PDA

View Full Version : Moderated:Утре имам контролно, къде да си скрия пищовите?



olive_oil
11-27-2006, 15:56
ПЪРВО МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ТОВА,ЧЕ ПУСКАМ ТЕМАТА ТУК,НО ЗНАМ,ЧЕ ТОВА Е НАЙ-ПОСЕЩАВАНИЯ РАЗДЕЛ И НАИСТИНА ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ.Така сега по въпроса.Утре имам контролно по химия и съм твърдо решена да ползвам пищови/по принцип не го правя.../.та искам да ви помоля за идеи къде да си ги сложа.Имам едно "украшение" което ще си сложа утре и там ще си сложа една от формулите.Пищовите ми ще бъдат с размер на химична формула от девети клас,изписана със ситни букви.Много ви благодаря предварително за идеите



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Kako
11-27-2006, 16:01
Ми аз винаги тикам хартииката в химикала,или сядам на края на 4ина и ги пи6а с МОЛИВ,като ги закривам с листа докато не ми потрябват

ReXTaNS
11-27-2006, 16:11
Напиши леко с молив в края на листа после от там ги гледай но много-леко с молив в края на листа или ако знаеш въпросите направо напиши ги от преде и си го попълни там

olive_oil
11-27-2006, 16:14
мн сте учтиви.Чакам още идеи.Благодаря на всички

radito
11-27-2006, 16:22
ми аз абсолютно винаги пиша всичко на чина!е ест имам и други хитринки.една от които е пиша си нещата върху лист с непишещ химикал!до сега никога не са ме хващали,ама аз съм изпипан преписвач по принцип!пробваи го тва-все едно ти е резервен лист!успех! :smt023

malka_sladuranka
11-27-2006, 16:26
ако чина ти е например зелен си напиши на него със зелена химикалка..или да си напишеш нещата на стола който е пред твоя чин...друго за сега не се сещам ама ако се сетя ще ти кажа :shock:

ted1to
11-27-2006, 16:27
сложи си цветно облекло на тетрадката, вътре на корицата пъхни едно листчето с формулите и така обръщаш тетрадката когато ти трябва и ще стане.Или пък напиши формулите на салфетка преструваш се, че кихаш и си настинала и поглеждаш написаното в нея. Ако си на последните чинове напиши на стола пред теб после знаеш как... :wink:

Kako
11-27-2006, 16:27
ми аз абсолютно винаги пиша всичко на чина!е ест имам и други хитринки.една от които е пиша си нещата върху лист с непишещ химикал!до сега никога не са ме хващали,ама аз съм изпипан преписвач по принцип!пробваи го тва-все едно ти е резервен лист!успех! :smt023

:mrgreen: тва с непишещия химикал е хитро :smt005 :smt023 :smt023

Radoto
11-27-2006, 16:34
Аз пък си пиша всичко на gms-a.Даже формулите-той моя е Touch Screen и си ги рисувам ама и да не е пак може да се напишат.В час само казваш че гледаш колко е часа :)

olive_oil
11-27-2006, 16:35
страхотни сте всики.продължавайте така

bulgarche
11-27-2006, 17:16
Изкушавам се да не ти отговоря, само защото си пуснала темата (умишлено) в неправилния раздел.

Аз си ги слагам на стола...а най-добре е да си ги напишеш на линия с игла ;)

doky
11-27-2006, 19:23
Аз бих искал да ти направя контролното по химия,че искам да се упражнявам,пък и гарантирам 6-цата;)

panterata
11-27-2006, 20:56
аз специално си ги слагам на краката под чина и си гледаам надолу :) ако идва г-та ги слагам между краката и готово :) някой път и направо на чина ги вадя и ако мине у-та под листите ги крия :) на gsm също съм си писала. или едно листче в ностните кърпички :) яко е защото може да се уговорите с някоя приятелка да разменяте информация "имаш ли кърпички" "даа заповядай" .. и после "ще ми върнеш ли кърпичките" :) успех

Joey Tempest
11-27-2006, 21:15
Аз си ги вра под гривните с шипове, понеже са некфи широки.
Друг номер, който съм правил, е да си сложа кърпа/лента на главата и да си я покрия с косата. После крия пищовите под нея и готово...

