PDA

View Full Version : kakvo mislite za breikarite?



11-27-2006, 19:03
hora kakvo mislite za breikarite? kefi li vi tozi tanc i cqlata im kultura? Macki vie kefite li se kato vidite nqkoi breikar da tancuva? Vuob6te izkajete si mnenieto otnosno breikarite

hamilcar
11-27-2006, 19:08
Възхищавам им се. Предполагам е много трудно да станеш сравнително добър. Да, харесва ми да гледам някой който може да танцува.

black_heart
11-27-2006, 19:43
mm ne sa moq stil,ama e mnogo cool

Jamalska
11-27-2006, 19:44
Културата й се вика хип-хоп.Тази култура е всичко,което имам значи се кефя...Харесвам танца,но харесвам да има стил...имам претенции към танцьорите...Относно дали харесвам брейкъри...еми то си е до момчето..ако ми хареса-хубаво... :mrgreen: Има и Уау има и не по мой вкус..некфи супер фешън...А има и такива дет през живота си не са чували примерно Л.О.Т.Ъ.Г. ама са правят на големи :lol:

priti_kiti
11-27-2006, 19:47
ъхахах мноол им се кефим налиии :mrgreen:
ми тц,повечето както каза Джамалска са некфи абсолютни пози:) има и 'тру' естествено,ноо не примирам чак толкоз.. щом им е кеф - нека,немам против :)

skate_warrior
11-27-2006, 20:02
хъх.. еми аз цъкам брейк => ме кефи :) Оообаче има едно нещо... простолюдието се кефи на пауъри (разните видове въртене на глава, гръб, ръце и т.н.), докато много малко хора гледат самия стил ( фуутуърк,ъп/топрок и т.н.)
Абее.. брейка е много яко нещо ;) \/

Jamalska
11-27-2006, 20:05
Оообаче има едно нещо... простолюдието се кефи на пауъри (разните видове въртене на глава, гръб, ръце и т.н.), докато много малко хора гледат самия стил ( фуутуърк,ъп/топрок и т.н.)
\/
*thumbs up*thumbs up*
тряа имаш стил.

koalka
11-27-2006, 20:06
Ами какво да мисля....просто много са добри някои и ме кефят как танцуват.

Forslor
11-27-2006, 20:07
Ко мисля за брейкърите ? ..... ми отначало още когато брейка така навлизаше в нашата скромна страна ,ги мислех за нов усъвършенстван модел на бърсалките за под . Пусниш ги да са врътнат малко по дървения под и той лъсни чи чак пронто класик немой да са справи по- добре .

Сега ми прай удоволствие да ги гледам по TV то ,иначе на живо които съм гледал половината нищо неструват .

AliceSw
11-27-2006, 21:05
пове4ето дет познавам са буквално смешници, най- са ми забавни кат се съберат. пийнат и почват да праят разни номерца, един фр така брутално се беше сецнал на едно РД, 4е после не можеше да седне доста време
поуката: никога не играйте на тясни пространства, употребили алкохол, едната гъзария не си струва болката :wink:

IlLuSi0nS`
11-27-2006, 21:47
мн им се кефя :D

quench
11-28-2006, 08:23
Навремето дружих с едни брейкърчета,готини типове,научиха ме на разни неща "от горе" :wink: .Но единственото,което не ми хареса в тях,беше самомнението им - твърде високо. Иначе бяха готина тайфа. :lol:

BornFromPain
11-28-2006, 09:32
Навремето дружих с едни брейкърчета,готини типове,научиха ме на разни неща "от горе" :wink: .Но единственото,което не ми хареса в тях,беше самомнението им - твърде високо. Иначе бяха готина тайфа. :lol:
Ами нормално.. всички харесват брейкъри и те се чувстват пичове щото ги харесват хаха :>
Иначе брейкденса ме кефи само какъвто е бил едно време(като повечето неща..). Всички са се събирали забавлявали са се и поне изглежда, че са го правели с чувство. А сега абсолютно всичко е опорочено от т'ва че каквото и да се прави се прави с цел сваляне на мацки. В това число и брейкденса.. Тъпо..

BornFromPain
11-28-2006, 09:40
Еми тъпо е, че цялата тая култура се е въртяла около нещо много по-значимо от свалянето на мацки ебати.. Сега всеки се тупа у гърдите че е МС, че е DJ, че е бибой.. Няма батълите, няма всичко готино от едно време.. Да се съберат с гето бластъра да правят батъл някъде си където куките да не ги изгонят.. Ама не - т'ва вече се прави по дискотеките за да ги виждат.. Чукането е движеща сила за хората днес... Яко!

BornFromPain
11-28-2006, 09:48
Е добре.. Ама не значи че трябва да съсипваме всичко заради това.. Де що има нещо трябва да се извлече чукане от него, независимо колко ще пострада т'ва нещо.. Бла!
Хобитата са за да ти доставят удоволствие.. Поне при мен беше така с брейка.. Сега явно е друго..

ludo_mace
11-28-2006, 12:59
Обожавам да гледам брейкъри как танцуват, стига да знаят кво правят де... O:) Братчет ми вече 4-5 години се занимава с тва, така че имам честта да се познавам с десетина брейкърчета някъде... :smt007 Има и тъпи, но преобладават печените, които не се трепят толкова много само заради мацките \:D/

evil_lady_in_black
11-29-2006, 14:43
един мой приятел е брейкър и аз много му се кефа

linkin_park_fenka
11-29-2006, 18:09
Ко мисля за брейкърите ? ..... ми отначало още когато брейка така навлизаше в нашата скромна страна ,ги мислех за нов УСЪВЪРШЕНСТВАН МОДЕЛ НА БАРСАЛКИТЕ ЗА ПОД . Пусниш ги да са врътнат малко по дървения под и той лъсни чи чак пронто класик немой да са справи по- добре .

