PDA

View Full Version : Писна ми :(



Тъжното моми4е
11-27-2006, 12:01
Здравейте! Искам да споделя нещо,което толкова мн време събирам в себе си ;(
Ходя с едно мом4е от 9 месеца.Много го оби4ам,а и мисля,4е и той ме оби4а.Проблема е там,4е не можем да се виждаме,въпреки 4е сме от един град :( На мен ми е много гадно както и на него.Аз го разбирам напълно,има си проблеми вкъщи,а и има доста работа.
Дразня се и от факта,4е той е всеки ден е с неговите приятели,които са и мои,а за мен все няма време ;( Колко пъти съм се 4удила защо още съм с него... :-k защото го оби4ам много :( Опитвам се да не се ядосвам,но НЕ МОГА :(
Има още един пробем-ПРЕКАЛЕНО разли4ни сме. В смисъл,4е аз съм металка,а той не е.Опитва се да ме промени и като вижда,4е не става се ядосва.Все пак всеки си има вкус и всеки има право на избор какво да прави с живота си,какво да слуша,как да се обли4аи т.н.Нали така ?!
Наистина съм много объркана.Всеки ден мисля,мисля и пак мисля....
Ще съм много щастлива,ако 4уя вашите мнения !!!

iiirish
11-27-2006, 12:15
не бързай да си правиш заключения. първо се опитай да говориш с него и му обясни това, което написа тук - че си наранена от неговото безразличие спрямо теб, а в същото време отделя време и внимание на странични хора. надявам се след този разговор нещата да поемат друга насока, а ако ли не - не съжалявай и помни, че всяко нещо може да бъде заместено независимо колко много си държал на него...

а въпроса за различията ви мисля, че е напълно обективно да се обсъди. може би някой ще кажат, че след като го обичаш това няма значение, но всъщност не е така. това са прекалено различни неща - разбирания, начин на обличане и т.н. , които искаш или не след време започват да влияят на вързката

Тъжното моми4е
11-27-2006, 12:19
Работата е там,4е ние непрекъснато говорим по този въпрос и вси4ко си е пак същото :( Изкарва все мен,4е не съм го разбирала и т.н. А АЗ ГО РАЗБИРАМ :cry: Ох,незнам ве4е какво да правя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

iiirish
11-27-2006, 13:15
след като не един път си се опитвала да го вразумиш и да му покажеш своята гледна точка, а той не е пожелал да се разберете, значи връзката ви за съжаление няма бъдеще. какъв е смисъла да се мъчиш като можеш да бъдеш щастлива и без него? и не ми казвай, че никога няма да обичаш отново така! това са предрасъдъци!

koalka
11-27-2006, 14:46
Трябва да му кажеш тези неща и това какво чувстваш.Защото с писане по форумите,освен съвет друго нищо не можем да ти дадем.Докато през това време можеш да преминеш към действия и да оправите нещата.

BeBcHeTo
11-27-2006, 14:51
Трябва да му кажеш тези неща и това какво чувстваш.Защото с писане по форумите,освен съвет друго нищо не можем да ти дадем.Докато през това време можеш да преминеш към действия и да оправите нещата.
Дамз и аз съм на тфойто мнение

Mike-Jones
11-27-2006, 15:27
maistoreeeeee qm im pokajiii kak vurtish teslata mnogo zdravo tiiii

Тъжното моми4е
11-27-2006, 16:06
след като не един път си се опитвала да го вразумиш и да му покажеш своята гледна точка, а той не е пожелал да се разберете, значи връзката ви за съжаление няма бъдеще. какъв е смисъла да се мъчиш като можеш да бъдеш щастлива и без него?


Зна4и мислите,4е нямаме бъдеще тка ли ?! :cry:

BrokenInnocence
11-28-2006, 01:22
Зна4и мислите,4е нямаме бъдеще тка ли ?!

Ми според мене ти това и сама може да го видиш, ако се вгледаш малко по- внимателно. Ако някой те обича истински няма да те пренебрегва, нито да се опитва да те променя, а ще те приеме такава каквато си.

exelero
11-28-2006, 07:01
Аз май останах със впечетление че всичко е станало зради това че си метълка. Може би го е срам да излиза със теб и иска да те промени за да може да ти отделя време и спокойно да си излиза със теб.

Мое мнение !!!!!!!

sunny_girl16
11-28-2006, 08:13
Много е глупаво да се опитва да те промени.. Ти си си ти и ако не му харесва това , ще трябва да се съобразява щом те обича. А за това ,че няма време за тебе - поговорете и му кажи че това ти пречи и че ти липсва.

