PDA

View Full Version : Вбесява ме!!!



sun4e
11-27-2006, 14:27
Значи започвам направо...В нашия клас има едно момиче ,което се мисли за голямата работа понеже майка й работи като учителка в даскалото ми.И аз съм от седем години с тва момиче в клас.Естествено отначало класната най-много на нея обръщаше внимание...но тва до скоро нямаше значение тъй като всички бяха свикнали.Ся съм 7 клас и от началото на годината сичко пак се повтаря изобщо сички даскали и огаждат и тя така си свикна се по нейната.И ето от къде идва проблема :arrow: Днес класната реши да ни размести ама не да размества кой с кой да сяда а само местата ни по чиновете...и мене с приятелката ми на сложи там на 1 чин и тва момиче за което ви говорех иска на нащо място да сяда и голям скандал се дигна ,щото и аз не исках да сядам на нейното и няма да отстъпя.Обаче и класната не ми каза да се преместя и така почнахме да се караме !Не мислете че съм дребнава и се сърдя за едно място!Просто се по нейната трябва сичко да става!Искам един път да не стане ,щото ми е писнало ..посотоянно се сърди а после госпожите и се извиняват и пр. и пр...И като се прибирахме днеска тя почна да ни вика (на мен и приятелката ми ) и да ни казва че сме се мислели за цараци и т.н а то всъщност кой се мисли? и незнам ама вече ме вбесява тва момиче !!!Най-лошото е че само да посмейш нещо да и се противопоставиш и избухвааааааааааа ! а вашето мнение какво е :?:

11-27-2006, 14:49
mi malka ligla koqto e sviknala da i se ogajda....takiva nai gi obi4am edin boi i im idva akula v glavata ama inu4e ne

pipi`e`golqma
11-27-2006, 14:55
На мама и на тати момиченцето, което е свикнало да му тичат след задни** ..... но в случая незнам какво можеш да направиш, аз ако съм ще и кажа да слезе малко на Земята и да се осъзнае ...

reason
11-27-2006, 15:14
Ми дръжте си на своето...не й отстъпвайте.Макар че ако после учителите направят, това което тя иска... :-k Иначе ако става въпрос за компаниите, примерно ,там можете да й натриете носа,учителите няма да ви спрат :twisted:

feshankaa
11-27-2006, 15:17
mi malka ligla koqto e sviknala da i se ogajda....takiva nai gi obi4am edin boi i im idva akula v glavata ama inu4e ne
\:D/

11-27-2006, 15:46
Знам за какво говориш.Натака един от моя клас не искаше да ми става от мястото и ме мапсува на майка и аз го набих.Не се даваи .Но гледаи да не се заяждаш с учителите заради тая лигла ,защото и аз кат бях 7 клас миналата година имах един спор с една даскалка но после се опраихме писа ми хубава оценка и влязах.Та моя савет е да не и обръщаш много внимания тя това иска :-) успех