Сега ми прай удоволствие да ги гледам по TV то ,иначе на живо които съм гледал половината нищо неструват . :smt005 :smt005 :smt005 аз съм на същото мнение :smt005 :smt005 :smt005

black_heart
12-03-2006, 16:47
mai problema e 4e masovo se izjivqvat zxa veliki,a naistina dobrite pak se naduvat savsem..nqa lo6o,moje6 ne6to,prevazhojda6 drugite,no vse o6te hodi6 po zemqta,a ne po voda....

XePouH
12-03-2006, 17:08
има и пози има и истински запалени заради самия брейк,а не зарад мадамите,иначе хубоу танцуват,мойта зала е точно до тяхната и поне пускат хубава музичка :-D

teenkopele
12-04-2006, 00:31
Супер много им се кефя и им завиждам. :wink:

TikiraYang
12-04-2006, 05:47
B-boy Junior rlz !

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-04-2006, 12:34
e tva e super ... az mn`iskam da se nau4a ama .. nqma koi da me nau4ii :cry:

skate_warrior
12-04-2006, 17:12
a[N]D[i]T[k]a]e tva e super ... az mn`iskam da se nau4a ama .. nqma koi da me nau4ii :cry: има има :P :lol:

Jamalska
12-04-2006, 18:47
B-boy Junior rlz !
Ооо да супер изтрещел.и Кико

skate_warrior
12-04-2006, 19:28
Ачо и Рик рулз бе :lol:

TikiraYang
12-04-2006, 20:45
B-boy Junior rlz !
Ооо да супер изтрещел.и Кико

nadali goworim za edin i susht chowek :)

Jamalska
12-04-2006, 20:47
B-boy Junior rlz !
Ооо да супер изтрещел.и Кико

nadali goworim za edin i susht chowek :)
кой?що?

TikiraYang
12-04-2006, 21:01
http://youtube.com/watch?v=_UeOdqjB_7k :D

skate_warrior
12-04-2006, 21:09
пфф.. мани го тоя нига ве.. на мен повече ми харесва стила на:

http://youtube.com/watch?v=1mJvFaEsEkw

BornFromPain
12-04-2006, 22:27
пфф.. мани го тоя нига ве.. на мен повече ми харесва стила на:

http://youtube.com/watch?v=1mJvFaEsEkw

Хахаха кефел го стила на Бени и пуска точно тва клипче.. Хахах яко стил има в него. Еър траци и Найнтийс-и които всички които ги правят добре, ги правят по един и същ начин. Яко стилно :>> Немам думи :>
Ако искаш да вденеш малко повечко от определението стил в брейка дръпни клипчето от дата.бг BenJ vs. Crumbs.. Да видиш за какви уникални стилове става въпрос :>

skate_warrior
12-04-2006, 22:40
Просто това клипче беше първото което видях на Бени и го постнах.. много добре различавам пауър от топ,ъпрок и фуутуърк, така че нямам нужда от съветите ти.. ;)

П.П. Забравих да вметна.. изтегли си каквото намериш на bboy Amigo... няма да съжаляваш от към стайл...

BornFromPain
12-04-2006, 22:52
Хаха Амиго от доста време си го гледам без да съжалявам.. Всички знаем кои са летящите стъпки :>

Иначе по отношение на различаването на елементите - много ясно че ги различаваш. Всеки който има очи може да познае кое какво е. Друг е въпроса, че много хора бутат думата "стил" на много места където е несъвместима. Това имах в предвид.

skate_warrior
12-04-2006, 22:55
хах клипчето беше просто да ориентирам хората за кого говоря... не съм имал предвид, че точно това на него е стайл... Най-лесно е за намиране не за друго :roll:

BornFromPain
12-04-2006, 23:01
Може.. Въпреки че Бени е от пауърджиите заради което не му се кефя много. Все пак пауъри всеки може да прави ако се занимава с тях. Ама е безлично.
Хаха верно че и аз съм трошил глезени и китки в ДеЛаСал-и(Флеъри) ама сега ми се струва глупаво. Тая енергия ако я вкараш в стилови изпълнения шанса да те запомнят е много по-голям :>

skate_warrior
12-04-2006, 23:12
хах.. е то по тая логика всеки като се захване с нещо може да го научи... :)

BornFromPain
12-04-2006, 23:19
Много ясно :>
Всичко е до това колко влагаш в това нещо. Виж Родни Мюлен, Кръмбс, Сатриани и който и да е човек който е много добър в нещото което прави. Всеки от тях се е отдал максимално на това нещо и за това го постигат. Ако си готов да дадеш достатъчно от себе си(от времето си, от силите си..) и имаш волята можеш да напрвиш всичко :>
Ама какво ти го обяснявам това като то е всеизвестно и доста логично :>

А конкретно в брейка всичко е доста по-лесно. Пак е само до постоянство. И късмет де. Аз първия път като хванах цаката на флеърите разтегнах брутално(и то в даскало - изкарвах с един колан да си раздвижа раменете) и после след няколко месеца като можех да се опитвам пак все едно започвах от начало. Ама аз тренирах малко.. 3 пъти седмично по 2 часа. Т'ва не е нищо. Хората танцуват по 2-3-4 часа всеки ден и за една година правят всички пауръри перфектно и от там се развиват само откъм стил. :>

The`G_i_r_l
12-04-2006, 23:36
Мии...кефят ме :smt016

titin4eto
12-05-2006, 09:57
Обожавам брейка!!! Следователно и брейкарите!!! Направо са страхотни!!! Щях да се запиша на брейк ако не бяха родителите ми!! Обожавам и музиката и танците и.... абе яки са!!!