PDA

View Full Version : Moderated:Срамувам се при разговор с момчета...



anito`89
11-27-2006, 16:47
ami problema e 4e s mom4etata sam mn sramejliva i kato nqkv o mom4e doide pri men i az se 4uda kvo da kaja i obmislqm sqka moq duma koeto e typo i nakraq ili ni6to ne kazvam ili kazvam samo s da ili ne :roll:
a ina4e s momi4etata se otpuskam i izob6to nqqm podobni problemi
prosto nz kvo da govoras mom4etata i kak na kvi temi i tn
mojete li da mi pomognete da mi dadete nqkoi savet i tn :}


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

meri88
11-27-2006, 16:50
otpusni se i ne se pritesnqvai ot tqh..te nqma da te izqdat vse pak

Pezzzz
11-27-2006, 16:52
ami problema e 4e s mom4etata sam mn sramejliva i kato nqkv o mom4e doide pri men i az se 4uda kvo da kaja i obmislqm sqka moq duma koeto e typo i nakraq ili ni6to ne kazvam ili kazvam samo s da ili ne :roll:
a ina4e s momi4etata se otpuskam i izob6to nqqm podobni problemi
prosto nz kvo da govoras mom4etata i kak na kvi temi i tn
mojete li da mi pomognete da mi dadete nqkoi savet i tn :}

Пробваи на тема фудбол :) :smt005

mon4eto
11-27-2006, 16:54
Predstavi si 4e sa momi4eta :mrgreen:

maldini
11-27-2006, 16:57
Нормално е особено ,ако си още не толкова голяма да се срамуваш.Няма нищо толкова страшно стига момчето,с което си говориш да е нормално и да говори смислени неща,а не безмислици и тогава просто му отговаряй като влагаш естествено и малко естетика към нещата.Изказвай си се нормално,както си свикнала,знам че е трудно да го приемеш за момента,но все някога трябва да направиш първата крачка.

za3k^dFsG
11-27-2006, 20:11
ami problema e 4e s mom4etata sam mn sramejliva i kato nqkv o mom4e doide pri men i az se 4uda kvo da kaja i obmislqm sqka moq duma koeto e typo i nakraq ili ni6to ne kazvam ili kazvam samo s da ili ne :roll:
a ina4e s momi4etata se otpuskam i izob6to nqqm podobni problemi
prosto nz kvo da govoras mom4etata i kak na kvi temi i tn
mojete li da mi pomognete da mi dadete nqkoi savet i tn :}Че ти от къде знаеш че те не са травестити :shock:

11-27-2006, 21:58
Има хора, с които и аз се притеснявам да разговарям /а съм голяма устатница, дърта съм при това- 21 годинки вече, момче ми е казвало "Млъкни малко искам и аз да кажа нещо"-кофти тръпка :lol: /
Обаче има един човек, дори по телефона като говоря с него ми се свива стомаха и ми се подгъват колената...ужас. И един ден просто си казах че не може да продължава така, нарочно му се обадих ей така без причина и си лафихме сигурно един час :mrgreen: ам сметката за телефоан не беше мноо весела после, междуградски разбираш ли...
Та казваш си просто че трябва- като гадно лекарство един вид и постепенно свикваш...А теми за разговор с момчета или трябва да се понасилиш малко и да се информираш за спорт, коли и такива глупости, или редовното- за училище, за братята и сестрите, за домашните животни, за книги, филми, любима музика,за компютри... Може да напипаш коя тема му е слабост, да се направиш на заинтересована и да го оставиш той да говори... Или се отпусни яко и му разкажи някоя простотия- напиване, провинение в даскалото, дивотия с приятелки.Или вкарай чуство за хумор, избъзикай се нещо, ако ти хрумне нещо смешно го кажи, затапи го ако трябва...Знам ли, все едно от тия неща трябва да помогне. На мен ми е трудно да млъкна...

tequila
11-27-2006, 23:56
Predstavi si 4e sa momi4eta :mrgreen:
ми да нали и момчетата са хора все пак , нищо , че в повечето случаи ги определяме като животни...

11-29-2006, 19:55
a vie imate li takiva problemi i kak se spravqte stqh

11-29-2006, 21:40
Predstavi si 4e sa momi4eta :mrgreen:
ми да нали и момчетата са хора все пак , нищо , че в повечето случаи ги определяме като животни...

A az te opredelqm kato gadna kompleksarka-feministka!Ako trqbva da otgovorq v tvoq stil 6te ti kaja,4e qvno ne si 4uvala za pogovorkata,4e jenata e naj-dobriqt priqtel na 4oveka!Mnogo me izdrazni tova izkazvane mace,sry ako sum te nagrubil,ama ne govori takiva ne6ta molq te!Ako ne bqha tiq jivotni sega 6tqhte da jiveete v 3-ti vek!