I_ve7o
11-28-2006, 08:19
BeBcHeTo Пуснато на: Пон Ное 27, 2006 6:51 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

koalka написа:
Трябва да му кажеш тези неща и това какво чувстваш.Защото с писане по форумите,освен съвет друго нищо не можем да ти дадем.Докато през това време можеш да преминеш към действия и да оправите нещата.

Дамз и аз съм на тфойто мнение
и аз

Alira
11-28-2006, 10:05
Ти го обичаш,добре.Но ако той се опитва да те промени помисли дали изпитва същото към теб.Аз го намирам много глупаео че се вижда с приятелите си , а за теб няма време...какво може да означава това..Според мен трябва да си поговорите и след това нещатат или да се променят :) :) или да се разделите :( :( :( :( :(

Тъжното моми4е
11-29-2006, 11:10
Благодаря на вси4ки за съветите !!! И все пак съм на мнение,4е ако 4овек оби4а някой,ще го приема такъв какъвто е ...... но не вси4ки мислят така явно..... Единственото решение е да скъсаме това е... :smt010

БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

RoSsY88
11-29-2006, 11:47
Първо противоположностите се превличат...оф а за тва дет иска да де промени...ако обичаш някой никога не би искал да го промениш...когато започнеш да променяш някой,ти не го обичаш а се опитваш да го направиш такъв в който би се влюбил...преди време осъзнах това и доста мои грешки...Това,че си металка...сигорно той слуша чалга а ти не и той иска да слушаш,да промениш нач1ин на обличане...типично...и аз това с еопитва да направя само че с мяота приятелка ама без успех :)Защо не му кажеш,че искаш да се виждате по-чесно или зилизас него и рпиятелите му секи ден...какво те бърка,колкото да го обичаш едва ли искаш да прекараш още 9 месеца така...най-добре си поговорете сериозно и се изяснете...Успех сладурано

Тъжното моми4е
11-29-2006, 13:03
Първо противоположностите се превличат...оф а за тва дет иска да де промени...ако обичаш някой никога не би искал да го промениш...когато започнеш да променяш някой,ти не го обичаш а се опитваш да го направиш такъв в който би се влюбил...преди време осъзнах това и доста мои грешки...Това,че си металка...сигорно той слуша чалга а ти не и той иска да слушаш,да промениш нач1ин на обличане...типично...и аз това с еопитва да направя само че с мяота приятелка ама без успех :)Защо не му кажеш,че искаш да се виждате по-чесно или зилизас него и рпиятелите му секи ден...какво те бърка,колкото да го обичаш едва ли искаш да прекараш още 9 месеца така...най-добре си поговорете сериозно и се изяснете...Успех сладурано



Благодаря !!! Много сте мили и страшно много ви благодаря за подкрепата и за вси4ки съвети !!! Дадохте ми да разбера много неща !!!

btw от говоренето разбрах,4е няма полза,а и няма кога да говоря с него... Представяте ли си-този месец сме се виждали само 2пъти ?! :smt010 Ама какво да се прави... Относно това,4е съм метъл4е-няма да успее да промени вкуса ми,защото съм заклета фенка :) Както и да е де.Ще ви кажа ако има нещо :)

Благодаря отново !!! :smt008

shalis
11-29-2006, 14:56
Spored men pyk nikoi nqma pravo da te promenq, dori da pravi opiti. Ti si tova, koeto si, i si sebe si, za6toto ne se poddava6 an ne4ii stremeji da te promeni...Preceni si dobre, dali ako te obi4a6e 6te6e da iska da te promeni. 6te ti kaja ne6to, az sym pu6a4, a priqtelq mi ne pu6i i ne pie...mnogo se karahme pyrvite 6-76 meseca za tova, nakraq ne iztyrpqh i mukazah " Ne se my4i da me nakara6 da otkaja cigarite i da ne piq-kakvoto iskam 6te pravq, ako ne ti haresva-ostavi me!" otna4aloto me be6e strah 4e kato mu go kaja 6te me ostavi vypreki 4e povtarq6e 4e me obi4a mnogo, nakarq oba4e ne izdyrjah i mu go zaqvih pravo v liceto pri edin spor otnovo...ne me ostavi, o6te sme zaedno i ve4e ne mi pravi problemi. Tova e dostaty4en primer mislq! Kaji mu go i ti s nai-re6itelniq glas koito ima6, bydi tvyrda i dori da ti kaje 4e te ostavq, ne davai da se otroni nito 1 sylza ot o4ite ti...Ako te ostavi, zan4i ne mu puka...togava za6to ti trqbva da pokazva6 kolkoto i da go obi4a6...makar i s 1 sylza?

Tender Poison
11-29-2006, 15:13
Сподели го това с него,може да се замисли [/color]

vvs_go
11-29-2006, 20:12
mislq 4e si e v pylnoto pravo da ne te haresva ako tva ti pre4i nikoi ne te e za6il za nego