PDA

View Full Version : КАК ДА СЕ ДЪРЖА?



ПСИХОЗА
11-27-2006, 17:58
Здравейте момичета и момчета.

Моят проблем съм го споменавал в много други мнения но просто, не мога да се сдържа и реших да напрвя тема, в която очаквам някой здравомислещ читател на форума, да ми предложи как да се държа.
До сега винаги съм се държал различно навсякаде, различно пред баща ми пред майка ми пред баща ми, пред сестра ми, и пред всеки от класът ми.Но незнам как да се държа пред момичето, което обичам и е от моя клас.Въпрос защо не знам?
Отговор защото досега не съм имал гадже имаше само едно момиче за 2 седмици с което само си говорихме така, че не е гадже, извод не съм говорил с красиви момичета а съм на кажи речи 17 вече, вярно имал съм твърде много проблеми, дори и ужасно лоши оценки попрвителни и хиляди семейни неприятности.Обаче изостанах от гледна точка на това, че сега когато наистина обичам момиче, което е колкото мен и е от моя клас и е умно, чаровно със страхотен характер и (има приятел от 2 години) което уж е малък проблем ако се справя със себе си.


1 Да седя на последния чин и да говоря само за Counter Strike с двама трима геймъри.

2 Да се правя на гъзар какъвто никога не съм бил и да вляза в групичката на глупаците които ходят след всяка.

3 Да бъда неутрален и да разговарям само с учителите.

[b] или незнам вие дайде някой добър пример

deidiy
11-27-2006, 18:08
1 Да седя на последния чин и да говоря само за Counter Strike с двама трима геймъри.
ммм нали беше на 17 :roll: не си ли малко големичак за игрички


2 Да се правя на гъзар какъвто никога не съм бил и да вляза в групичката на глупаците които ходят след всяка.
еми така незнам как ще я впечатлиш като ходиш след всяка :roll: иначе като не си газар недей да се правиш на такъв


или незнам вие дайде някой добър примеер
еми защо ще и пречиш на връзката отпреди 2 години :?
иначе дръж се мило с нея и гледай да се сприятелите и после ако разбереш че има някакви чувства към теб и сподели и твойте :wink:

koalka
11-27-2006, 18:47
Еми честно да ти кажа от тия 3 примера,които даде не виждам нищо общо с момичето,което обичаш.Просто супер гадно е,че си има приятел.А пък и не можеш да я забравиш или ще ти е много трудно,защото всеки ден я виждаш и чувствата ти се разпалват.

TheFreakBoy92
11-27-2006, 19:02
ми то не че аз съм ходил с момиче (освен такова като твоето само да си говорим) тъй че нз дали ще ти дам добър съвет,но аз винаги си се държа естестжено и не се правя нито на гъзар нито на къвто и да е и сички които се прявят на такива са ми мн сме6ни и затова съм си такъв къвто съм си :)
БЪДИ СЕБЕ СИ!

11-28-2006, 11:43
[quote="ПСИХОЗА"]Здравейте момичета и момчета.

Моят проблем съм го споменавал в много други мнения но просто, не мога да се сдържа и реших да напрвя тема, в която очаквам някой здравомислещ читател на форума, да ми предложи как да се държа.
До сега винаги съм се държал различно навсякаде, различно пред баща ми пред майка ми пред баща ми, пред сестра ми, и пред всеки от класът ми.Но незнам как да се държа пред момичето, което обичам и е от моя клас.Въпрос защо не знам?
Отговор защото досега не съм имал гадже имаше само едно момиче за 2 седмици с което само си говорихме така, че не е гадже, извод не съм говорил с красиви момичета а съм на кажи речи 17 вече, вярно имал съм твърде много проблеми, дори и ужасно лоши оценки попрвителни и хиляди семейни неприятности.Обаче изостанах от гледна точка на това, че сега когато наистина обичам момиче, което е колкото мен и е от моя клас и е умно, чаровно със страхотен характер и (има приятел от 2 години) което уж е малък проблем ако се справя със себе си.


1 Да седя на последния чин и да говоря само за Counter Strike с двама трима геймъри.

2 Да се правя на гъзар какъвто никога не съм бил и да вляза в групичката на глупаците които ходят след всяка.

