PDA

View Full Version : Da pitam MOM4ETATA



haily_drs
11-27-2006, 15:18
abe mom4eta,kak bihte ragirali ako edno momi4e doide pri vas i vi kaje 4e vi haresva? a po-dobre li e da vi go priznae 4rez sms ili 4rez obajdane.ae kajete ne6to po temata. :smt006

NaSkO_
11-27-2006, 15:21
abe mom4eta,kak bihte ragirali ako edno momi4e doide pri vas i vi kaje 4e vi haresva? a po-dobre li e da vi go priznae 4rez sms ili 4rez obajdane.ae kajete ne6to po temata. :smt006
Predpo4itam na jivo da mi go kaje :D
Demek pred men da e taka shte e mnogo po-romanti4no :roll: :P

za3k^dFsG
11-27-2006, 15:38
abe mom4eta,kak bihte ragirali ako edno momi4e doide pri vas i vi kaje 4e vi haresva? a po-dobre li e da vi go priznae 4rez sms ili 4rez obajdane.ae kajete ne6to po temata. :smt006Просто не сe нуждае от коментиране.Ти ако искаш те викнат в "Море от любов"

ПСИХОЗА
11-27-2006, 16:02
abe mom4eta,kak bihte ragirali ako edno momi4e doide pri vas i vi kaje 4e vi haresva? a po-dobre li e da vi go priznae 4rez sms ili 4rez obajdane.ae kajete ne6to po temata.

АКО ДОЙДЕ ПРИ МЕН И МИ КАЖЕ, ЧЕ МЕ ХАРЕСВА АЗ ЩЕ И КАЖА, ЧЕ Я ОБИЧАМ НО АКО НЕ Е МОМИЧЕТО, КОЕТО ОБИЧАМ А ТО НИКОГА НЯМА ДА ДОЙДЕ, ЗАЩОТО Е НАМЕРИЛО ЩАСТИЕТО ПРИ ДРУГ.

ИНАЧЕ АКО Е ДРУГО МОМИЧЕ НИКАК НЯМА ДА РЕАГИРАМИ ЩЕ СЕ ОБЪРНА, НАЙ-МНОГО ДА И КАЖА АЗ ПЪК НЕ ТЕ ХАРЕСВАМ

pi4a
11-27-2006, 19:35
abe mom4eta,kak bihte ragirali ako edno momi4e doide pri vas i vi kaje 4e vi haresva? a po-dobre li e da vi go priznae 4rez sms ili 4rez obajdane.ae kajete ne6to po temata.


ИНАЧЕ АКО Е ДРУГО МОМИЧЕ НИКАК НЯМА ДА РЕАГИРАМИ ЩЕ СЕ ОБЪРНА, НАЙ-МНОГО ДА И КАЖА АЗ ПЪК НЕ ТЕ ХАРЕСВАМ


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 evala

sladakk
11-28-2006, 20:35
ами предпочитам да ми го каже по приятно ще ми стане, Но ако аз я харесвам примерно няма да ми хареса да дойде някое момиче и да ми изстреля че ме харесва при положение че за първи път я виждам!!!

ATAKABG
11-28-2006, 20:45
много ще се зарадвам,ако ми се случи такова нещо. не за друго,а щото ми е писнало все аз първи да предлагам. 99 % от момичетата,дори да харесват някое момче,чакат той първи да им се обясни в любов. единици са момичетата,който действат преди момчето.

sladakk
11-28-2006, 21:02
много ще се зарадвам,ако ми се случи такова нещо. не за друго,а щото ми е писнало все аз първи да предлагам. 99 % от момичетата,дори да харесват някое момче,чакат той първи да им се обясни в любов. единици са момичетата,който действат преди момчето.

Нормално!!! Все пак е прието мъжете да са водещи в една връзка!!!

Mauc7opa
11-28-2006, 21:45
ko pita6 men mn e qko tfa stiga i ti da q haresva6 ina4e trq se 4udi6 kak da q razkara6 ;) ako q haresva6 naprao se fa6taite pod raka i tragvaite :-({|=

ATAKABG
11-28-2006, 22:09
много ще се зарадвам,ако ми се случи такова нещо. не за друго,а щото ми е писнало все аз първи да предлагам. 99 % от момичетата,дори да харесват някое момче,чакат той първи да им се обясни в любов. единици са момичетата,който действат преди момчето.

Нормално!!! Все пак е прието мъжете да са водещи в една връзка!!!
Нормално,защото е "прието" така. Но защо да живеем в социалната "матрица" и да правим както е "прието",вместо да си живеем живота,както искаме и да си правим кефа? :wink:

sladakk
11-28-2006, 22:45
много ще се зарадвам,ако ми се случи такова нещо. не за друго,а щото ми е писнало все аз първи да предлагам. 99 % от момичетата,дори да харесват някое момче,чакат той първи да им се обясни в любов. единици са момичетата,който действат преди момчето.

Нормално!!! Все пак е прието мъжете да са водещи в една връзка!!!
Нормално,защото е "прието" така. Но защо да живеем в социалната "матрица" и да правим както е "прието",вместо да си живеем живота,както искаме и да си правим кефа? :wink:


Ами хубаво ти си чакай някоя да дойде да ти каже че те харесва пък ние останалите ще правим обратното