се случват толкова много неща, че вече трябва да сме подготвени за всичко и да не се учудваме от нищо. пък и мисля, че бившия и най-добрата ти преятелка не е толкова фрапиращ случей! има много, много по-фрапиращи "случайности", които просто могат да те забият на място. а това вече е станало толкова често явление, че повечето от нас са го приели като част от ежедневието.
пък и честно казано не виждам нищо лошо в това. бившия си е бивш и което е било със сего, е било преди! ти нямаш право да му определяш с кого да излиза. за най-добрата ти приятелка важи същото ;)

za3k^dFsG
11-27-2006, 11:44
Разбира се че ги има.След като според него приятелката ти го привлича повече.Кви филми кви пет лева естествено че го има тва и винаги ще го има

mechtaq_za_teb
11-27-2006, 11:44
Ima gi i v realniq jivot,shtom na men mi se sluchi predi meseci ! Samo moga da kaja 4e kogato razbrah za tqh se po4ustvah mnogo predadena,no tova e minala istoriq,za koqto ne iskam dori da se seshtam !

maybelline
11-27-2006, 14:21
Ами на мен ми се е случвало.Как реагирах ли?С приятелката ми си запазихме приятелството(гаджето ми скъса с мен и отиде при нея,не тя беше виновна).А с него също си останахме приятели.

koalka
11-27-2006, 14:33
На мен не ми се е случвало,но определено няма да ми стане приятно.Въпреки че е бивш,просто ще ми е гадно да го гледам с друга,ако имам чувства.Но ако ми е само приятел и сме се разделили по взеимно съгласие няма никакъв проблем.Но ако имам чувства,обичам го просто няма да мога да ги гледам заедно.

haily_drs
11-27-2006, 15:13
az v momenta sum v takava situaciq =]
i mi e sme6no i ne mi puka kolkoto i stranno da zvu4i.vsu6nost purvo priqtelkata mi hode6e s vyprosnoto mom4e okolo 3 meseca,posle az hodih s nego 1 mesec i sega ve4e go razdelihme =] i sega tq e s nego.ebati filma a?=] nqkoi sigurno mnoo bi se u4udil na takova ne6to i bi si kazal "a,kurvenska rabota",ama ne e taka ,nie s neq sme si the best friends i sme se razbrali,taka 4e vsi4ko e qsno.tva e :-D

tedinkata_
11-27-2006, 15:34
ima gi razbirase i zasega samo tva ne mi se e slu4valo :-k i dano da ne stava de... prosto pri misulta mi stava kofti :-# [-(

dream_dragon
11-27-2006, 16:05
При мен е най-добрия ти приятел най-добрата ти приятелка. Е замълчах си. От там се отчуждихме и така нататък. Сега вече се държим все едно не се познаваме, разкрих ги преди два месеца, за това време все трябваше да ми кажат, особено като се има предвид, че ходят от осем.

meri88
11-27-2006, 16:42
ima gi , daje na men li4no sa mi se slu4vali i posle ne sam gi poglejdala dori do den dne6en

Th3WildAng3l
11-27-2006, 16:52
Да случва се. На мен ми се е случвао няколко пъти. В два от тези случаи беше замесена най-добрата ми приятелка и с бившото ми гадже тръгнаха много кратко след като скъсахме ... все още имах чувства към него и тя го знаеше .. адски гадно се почувствах, но до известна степен и аз съм си виносна в случая .. Ситуацията е такава, че не мога да и се сърдя, но не мога да кажа че не съм се чувствала предадена или наранена.

white_chik
11-27-2006, 18:14
Ами,мисля,че не са само неща от филмите,защото съм била сведетел,на такова нещо и за мен тва е адски гадно и подло и ако моята най-добра приятелка тръгне с бившия ми,не съм сигурна,че ще прекратим отношенията си,но вече никога няма да и имам доверие,защото за мен,това си е предателство.

nasty_f
11-27-2006, 18:44
Mnogo qsno,che go ima i v realniq jivot...I kakto vijdam,tova e qsno na vseki chovek.Ne mislq,che ima neshto losho v tova bivshiqt ti da se hvane s priqtelkata ti.Shtom veche ne ste zaedno...Ot tuk na tam toi si reshava kakvo da pravi i ti sushto..I taka...Tova e jivotut :lol:

11-27-2006, 22:20
Много зависи кой кого е зарязал.Аз зарязах едно момче, по-късно когато вече бях с друг разбрах че "бившивт" и "най-добрата приятелка"/вече и с нея бяхме "бивши" ако мога да се изразя така за момиче/ са гаджета...и ми стана неприятно. И не защото са ТЕ, а защото въпреки всичко той заслужава нещо по-добро от нея. Разбрах колко е смотана и смятам че н его заслужава това момче. Това че не си пасвахме, не пречи да смятам че е свестен... Освен това аз като го зарязах, месеци по-късно ходех за кратко с негов съученик/приятел/. Е и какво? Не съм го заразяла заради другия...всичко си беше свършило.Но му беше кофти очевидно и не го виня. Абе сложна работа това с настоящи, бивши, гаджета, приятели...ужас

tequila
11-27-2006, 23:50
ох ами аз сега съм в положението на курвата, ама какво да се прави??? пък и с приятелката ми се скарахме преди много време и всъщност сега никой не ми пречи. и въпреки това е някак гадно :roll:

MoHuTo
12-02-2006, 19:27
Случи ми се преди месец, само дето приятелката не ми беше най-добра а просто близка, а за момчето аз го зарязах така че няма за какво да се сърдя!Пък и те ходиха 2 седмици!И честно казано ни най-малко не ми беше гадно..

Disorder
12-02-2006, 19:43
Определено се случва. На мен ми е интересно вие за какви най-добри приятелки претендирате, щом не можете да преживеете, че бившият ви ще я направи щастлива. Някак си лицемерно звучи. Разбирам да ви го е откраднала, но ако нещата са станали от самосебе си и те двамата са решили, че са един за друг, не мисля, че имате каквото й да било право да ги осъждате и да им се сърдите, щом считате тези двама души за ваши близки.

ElinoR
12-02-2006, 19:45
Дали това вече са неща от филмите или все още ги има в реалния живот. И как бихте реагирали на това?

Ама няма "случки от филмите"...всичко е реалност-било то вЪв филми,песни,книги или какво ли още не.Всички тези фрапиращи и не чак толкос...пикантерии са "неща" от ЖИВОТА,които и сега спохождат някой.Това е...всичко може да се очаква.

{Sweety_f}
12-03-2006, 08:04
ако "най-добрата" ти приятелка тръгне с бившия ти(който още оби4аш)зна4и изобщо не ти е била приятелка а само те е използвала за нещо....говори с нея просто си изяснете положението.....нз нз