Само да ви препоръчам да не си правите пищови на оризова хартия, че да видите как шумят... Добре, че не бях аз този, който ги използва... :mrgreen: :D

11-27-2006, 21:37
Ами за мен най-лесния начин е да си напиша всичко на листче и да седна на него.Сложи пред теб някое момиче с дълга коса и на гърба и залепи пищова.Формули можеш да пишеш на гумичка,по ръцете(ама внимавай да не вземеш да вдигнеш ръка :lol: :!: ).Можеш да отидеш с пола,трябва и да си с чорапогашник и си надигаш малко полата :lol: ...Най-важното е да си спокойна!!!Айде успех ;-) !

11-27-2006, 23:23
аз по принцпи си ги пиша на кецовете или по краката и си надигам пнталона и си гледам или просто си гледам кеца и после го окъпвам :D

DjBaloon
11-28-2006, 06:57
emi devoikite ot nashiq klas slagat kusi poli4ki,pod 4orapogashnika pishtovite i samo durpat leko pulata i 4etat,inache az obiknoveno si izpisvam urocite po china,daskalite ne gledat mnogo mnogo kvo pishe tam i bez tui sichki sa izdraskani

RoyTheReaper
11-28-2006, 08:05
ами сложи си ги в леснодостъпен джоб. даскалката няма да те пребърка за пищови. по принцип аз си правих пищов като фотокопирам учебника на 50%; понякога пишех на чина или сгъвах пищова на хармоника. това е много удобна форма. понеже си момиче, това с полата и чорапогащника е добра идея (жалко че аз нямах тази опция :lol: )

olive_oil
11-28-2006, 10:26
бяхте страхотни всички.Ползвах няколко техники и ще пиша за резултатите.А за една от тях се сетих сама:понеже уча гръцки език написах си формулите и думите вместо с латински и български букви с гръцки.Тази тактика работи само с гръцкия език,тъй като той няма нищо общо с другите езици/писменно/

koalka
11-28-2006, 10:35
Ами много зависи и от учителя,дали се разхожда из стаята или седи само на бюрото.Ако седи само на бюрото аз бих си ги извадила на чина и бих с иго сложила под листа за самото контролно.Иначе ако обикаля аз не бих преписвала.

Th3WildAng3l
11-28-2006, 20:11
Ами ... ето нчкои идейки и от мен:
:arrow: Вземаш пластмасова бутилка кола, отлепяш етикета и пишеш от вътрешната страна. Бутилката седи на чина. Когато искаш да видиш нещо пиеш. (Трябва течността да е до средата, за да може да се открие написаното като надигнеш бутилката.) :!: внимавай да не си събереш очите много и да не пиеш много често, а количеството кола да остава едно и също, защото се буди подозрение.
:arrow: Пъхала съм пищови в ботушите си. Не се виждат, когато си кръстосаш краката горната част идва много близо до ръката и много удобно могат да се извадят и приберат.
:arrow: Писала съм по стената (не на чина или стола).
:arrow: Също и по пода, обаче трябва да е много ясно написано.
:arrow: Друго, което доста често практикувам, е да пиша върху тетрадката, по която имам контролно. Когато даскалката отиде при някой да обяснява нещо поглеждам набързо това което ми трябва. После късам листите и предавам. Обаче не винаги става, защото казват "Махнете всичко от чиновете".

