PDA

View Full Version : Не мога без него! HELP, моля ви :((



I`M CRYING
11-27-2006, 17:31
:cry: Здравейте! Сигурно сте се почудили каква е тази поредна задръстена тема.. е, дори д е такава, имам нужда д споделя. С приятеля ми сме заедно почти 8 месеца, скоро ги правим.. в последно време се чувствам адски самотна, обаче, не знам защо. даже и в момента докато пиша не мога да се сдържа и пускам по някоя др сълзичка.. голяма съм ревла, съжалявам. Усещам отчуждение, адски много обичам приятеля си и адски много ме боли от това отчуждение, знам че това не е поради причината изневяра, нищо подобно, просто приятелят ми е мн зает в момента със даскалото (12 клас е и ще кандидатсва) и с работата и със семейния бизнес, че аз имам чувството че оставам на заден план.. адски много ме боли заради това отчуждение :cry: :cry: :cry: не знам дали това не се дължи и на това, че сме доста време заедно и се познаваме добре.. не знам.. днес дори понеже сме различни смени н даскало реших да не му пиша СМС, за да видя дали той ще се сети, но не.. не получих такъв СМС.. вечерта (сега като се прибрах аз от даскало) влезнах във един сайт за запознанства (знаете го, но няма да го споменавам) и видях, че той е влизал там..
Много мило.. в сайта има време д влезе, но един СМС на мен няма време да прати.. не знам, адски съм отчаяна, не мога без него, той също казва, 4е не може без мен, но просто в момента е мн зает..
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАК ДА НАПРАВЯ ВРЪЗКАТА НИ КАКТО ПРЕДИ - ПО-БУДНА, ПО-ГОРЕЩА.. ИСКАМ СИ ПРЕДИШНОТО МОМЧЕ - ГАДЖЕТО МИ, НО НЕ ТОЛКОВА ЗАЕТ, КОЛКОТО Е СЕГА, ИСКАМ ПАК ДА СМЕ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВИ, КАКТО БЯХМЕ ПРЕДИ.. ОБИЧАМ ГО, МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ! ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!
И МОЛЯ ВИ СЕ НЕ МЕ БАЗИКАЙТЕ, ЗАЩОТО НАЙ-МАЛКО МИ Е ДО ТОВА В МОМЕНТА :cry: :cry: :cry:

sunny_girl16
11-27-2006, 17:54
Ти ако го обичаш трябва да разбереш, че му е мн натоварено и да му дадеш малко пространство да диша свободно. А той ако наистина е влюбен в тебе ще те потърси. Така се изпитва истинската любов - пускаш я свободна, а ако тя се върне при тебе - значи така е трябвало. Съобрази се малко с проблемите му...

deidiy
11-27-2006, 17:59
Ти ако го обичаш трябва да разбереш, че му е мн натоварено и да му дадеш малко пространство да диша свободно. А той ако наистина е влюбен в тебе ще те потърси. Така се изпитва истинската любов - пускаш я свободна, а ако тя се върне при тебе - значи така е трябвало. Съобрази се малко с проблемите му...
=D>
потърпи още малко докато завърши и ако след завършването и кандидатстването продължава да е толкова зает просто поговорете :roll:

I`m Crying
11-27-2006, 18:49
Da, pravi ste, davam mu prostranstvo, do sega ne sum mu pravila problem z tova, 4e e zaet, razbiram go, no ne moga pove4e d izdurja, naistina go OBOJAVAM, daje tova e meko kazano.. toi su6toto tvurdi i po otno6enie n men, no ne znam.. zaet e mnogo, naistina.. trqbva d hodi n uroci subota, nedelq, rabotata, daskaloto.. vs..
no n men mi e mn kofti.. ne sum mu go kazvala do sega, vsu6tnost mai vednuj mu go nameknah, no toi me otrqza to4no kato kaza, 4e e zaet i zatva mi se struva, 4e ve4e ne me obi4a.. ne znam
Kak da raznoobrazq vruzkata ni pone malko.. kak d go nakaram d zabravi vs pone z malko..? Znaete li nqkakvi takiva efikasni na4ini? Mislq si vakanciqta d go zaveda malko n seloto mi.. dvamata.. z jalost i s baba mi, no pone d se otkusne malko ot Sf, no ne znamdali 6te moje toi..

kakvi 6te mi preporu4ate vie? :cry:

koalka
11-27-2006, 18:53
Ти ако го обичаш трябва да разбереш, че му е мн натоварено и да му дадеш малко пространство да диша свободно. А той ако наистина е влюбен в тебе ще те потърси. Така се изпитва истинската любов - пускаш я свободна, а ако тя се върне при тебе - значи така е трябвало. Съобрази се малко с проблемите му...И аз съм съгласна с това мнение. :wink: