PDA

View Full Version : НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ!!!



someone`
11-27-2006, 17:28
Искам да кажа на всички пубертети и пубертетки дето тепьрва започват с наркотиците и са много горди от факта, щото се мислят за супер готини - в ОГРОМНА ГРЕШКА СТЕ!!!Аз сьм момче на 26г. и най-хубавите ми години, минаха в наркотиците.Почнах с тревица и лепилце, беше ми супер готино и аз се мислех за голяма работа!После минах на хапове - глутет и кодеин, е това просто беше вьрха(в началото)и аз си мислех, че сьм открил рая на земята!Ходех с една мацка, която безумно обичах!И така 6 години, то не бяха проблеми с родителите, то не бяха опити за самоубииство, то не бяха катастрофи, болници, токсикологии, абе вьобще ГАДОСТ отвсякьде! И двамата заприличахме на пьлни боклуци и добре, че беше силната ни любов която изпитвахме един кьм друг, иначе отдавна и двамата да бяхме мьртви! Както и да е, тя пьрва се усети и намери сили да спре, ала аз не успях, вьпреки че опитах многократно. Разделихме се, тя се оправи, а аз продьлжих с хероин и така минаха още две години. B момента сьм в метадонова програма от две години, но и това не помогна, даже станах по-зле, защото злоупотребявам с метадона вместо да се лекувам ( a пьрвите 6 месеца си спазвах стриктно лечението). Та десет години минаха в неуспешни опити да спра.Животьт ми през това време беше АД!Хубавото чувство е илюзия и е краткотрайно, само в началото!!!!
Хей мили тинейджьри, не бьдете ТЬПИ и лекомислени и не правете грешката която аз направих!Ако искате да живеете и да сте щастливи, никога не опитвайте никаква дрога!!!!

olive_oil
11-27-2006, 17:34
Мн искам един мой познат да прочете историята ти и да се поучи от грешките ти,преди да е направил фаталните свои.Просто нз защо се почва с тия глупости.Като имаш пр сподели го.По никакъв др начин няма да се отървеш от него.

suzanna
11-27-2006, 17:47
molq te pishi mi na private po nqkakuv nachin. trqbva da te pitam neshto pls!

11-27-2006, 20:55
Прав е човека. Рано или късно човек се усеща, че иска да не употребява повече наркотици... И е хубаво, когато може да спре... Затова бъдете разумни.

koalka
11-28-2006, 11:59
Това е хубаво,че си посъветвал тези,които вземат,та дори и най-лекото.Защото тревата е най-опасна,а именно, защото от нея се започва и се минава към по-опасните наркотици.

11-28-2006, 15:06
Ne vinagi se po4va ot trevata,mnogo ot moite priqtelki nikoga ne sa pushili treva ili cigari,a upotrebqvat amfetamini i MDMA bonboni,zatova 4e vsi4ko e do naglasata i psihikata na 4oveka,vseki trqbva da si sloji granica do kolko i do koga ako li ne stava takuv kakuvto e bil i avtora na temata

sladakk
11-28-2006, 23:22
[quote="Анонимко"]Прав е човека. Рано или късно човек се усеща, че иска да не употребява повече наркотици... И е хубаво, когато може да спре... Затова бъдете разумни.[/quote


Може би хората пробвали наркотици и отказали се от тях са малко, казвам го с съжаление към хората посегнали ан дрогата, С едни мой приятели започнахме цигарите заедно, напих се с тях за пързи път, когато стигна време и за дрогата аз категорично отказах в момента тези двамата са на хероин и т.н. почнаха от трева до къде стигнаха???
Понеже техните са богати се опитаха да ги спрат с много-бройни забрани да излизат и т.н. дори на училище не ходеха!!! Но ефект никакъв. Майка им е станала 40 кила, все едно тя е наркоманката. Ужас много пропаднаха!!!!!

Eleonora
11-29-2006, 00:33
:? Не е трябвало да почваш...е дано си се осъзнал-По-добре късно, отколкото никога де.Но се пак...успех ти пожелавам :wink:

summer_summer
11-29-2006, 16:22
gadnoto e 4e edva li nqkoi 6te te poslu6a to 4ovek trqbva sam da vidi kolko e gadno za da se otkaje
hubavoto e 4e ti si se osaznal =D>

LSD^Lady
11-29-2006, 16:59
Gledam 4e avtora e dosta otkroven ... iskam da raskaja i moqta istoriq. Minalata u4ebna godina se zapoznah s edno mom4e , stanahme gajeta. Roditelite ni mnogo se uvajavaha ( az sum na 16 toi na 21) Puskahame s nego po Sofia po Blagoevgrad... vsi4ko izglejda hubavo... NO negovata kompaniq bqha samo narkomani.. podlugah se i az... zapo4nah ecstasyta MDMA amfeti.... i kakvo li ne... tova produlji okolo 4-5 meseca prez tova vreme poeh mnogo... naistina mnogo... no se osuznah kade moga da stigna i sprqh. Sega imam malko zdravoslovni problemi... razdelih se i s nego... a be6e 1-vata mi lubov.... HORA NAISTINA NEDEITE POSQGAITE !!!!Molq vi :(

extazygirl
11-29-2006, 17:19
ami vajnoto e da se usaznae6 na vreme i da spre6(makar 4e ne vinagi se polu4ava)az predi v prodaljenie na polovin godina nakade vzimah dosta 4esto pone vednaj v sedmica i ne kakvo da e a amfeti nai-gadnite bokluci!sega ne moje da se kaje 4e ne vzimam narkotici.Prosto kato hodq na party ili nqkade na diskoteka vzimam no koka.Vaob6te ne e lesno NAPALNO da se otkaje6 ot narkoticite!Probva6 li vednaj,haresa li ti,VINAGI 6TE IMA I VTORI PAT :(

teenkopele
11-30-2006, 06:13
Откажи се от наркотиците, заради приятелката ти и това, което има между вас! :wink:

Emcho
11-30-2006, 06:59
Има нещо което не всички осъзнават - хората са различни. Ако пафкаш и не можеш да спреш и минаваш на по-тежко , има хора които не са така. Пробвах трева за първи път преди 4 години , хареса ми пафках известно време, после спрях щото спря да ме кефи. На един купон ми харесаха амфетите , шмърках си някъде около 6-7 месеца и един ден си казах че вече не ме кефят и те и спрях , вече 10 месеца съм чист като изключим две дръпки на един купон и то само за да пробвам "добрата трева" на един познат.
Не при всички се започва така бе хора, Има си хора при което това е цел на живота и други при които е просто е така от време на време. Не съм усетил нито лошо влияние от тревата нито от амфетите. Ако искате вярвайте .
А и сега заради момичето с което съм никога не бих тръгнал по тоя път. Любовта по принцип е най-големия наркотик така че друсайте с него - по-полезно е :)

flower4e
11-30-2006, 08:22
всичко е до нагласа... не е задължително да почнеш по тежки наркотици ако пушиш трева... аз пуша трева- не постоянно когато ми се прииска, и да признавам си пробвала съм веднъж амфетамини но това беше преди повече от година и от тогава не съм пипала нищо друго освен трева... много зависи от средата защото ако всички твои приятели перят ,колкото и да е тъпо и ти ще почнешестествено. Но винаги съм се дразнела на това - ти пушиш трева значи 100% ще почнеш да друсаш.

Emcho
11-30-2006, 18:46
АДСКИ СИ ПРАВА :) Точно така си е - нагласата и самите хора определят това дали ще започнеш да се друсаш или ще си го караш така както ти харесва.