gazarka
11-29-2006, 19:39
аз специално си ги слагам на краката под чина и си гледаам надолу :) ако идва г-та ги слагам между краката и готово :) някой път и направо на чина ги вадя и ако мине у-та под листите ги крия :) на gsm също съм си писала. или едно листче в ностните кърпички :) яко е защото може да се уговорите с някоя приятелка да разменяте информация "имаш ли кърпички" "даа заповядай" .. и после "ще ми върнеш ли кърпичките" :) успех
prepisvam po absolutno su6tite na4ini samo 4e i s gumi4ka stava.iskate si guma!ni6to neredno nali O:) \:D/ 8)

kAsaTA
11-29-2006, 20:03
Аз обичам консервативните методи:
:arrow: Да напишеш всичко на малко листче и си го скриваш в ръкава ;
:arrow: Да напишеш всичко на чина или стола :да издълбаеш с шило;да напишеш с молив или с писец с цвета на повърхността (този начин е усъвършенстван-с букви на друг език);
:arrow: И разбира се да си го напишеш по тялото;
:P :P :P
Аз пробвам един нов начин-пиша го на парче тиксо с перманентен тънкописец и хубавото е:
---Приготвя се бързо
---Не излиза скъпо
---Дори да те преместят на друг чин или в друга стая ти го лепиш бързо до теб
---Можеш да го залепиш където ти е удобно
---В кризисен момент се изтрива бързо с пръст
[-X
[-X
[-X

P.S.
1. Много се дразня от хората ,които ги мързи да правят пищови ,а преписват от сборници или теми ,които трябва да предадат на даскала.
Но рано или късно ги хващат!!!!!!!!!!!
2. Тва странното в подписа ми е пълното ми име!!!!!!!!!!

kAsaTA
11-29-2006, 20:06
[-X Аз все пак си мисля че даскалите усещат кога преписваме!!!!!!!!

Ескада
11-29-2006, 20:19
Аммм ти до прозореца ли седиш?Ако не-седни за контролното там,и от външната страна на прозореца по рамката лепваш пищовчетата,отваааряш прозорчето,глееедаш,учител ката идва-бутваш го,нищо подозрително :lol:

kati_0513
11-30-2006, 17:28
Всичко зависи от самия учител, мнозина си мислят, че преподавателите не знаят кой преписва и кой не, напротив знаят, но се правят на разсеяни, ако поискат могат да изловят всички, ако ли не... за ваше добро е. :D
Един съвет от мен- Учете, само така ще се справите без да се страхувате дали ще ви хванат! :wink:

feshankaa
11-30-2006, 19:29
АМи купува6 си лепенки за цени от големите и си пи6е6 там всичко.Откопчава6 си ципа на боту6а ,лепка6 си го на крака и закопчава6 пак.И така то тряа е о6те в началото,откопчава6,гледа6 и готово ;)

crazy_vely
12-01-2006, 15:42
Хах ами аз не преписвам често,но ще ви кажа някои начини:
препиши нужната информация на листа,но само от едната му страна и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето;отиди на даскало с не прекалино,но все пак прозрачно пликче вместо раница,а листата с пищовите пъхни най-отгоре така че да можеш да четеш(можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по-тъмни цветове);записваш желаното на касетка,нужни са ти още само уокмен и по-широка тениска;през междучасието си купи кифла,баничка или нещо от сорта на хартийката(салфетката) си напиши нужното;на дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката;можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна;ако е по география или история и даскала позволява да се използва отлас напиши нужното на съответната карта;ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет,си подложи с тетрадка по чужд език,на която с латиница си си написала нужното :P :D :lol: Е,надявам се да са ви полезни?

navits
12-01-2006, 16:03
ха ми формулите по физика си ги пиша на краката ако е нещо по голямо на листчета и ги слагам на едно специално място на чиновете ;) друго....на лепя си лист4ета на кецовете......слагам си нужната тетрадка в сака под чина....мн помага добро зление :lol:
тва с gsm-а несъм го пробвал но никога не е късно друго за ся несе сещам :)

MindGamer
02-26-2014, 10:43
Аз имам един изпипан метод ,но за това ти трябва гладка подметка на обувката

Взимаш си лисчето и със тиксо го залепяш за подметката
Качваш си единия крак в/у другия колкото да можеш да видиш какво си написал
Ако господина/та дойде си смъкваш крака :)

mayaaa
02-27-2014, 14:49
Really? REALLY?!?!?? Темата е от 2006 за Бога!! (facepalm)