3 Да бъда неутрален и да разговарям само с учителите.

или незнам вие дайде някой добър пример

R0lfc0pter
11-28-2006, 15:48
Да се държиш естествено и да не се правиш на такъв, какъвто не си може би?

air_J
11-28-2006, 16:29
Еби наред! Сега и без това си точно в такава възраст. Не бива след време да съжаляваш за пропуснати шансове и ползи, но ти си знаеш най-добре. :-({|=

sunny_girl16
11-28-2006, 16:49
Чрез нито един от начините няма да я спечелиш. Бъди по-отворен, разговаряй с всички, покажи й истинския си характер и че я обичаш! Само че по- големия ти проблем е ,че си има гадже и е гадно да й разбиваш връзката.

Mauc7opa
11-28-2006, 21:48
Здравейте момичета и момчета.

Моят проблем съм го споменавал в много други мнения но просто, не мога да се сдържа и реших да напрвя тема, в която очаквам някой здравомислещ читател на форума, да ми предложи как да се държа.
До сега винаги съм се държал различно навсякаде, различно пред баща ми пред майка ми пред баща ми, пред сестра ми, и пред всеки от класът ми.Но незнам как да се държа пред момичето, което обичам и е от моя клас.Въпрос защо не знам?
Отговор защото досега не съм имал гадже имаше само едно момиче за 2 седмици с което само си говорихме така, че не е гадже, извод не съм говорил с красиви момичета а съм на кажи речи 17 вече, вярно имал съм твърде много проблеми, дори и ужасно лоши оценки попрвителни и хиляди семейни неприятности.Обаче изостанах от гледна точка на това, че сега когато наистина обичам момиче, което е колкото мен и е от моя клас и е умно, чаровно със страхотен характер и (има приятел от 2 години) което уж е малък проблем ако се справя със себе си.


1 Да седя на последния чин и да говоря само за Counter Strike с двама трима геймъри.

2 Да се правя на гъзар какъвто никога не съм бил и да вляза в групичката на глупаците които ходят след всяка.

3 Да бъда неутрален и да разговарям само с учителите.

[b] или незнам вие дайде някой добър пример ami tfa za CS e qko :) i az sam fen ama ne var6i raota 2g priqtel tfa e lo6o v slu4eq ... imah podoben problem ama ne mi se razkava mn lo6o zavar6i si4ko ... 1 e SIGORNO TRQBVA DA SE BORI6 NO da te pitam tq imali 4ustva kam teb ako nz otg PITAI Q !!! nqma dr na4in

Solitary
11-28-2006, 22:40
Мислех си че аз сам последния идиот с подобен проблем. Хе-хе и аз сам на 17 мда и саученичка такава има в класа ми ... само че май си няма приятел ... идея си нямам какво да те посаветвам (особено щом си има приятел). Ако наистина я обичаш толкова много няма да я направиш по щастлива поставяйки основите на 1 потенциален "триъгълник"

А относно това какъв ще си - и аз се чудех ... накрая реших да не ходя в никое "стадо". Просто всичко зависи от момента и настроението. Неможеш да станеш насила нещо което не си просто защото ще се откажеш.

air_J - Не мисля че си прав. Време и шансове за ... винаги ще има. И каква би била тази полза ми е мн интересно.

mimi_gothica
11-29-2006, 08:36
1 Да седя на последния чин и да говоря само за Counter Strike с двама трима геймъри.
ммм нали беше на 17 :roll: не си ли малко големичак за игрички


2 Да се правя на гъзар какъвто никога не съм бил и да вляза в групичката на глупаците които ходят след всяка.
еми така незнам как ще я впечатлиш като ходиш след всяка :roll: иначе като не си газар недей да се правиш на такъв


или незнам вие дайде някой добър примеер
еми защо ще и пречиш на връзката отпреди 2 години :?
иначе дръж се мило с нея и гледай да се сприятелите и после ако разбереш че има някакви чувства към теб и сподели и твойте :wink:

:smt023

AngelOfMercy
11-29-2006, 08:41
Винаги можеш да я в печетлиш с нещо друж се така както никога преди покажи че си много над другите и че можеш да правиш неща които те не могат..Покажи й че заслужаваш да имате нещо общо....Секи има странични проблеми но нетрябва да допускаме те да ни влияят..и аз като теб си имам адски много проблеми особено от преди 2 месеца след като дойдох да живея в София :smt010 но проблемите рано или късно отминават.......Покажи и че си повече от "Гъзарите" ....Успех приятел и Let God Bless You!!!

bibonka
11-29-2006, 09:31
Ne moga da razbera zashto prosto ne bydesh sebe si !? govori si za cs,za vsichko koeto te interesyva.Az lichno ne obicham nqkoi,koito se pravi na neshto koeto ne e.Zashto trqbva da se promenqsh?Golqm ili ne za igrichki tova my haresva i tova shte pravi.Ako tq te haresva,znachi sled vreme shte obicha vsichko tova,koeto si ti .Zashto trqbva da q lyjesh che si neshto,koeto ne si i posle da s erazbere vsichko i da syjalqvash ?Izviniavai ako sym gryba,no prosto ne moga da razbera,zashto se promenqash pred vsichki.Vse edno si chovek s mnogo lica.Taka lyjesh vsichki,lyjesh i sebe si.Nadnikni dylboko v sebe si i vij istinskata ti syshtnost.Bydi takyv,kakyvto si iskash i da ne ti pyka kfo shte kajat roditelite ti,priatelite ti i t.n.Ne kazvam da si gryb,prostak i t.n.Ponqkoga ima nyjda ot vyzdyrjane,no chak pyk da imash mnogo lica ne...bydi sebe si momche i nqma da syjalqvash...Uspeh !

Pitashe i za priateliat i ot 2g..ako naistina izpitva neshto kym teb i to e silno,nqma da q spre vryzkata i povqrvai mi !

die_die_my_darling
11-29-2006, 10:03
badi takav kakavto si.....

pilenceto_f
11-29-2006, 10:15
Ne moga da razbera zashto prosto ne bydesh sebe si !? govori si za cs,za vsichko koeto te interesyva.Az lichno ne obicham nqkoi,koito se pravi na neshto koeto ne e.Zashto trqbva da se promenqsh?

pilenceto_f
11-29-2006, 10:16
ako te haresa takuv kakuvto si znachi e momicheto za teb! prosto i pokaji kakuv si ti ...

Tender Poison
11-29-2006, 15:44
Доста е сложно да ти се помогне щом пред всеки се държиш различно!Но съветът ми е да се държиш просто ... нормално

air_J
11-29-2006, 16:24
Ползата е като не може да има тази, която иска, но може да има всички останали - да не му мисли много, а да действа.

Crafter
11-30-2006, 15:01
Ето ти съвет от един закостенял романтик:

Клиширано, но реално - бъди какъвто си. Още си на седемнадесет и като го казвам по никакъв начин не те подценявам. Въпреки това ще видиш, че с всяка изминала година ще гледаш на нещата по друг начин. Сега искаш да и се харесаш и това е. След време обаче ще проумееш, че за да бъде щастлив човека до теб и ти трябва да си доволен.
Пример:
Ти и споделяш, че харесваш квантова физика, Достоевски и доразработваш теорията на относителността. Тя е впечатлена - браво. А сега? Ти не знаеш какво е квантовата физика, Достоевски те отегчава до краен предел и се оказва, че теорията на относителността не е наръчник за правилното консумиране на сладолед от фунийка. В резултат ти не си доволен, тя също. Всичко приключва преди да е започнало.
Дали гореспоменатото означава, че ще лъжеш или просто (както по-често става) ще премълчиш нещо за себе си, резултата винаги ще е един и същ - провал.

Казвам ти всичко това от практическа гледна точка. Ако сега не се научиш да гледаш на собствените си интереси значи никога няма да успееш. И каквото и да става не се пречупвай (може да се огъваш, но не и пречупваш) за жена, мъж или каквото и да е било. Казваш истината, държиш се така както би се държал на всяко друго едно място (защото рано или късно ти ще започнеш да го правиш и пред нея) и се надяваш тя да откликне. Ако ли не... здраве да е. Има много примадони по този свят. Най-важно е да запомниш, че това, което не те убива те прави по-силен.

Разочарование = опит = по-голям успех следващия тираж

Успех.